-
+12V przy otwieraniu/zamykaniu drzwi
Czy udało się komuś znaleźć przewód z sygnałem impulsu 12V przy aktywacji zamka centralnego?
-
Rozbieżności w spalaniu między Fisem a rzeczywistością
Sprawdź kąt wtrysku, ja miałem +3.3 to mi zaniżał o 0.4L, przestawiłem kąt na kole na +0.3 i teraz pokazuje idealnie lub mniej o 0.1L/100km
-
Duszace spaliny
kat wtrysku mialem od dwoch lat +3.5 (nie wiedzialem ze nie byl ustawiany przy zmianie rozrzadu), w styczniu sam poprawilem na +0.3, ale nie zwrocilem uwagi czy spaliny dalej tak smierdza. PS poprawienie kata wtrysku sprawilo ze spalanie na komputerze jest identyczne z tym w rzeczywistosci - wczesniej zanizal o 0.4L
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Witam, Czy zapisując się na grupowy chip tuning trzeba się zgłosić w jakim określonym czasie, tzn np do miesiąca od zatwierdzenia listy? pozdr
-
Duszace spaliny
u mnie spaliny tak samo sa duszace, czasami nie da sie stac obok samochodu tak piecze w gardle, nie mam jednak pojecia z czego to wynika. poza tym silnik dziala ok..
-
Wykres do oceny
- Wykres do oceny
Witam, Przy okazji oceny wykresu chciałem się coś upewnić. Byłem na hamowni, na wykresie wypluło mi 146KM przy -14C, czy to znaczy że tyle KM mam w warunkach "normalnych" czyli np 15C, a w lecie przy 35C będzie realnie około 140KM? Pozdrawiam- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, Proszę o wycenę filtrów mann'a (paliwa, oleju i powietrza-silnika) oraz oleju Motul Specific 505.01 do audi a4 avf 2004r. Pozdrawiam- [B6 AVF] Wentylator chłodnicy - temperatura załączenia
witam, wczoraj mialem wymieniany termostat - zamontowany zostal z temp zalaczania 92C. dzisiaj testowalem na podstawie wskazan na desce oraz na vagu w grupie 17 /instruments/. jak to dziala: silnik sie nagrzewa do 96-97C wg vag (na desce 90), wtedy otwiera sie termostat i trzyma ta temperature caly czas jak jezdzilem po miescie. po godzinie sie zatrzymalem i zostawilem na wolnych obrotach. temp na vagu dochodzila do 107C kiedy sie zalaczal wentylator (jeden, nie ma wiecej) na pierwszy bieg, nieslyszalny praktycznie i wylaczal jak temp spadla do 105C. w tym czasie na desce caly czas bylo 90C, czyli znak ze temp w normie. pozdrawiam- [B6 AWX] Czy to coś poważnego ?
a moze to kurz z drogi, sprawdzales czy na filtrze powietrza tez nie ma takiego nalotu?- [ALL] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
Witam, Czym mierzycie prędkość w czasie jazdy pomiarowej? Pytam, bo sprawdzałem u siebie przekłamania prędkościomierza z użyciem GPS i wychodzi mi około 10% większa prędkość na desce niż na GPS. Koła/opony mam seryjne 15 cali. pzdr- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AVF 2004r. 243 tys km skrzynia nie dziala idealnie (1,2,3 bieg czasem ciezko wchodza, glownie na mrozie) no i mam "szuranie" turbiny po zdjeciu nogi z gazu. oleju nie ubywa.- [B6 AVF] Ciężko wchodzą biegi
chyba lekko, jak w każdym innym aucie, mi się wydaje jakieś sugestie?- [B6 AVF] Ciężko wchodzą biegi
nic nie robiłem w układzie napędowym i chyba nigdy nie było robione z tego co się dowiedziałem w aso. zrobiłem tylko cały rozrząd, olej w silniku i filtry.- [B6 AVF] Ciężko wchodzą biegi
proszę, może ktoś jednak napisze więcej na temat zamarzania skrzyni? ..a biegi wchodzą mi ciężko (chociaż mniej) także na wyłączonym silniku. - Wykres do oceny