Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] czarny metalik 1,9 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich po udanej a4 b5 udało się przejść na model wyżej samochód jest do małych poprawek lakierniczych

Marka i model : Audi a4 b6 avant

Pojemnosc silnika : 1900

Rok produkcji : 2002

Kolor : czarny metalik

Moc :AWX 130

Wyposażenie :

4el.szyby

el skladane lusterka

klimatronik

kierownica wielo funkcyjna

system nienagłośniający bosse

6 poduszek

Plany :

wymalowanie środków lamp na czarno

zmiana grilla na cały czarny

xsenon - juz jest zamontowany

zawieszenie gwintowane

felga 18 cali

ciemna szyba

dokładka przednia s-line

o057df.jpg

mhcy81.jpg

34ew95c.jpg

348o7yf.jpg

2gvvd39.jpg

keyd02.jpg

2elxv68.jpg

Opublikowano

Samochód znany z widzenia .... ;D Kolega z Tarnowa ?????

Opublikowano
  • Autor

tak dokładnie ,mam pytanie czy w awx jest możliwość wycięcia katalizatora żeby nie robiło żadnych błędów ?? czy znajduje się za katalizatorem sada ??

Opublikowano
tak dokładnie ,mam pytanie czy w awx jest możliwość wycięcia katalizatora żeby nie robiło żadnych błędów ?? czy znajduje się za katalizatorem sada ??

Mozesz smiało wyciąć Kata:whistling:

Do planow dopisz jeszcze ogarnięcie tych wszystkich poobdzieranych elementow w srodku auta :kox:

Opublikowano

Ja do planów bym jeszcze dopisał GRUNTOWNE CZYSZCZENIE ŚRODKA ;D

Opublikowano

ładna "niunia"

Opublikowano
  • Autor

a potrafi mi ktoś odpowiedzieć jak auto zachowuje się po zrobieniu wydechu na cały przelot z jednym końcowym tak samo przelotowym tłumikiem ?? i czy muszę jakoś dostrajać komputer ?? chodzi oczywiście o silnik diesla

Opublikowano

Tak z ciekawości ile to ma nalatane?

Opublikowano

Kolego nie zapomnij psiknąć na czarno mocowanie ramiona od wycieraczki a tak reszte to oki hi

---------- Post added at 12:58 ---------- Previous post was at 12:56 ----------

tak dokładnie ,mam pytanie czy w awx jest możliwość wycięcia katalizatora żeby nie robiło żadnych błędów ?? czy znajduje się za katalizatorem sada ??

a po co wycinać kata? bo nie rozumiem ? jakie masz te błędy przez tego kata kolego?

Opublikowano

furka fajna:) a w srodku najbardziej rzuca sie w oczy przelacznik swiatel, jakby przeszedl 2 wojne swiatowa:D pozdro dla kierownika

Opublikowano
  • Autor
Kolego nie zapomnij psiknąć na czarno mocowanie ramiona od wycieraczki a tak reszte to oki hi

---------- Post added at 12:58 ---------- Previous post was at 12:56 ----------

tak dokładnie ,mam pytanie czy w awx jest możliwość wycięcia katalizatora żeby nie robiło żadnych błędów ?? czy znajduje się za katalizatorem sada ??

a po co wycinać kata? bo nie rozumiem ? jakie masz te błędy przez tego kata kolego?

chodziło mi bardziej czy za katalizatorem znajduje się sada bo podobno jak jest i się wytnie katalizator to błędy będą wyskakiwać a mam w planie zrobić pełen przelot

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

i dziś przyszły w końcu długo szukane felgi MONOBLOCK 18" doprowadzic reszte felg z polerka i założyć i miedzy czasie daje szukam jakiegoś zawieszenie gwintowanego

1t0wg2.jpg

Opublikowano

jeban...y ale koło zapoda :thumbup1: :thumbup1: bedzie klasa

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

i przyszły dziś opony troszkę belonowata bo aż 225/35/18 firmy marangoni

16077ft.jpg

bhlzsy.jpg

23kanuw.jpg

---------- Post dopisany 05-05-2012 at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2012 at 12:58 ----------

i tak wygląda auto na chwile obecna teraz tylko czekam na gwint i dystanse

2l97615.jpg

2jd2rgl.jpg

2mxlx5c.jpg

hs042f.jpg

2uel7o6.jpg

Opublikowano

kosa :kox: jeszcze troszkę na glebe i jest mega-kosa

Opublikowano

felgi robią robotę:decayed:

Opublikowano

Furacz jest kosa, kolego jak sie pozbyłeś tego obtarcia ze zderzaka ??

Opublikowano

dobra fela:kox: ale oponka jakis wynalazek:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Furacz jest kosa, kolego jak sie pozbyłeś tego obtarcia ze zderzaka ??

zderzak był malowany i auto było oddane całe do prze-polerowania i dlatego też jest taki efekt

Opublikowano

polowałem na taka felgę:) z tego co pamiętam to 8jx18 szkoda że tak szeroka opona bo u mnie właśnie to trzyma do pięknego opuszczenia auta na glebę:P a tak z ciekawości ile dałeś za felgi? jeżeli można wiedzieć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.