Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wykres do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) Przedstawiam wykres mojej b7-mki 2.0 TDI BLB +modyfikacja softu , wywalony katalizator i tłumik srodkowy :) Widac na wykresie przeładowanie w dolnym zakresie obrotów , nalezało przeczyscic swistaka :)

http://images50.fotosik.pl/1416/40beaafc25105f2f.jpg

Opublikowano

kiedy tego moda robiles?niezly wynik 1 raz widze tyle ze 140

Opublikowano
kiedy tego moda robiles?niezly wynik 1 raz widze tyle ze 140

dokładnie to samo pomyślałem. Taki wynik na takich modach. Ciekawe jak mocno kopci hehehe

Opublikowano

Niuton taki jak u mnie, natomiast 15 KM masz więcej, rzeczywiście jak na sam sof to przyrost bardzo duży.

Opublikowano
  • Autor

mod robiony ok 2 miesiecy temu , Kopci jak kazdy diesel przy bucie ;)

Opublikowano

2miesiace temu czyli jak byly te mega mrozy po -20C,to czemu temp jest taka wysoka na wykresie?

Opublikowano
2miesiace temu czyli jak byly te mega mrozy po -20C,to czemu temp jest taka wysoka na wykresie?

Pewnie po to żeby tak duża moc była na wykresie ;)

Opublikowano
2miesiace temu czyli jak byly te mega mrozy po -20C,to czemu temp jest taka wysoka na wykresie?

Pewnie po to żeby tak duża moc była na wykresie ;)

nie chcialem tego pisac wprost :decayed:
Opublikowano

trzeba minus dorysować przy temp. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wyzsza temp. powietrza, to wyzsza temp. w dolocie a co za tym idzie mniejsza wartosc mocy , zapewne znacznie nizsza temp. podnosła by nieznacznie wartosc mocy ... Pozatym auto hamowane w zamknientym warsztacie (ogzewanym ) a nie na podwórku hehehe :)

Opublikowano

Popatrzcie na serię, jest o 13,6KM większa niż standard, nie wiem jak jest w VW, ale ja pracowałem przez 5lat na montowni silników w toyocie i takich bonusów nie widziałem... Śrubki darmo nie dadzą, co dopiero 14KM :) Jeżeli miałby serię 140KM to by wyszło 168,2KM czyli normalny przyrost 20%, może hamownia miała gorszy dzień i wypluła tyle kucyków...?

Opublikowano

deex wytlumacz mi jak przy -25C moze byc temp 28C,w domu ciezko taka uzyskac w zime :naughty:

widzialem sporo wykresow na forum w zimie i zazwyczaj temp jest okolo od -3C do 5C

taka temp 28C to jest w lato,takze w mysl tego co napisales jest tak ,miales zimno w dolocie, a temp zostala oszukana dla lepszego wyniku,bo tak jak napisales przy wyzszej wychodzi mniej.

Dranek VW tak ma ze sa bonusy i to nic dziwnego

Opublikowano
  • Autor

Hamowane na Obciazeniowej hamowni podwoziowej 4wd z mozliwoscia AWD ( www.dyno.pl ) To nie jest hamownia podwoziowa inercyjna , gdzie wynik morze byc nie rzeczywisty ... Wiec watpie ze ta karuzela miała gorszy dzien... Tak czy siak , wrazenia z jazdy sa bardzo pozytywne po modyfikacji ,auto ktore ma prawie 1600 kg wyprzedza bardzo żwawo , ze swiateł tez dobrze startuje , czego chciec wiecej ...To juz moje 6 auto modyfikowane w dyno.pl i za kazdym razem jestem mega zadowolony :)

Pozdro 600V :)

---------- Post added at 10:47 ---------- Previous post was at 10:37 ----------

deex wytlumacz mi jak przy -25C moze byc temp 28C,w domu ciezko taka uzyskac w zime :naughty:

widzialem sporo wykresow na forum w zimie i zazwyczaj temp jest okolo od -3C do 5C

taka temp 28C to jest w lato,takze w mysl tego co napisales jest tak ,miales zimno w dolocie, a temp zostala oszukana dla lepszego wyniku,bo tak jak napisales przy wyzszej wychodzi mniej.

Dranek VW tak ma ze sa bonusy i to nic dziwnego

Kolego masz racje co do tej temp. ale co to zmienia , wiadoma sprawa ze auto przy nizszych temp. bedzie miało lepsze wartosci na wykresie , przy wyzszej temp bedzie gorszy wykres , Hamujac auto zima moj wykres ma wartosc 181 ps , w lato na tej samej hamowni wartosc moze spasc powiedzmy do 175 ps i to jest normalne z winy wyzszej temp w dolocie ....

Opublikowano

jeszcze raz ,miales niska temp w dolocie to juz jest bonus+zawyzona temp na hamowni to tez jest bonus.

2 bonusy za jednym razem :naughty:

teraz 2 bonusy w dol na -, czyli hamowanie w upalny dzien gdzie dolot puchnie+zanizona temp na hamowni np 2C =wynik mizerny

Opublikowano
  • Autor

nie rozumiem dlaczego zawyzona temp. na hamowni to bonus ? rozwin swoja mysl ...

Opublikowano

poniewaz jest obrana norma, jezeli temp jest powyzej normy to masz dodatkowe konie ,jezeli jest ponizej to ci odejmuje.

Opublikowano
poniewaz jest obrana norma, jezeli temp jest powyzej normy to masz dodatkowe konie ,jezeli jest ponizej to ci odejmuje.

Witam,

Przy okazji oceny wykresu chciałem się coś upewnić.

Byłem na hamowni, na wykresie wypluło mi 146KM przy -14C, czy to znaczy że tyle KM mam w warunkach "normalnych" czyli np 15C, a w lecie przy 35C będzie realnie około 140KM?

Pozdrawiam

Opublikowano

a gdzie byles na tej hamowni pokaz wykres

Opublikowano

ladna seria,ale avf czesto sie spotyka z takimi bonusami :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.