Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Ocena wykresu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dziś akurat na grouponie była promocja hamowania autka wieć podjechałem sobie zrobić sprawdzić jak tam zipie mój staruszek.

Oto wykres :

http://img708.imageshack.us/img708/2220/afnq.jpg

Chciałem się Was spytać czy wszystko jest ok. Jak na moje laickie oko to jestem zadowolony bo auto z 99r chyba trzyma serie. Coś groźnego wynika z wykresu czy wszystko jest ok ? Dzięki z góry

Opublikowano

1 raz widze diesla, ktory ma rowna serie na hamowni :co::wtf:

Opublikowano

to skłania do podejrzeń :naughty:

Opublikowano
Witam, dziś akurat na grouponie była promocja hamowania autka wieć podjechałem sobie zrobić sprawdzić jak tam zipie mój staruszek.

Oto wykres :

http://img708.imageshack.us/img708/2220/afnq.jpg

Chciałem się Was spytać czy wszystko jest ok. Jak na moje laickie oko to jestem zadowolony bo auto z 99r chyba trzyma serie. Coś groźnego wynika z wykresu czy wszystko jest ok ? Dzięki z góry

wszystko pieknie i gites :thumbup1:

Opublikowano
to skłania do podejrzeń :naughty:

do tego normy brak...

ile zaplaciles za to hamowanie?

Opublikowano
  • Autor

Za hamowanie 49 zl z groupona. Nie zależało mi na super dokładnym pomiarze chciałem po prostu mniej więcej zobaczyć czy trzyma serie licząc, że zrobią to dobrze :)

Opublikowano

49 to naprawde atrakcyjna cena:cool: sam gdybym tylko mial taka mozliwosc nie zastanawialbym sie ani chwile :thumbup1:

Opublikowano

k-powerem tez mozna sobie zmierzyc samemu. trzeba tylko znac wage , temeprature cisnienie. i około 2 km prostej. przeklamanie na poziomie 2-3 KM

Opublikowano
1 raz widze diesla, ktory ma rowna serie na hamowni :co::wtf:

Diesel powinien mieć trochę więcej, czy mniej niż teoretycznie fabryka mu dała?

Opublikowano

kiedy osprzet jest sprawny w 100% to w 95% przypadkach jest powyzej serii,troche mi tu zalatuje gotowym wykresem.

Opublikowano
  • Autor

Hmm byłem przy hamowaniu więc raczej nic nie kombinowali. Heh widze równy wynik wzbudził emocje ;)

Opublikowano

gdyby znormalizować wg normy DIN70020 ten wykres to pewnie byłoby mniej KM ponieważ temperatura była 5,7 st C podczas pomiaru, wiec troszeczke brakuje temu AFNowi... ale ogolnie nie ma tragedii

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.