Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

zakładaj i pochwal się czy pasują bo jestem okropnie ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj i pochwal się czy pasują bo jestem okropnie ciekaw

nabijasz się ?:decayed:

mam nadzieję że śruby z 12mm nie będą za długie? bo do 10 nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nabijam się tylko jestem ciekaw

ja gdy toczyłem sobie dystanse to zawsze brakowało mi "mięsa" które by mogło trzymać kołnież z dystansem, no chyba że miałem złe wymiary i dlatego mi to nie pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszczą się wogóle w nadkolach przy ET45 felgi 17cali i oponie 225??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszczą się wogóle w nadkolach przy ET45 felgi 17cali i oponie 225??

michał nie jedz tyle masła, widziałeś przecież u mnie 20mm dystans przy 225/45/17 (et felgi 45, szerokość 7) i tarło tylko przy 4 osobach na pokładzie o nadkole plastikowe, zajrzyj w mój wątek, obecnie mam 225/40/18 et 43 i 8 cali felga

i to tylko tarło jak wpadłem w dziurę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak mi się wydawało dlatego jak 17mm u mnie nie weszło na kołnierz to 20mm nawet nie przymierzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak mi się wydawało dlatego jak 17mm u mnie nie weszło na kołnierz to 20mm nawet nie przymierzałem

tylko 20 jest przykręcana do tarcze a felga do dystansu, jak się nadkole wytarło to była cisza:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek miałeś rację:oklasky:, 10mm dystans z kołnierzem nie wchodzi, brakuje mu 2-3mm żeby wejść do końca, jest to co prawda do przeskoczenie ale nie wiem czy gra warta zachodu, na chwilę obecną założyłem 12mm z kołnierzem, zrobiłem sporą glebę:kox: i zobaczymy czy będzie tarło:wink:, jeśli tak to będę coś innego myślał (zrobi się taką 10tkę co będzie z kołnierzem:decayed:)

na przód ta 10mm pasi bez problemu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że te dystanse można tylko na przód zakładać.

po czym wnioskujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że te dystanse można tylko na przód zakładać.

po czym wnioskujesz?

po wypowiedzi wyżej:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z tyłu dystans 10mm przy ET45 felgi, więc można założyć też na tył, z resztą tył zawsze można dać szerzej niż przód, a moja wypowiedź odnosiła się do tego że akurat w mojej B5 się 17mm z kołnierzem nie zmieściło, co nie oznacza że u innego może 15mm nie wejść spokojnie, po prostu u mnie nie wchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z tyłu dystans 10mm przy ET45 felgi, więc można założyć też na tył, z resztą tył zawsze można dać szerzej niż przód, a moja wypowiedź odnosiła się do tego że akurat w mojej B5 się 17mm z kołnierzem nie zmieściło, co nie oznacza że u innego może 15mm nie wejść spokojnie, po prostu u mnie nie wchodzi

czy ty wogóle rozumisz o czym my tu piszemy???:facepalm:

a ten dystans z tyłu 10 mm masz z kołnierzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś założyłem te 10tki na przód i się okazało że krawędź nadkola jest 1cm od opony:thumbdown: i poszły out, założyłem 5mm i się okazuje że felga trzyma się tylko około 2mm na krawędzi(piasty-tarczy):kwasny:, czy to nie za mało? nie zostawiłem tego bo jakoś to trochę niebezpiecznie mi wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem założone ważne żeby leżała równo na kołnierzu i mocno dokręcasz śrubami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem założone ważne żeby leżała równo na kołnierzu i mocno dokręcasz śrubami.

a ja myślałem że lekko palcami:polew:, jest równo ale tylko około 2mm się trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być ok. A jak tam śruby?

za długie, i mam wrażenie że za mocny stożek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie miałem problemów z załozeniem dystansów, nie wiem co wy z tym brakiem przylegania macie:whistling:

Tomasz te 12mm to na tył dawałes?/ obciera obecnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem okazji zabrać kogoś za pasażera z tyłu, jeżdżąc we dwoje na tyle nic się nie dzieje (przy 62 cm od ziemi do błotnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...