Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukas12p

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czy udało się komuś znaleźć przewód z sygnałem impulsu 12V przy aktywacji zamka centralnego?
  2. Sprawdź kąt wtrysku, ja miałem +3.3 to mi zaniżał o 0.4L, przestawiłem kąt na kole na +0.3 i teraz pokazuje idealnie lub mniej o 0.1L/100km
  3. kat wtrysku mialem od dwoch lat +3.5 (nie wiedzialem ze nie byl ustawiany przy zmianie rozrzadu), w styczniu sam poprawilem na +0.3, ale nie zwrocilem uwagi czy spaliny dalej tak smierdza. PS poprawienie kata wtrysku sprawilo ze spalanie na komputerze jest identyczne z tym w rzeczywistosci - wczesniej zanizal o 0.4L
  4. Witam, Czy zapisując się na grupowy chip tuning trzeba się zgłosić w jakim określonym czasie, tzn np do miesiąca od zatwierdzenia listy? pozdr
  5. u mnie spaliny tak samo sa duszace, czasami nie da sie stac obok samochodu tak piecze w gardle, nie mam jednak pojecia z czego to wynika. poza tym silnik dziala ok..
  6. Witam, Przy okazji oceny wykresu chciałem się coś upewnić. Byłem na hamowni, na wykresie wypluło mi 146KM przy -14C, czy to znaczy że tyle KM mam w warunkach "normalnych" czyli np 15C, a w lecie przy 35C będzie realnie około 140KM? Pozdrawiam
  7. Witam, Proszę o wycenę filtrów mann'a (paliwa, oleju i powietrza-silnika) oraz oleju Motul Specific 505.01 do audi a4 avf 2004r. Pozdrawiam
  8. witam, wczoraj mialem wymieniany termostat - zamontowany zostal z temp zalaczania 92C. dzisiaj testowalem na podstawie wskazan na desce oraz na vagu w grupie 17 /instruments/. jak to dziala: silnik sie nagrzewa do 96-97C wg vag (na desce 90), wtedy otwiera sie termostat i trzyma ta temperature caly czas jak jezdzilem po miescie. po godzinie sie zatrzymalem i zostawilem na wolnych obrotach. temp na vagu dochodzila do 107C kiedy sie zalaczal wentylator (jeden, nie ma wiecej) na pierwszy bieg, nieslyszalny praktycznie i wylaczal jak temp spadla do 105C. w tym czasie na desce caly czas bylo 90C, czyli znak ze temp w normie. pozdrawiam
  9. a moze to kurz z drogi, sprawdzales czy na filtrze powietrza tez nie ma takiego nalotu?
  10. Witam, Czym mierzycie prędkość w czasie jazdy pomiarowej? Pytam, bo sprawdzałem u siebie przekłamania prędkościomierza z użyciem GPS i wychodzi mi około 10% większa prędkość na desce niż na GPS. Koła/opony mam seryjne 15 cali. pzdr
  11. AVF 2004r. 243 tys km skrzynia nie dziala idealnie (1,2,3 bieg czasem ciezko wchodza, glownie na mrozie) no i mam "szuranie" turbiny po zdjeciu nogi z gazu. oleju nie ubywa.
  12. chyba lekko, jak w każdym innym aucie, mi się wydaje jakieś sugestie?
  13. nic nie robiłem w układzie napędowym i chyba nigdy nie było robione z tego co się dowiedziałem w aso. zrobiłem tylko cały rozrząd, olej w silniku i filtry.
  14. proszę, może ktoś jednak napisze więcej na temat zamarzania skrzyni? ..a biegi wchodzą mi ciężko (chociaż mniej) także na wyłączonym silniku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.