Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z wycieraczką z przodu


oprych

Rekomendowane odpowiedzi

mam mały problem odnośnie wycieraczki z przodu

jak włączam pryskanie szyby przedniej to nie włączają mi się wycieraczki a jak dam manetkę do góry lub do dołu bez spryskiwania to działa normalnie. przekopałem już wszystko i nadal nie mam wycieraczek razem z pryskaniem szyby. i tu pytanie do was domyślam się ze przyczyn może być wiele ale od czego mam zacząć w poszukiwaniu usterki manetka czy przekaźnik. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci powiem tak ze od stycznika czy inaczej mówiac przekaźnika idzie kabel na wycieraczki i na spryskiwacz prawdopodobnie przerwal ci sie kabel od stycznika do wycieraczki co idzie tu bym szukal przyczyny ja mialem tak tylko mi nie działal spryskiwac i byl przerwany kabel wiec szukaj kabla od wycieraczki stawiam na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze mi powiedz w którym miejscu mam go szukać ??? a jaki jest numer przekaźnika ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekaźniki znajdują sie pod deską rozdzielcza za bezpiecznikami ale co do numeru przekaźnika to nie wiem bo nie pamiętam juz moze na forum wyszukaj przekaźnika od wycieraczek i pompki spryskiwaczy jaki to numer mysle ze tu juz byl taki wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soprano jak uporasz się z tym problemem to daj znać bo ojciec kupił A4 polift i ma to samo i mnie męczy żebym mu to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po paru info doszlem do tego i mam przekaxnik 397 ale za oknami leje i dopiero jutro zejde i zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kolego, ja tak podlacze sie troche bo mam inny problem ze spryskiwaczami, ale o co mi chodzim ten przekaznik 397 to ja tez patrze na necie to pisza roznie ze to od swiatel, od wycieraczek i od czego on wkoncu jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor kabla czarno-fioletowy i idzie od przełącznika przez przekaźnik (pozycja 5 lub 5i6 zacisk 7/53c) do pompki. Numery przekaźników podam ale proszę dokładnie sprawdzić bo mogę się mylić pozycja 5-229 a pozycja 5i6-377 szeroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal czekam na jakąś wasz propozycje

wymiana przekaznika nic nie dała nadal nie dziala

pomocy bo drażni mnie to strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...