Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

+12V przy otwieraniu/zamykaniu drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest gdzieś takie miejsce w kabinie, od którego mógłbym wziąć sygnał? Potrzebne mi do sterowania niefabrycznym CLH :whistling:

Może być też sygnał z kierunkowskazów, bo przy otwieraniu i zamykaniu też migają :wink:

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

up

Opublikowano

MCE

gniazdo B(23 piny)

Pin 4 – Zasilanie kierunkowskazu (prawy-tył) [żółto/zielony]

Pin 5 – Zasilanie lewego światła biegu wstecznego [niebiesko/czerwony]

Pin 6 – Zasilanie kierunkowskazu (lewy-tył) [zielono/niebieski]

Pin 7 – Zasilanie kierunkowskazu (prawy-przód) [zielono/czarny]

Pin 8 – Zasilanie prawego światła biegu wstecznego [niebiesko/czerwony]

Pin 9 – Zasilanie kierunkowskazu (lewy-przód) [czarno/niebieski]

Opublikowano
  • Autor

No i o to mi chodziło :hi:

edit: a widzę, że to do HIGH jest a ja LOW mam więc to będzie 7 i 9 pin u mnie

Pin 7 – Kierunkowskazy (prawe) [zielono/biały]

Pin 9 – Kierunkowskazy (lewe) [czarno/niebieski]

Ale dzięki, całkiem z głowy mi to wypadło, że przez MCE są sterowane :shock3:

---------- Post dopisany 16-11-2012 at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2012 at 19:56 ----------

Ah właśnie mi się przypomniało, że +12V od kierunkowskazów to nie będzie jednak najlepsze rozwiązanie i dalej potrzebne mi +12V od centralnego zamka...

Opublikowano

stałego +12V od centralnego zamka to raczej nie znajdziesz :mysli:

napisz jaśniej o co kaman?

Opublikowano

Zostaje lampka podsufitki..

Opublikowano
  • Autor
stałego +12V od centralnego zamka to raczej nie znajdziesz :mysli:

napisz jaśniej o co kaman?

Stałe nie musi być, wystarczy impuls. A robię niefabryczny DRL+CLH :hi:

Potrzebne mi właśnie to +12V żeby dać sygnał do przekaźnika czasowego, który zapala światła po otwarciu i zamknięciu samochodu :)

Opublikowano

tez to u siebie przerabialem. z centralki sygnalu nie wezmiesz bo idzie po canie. zrob tak jak ja, miernik do reki i szukaj. w ten sposob znalazem sygnal ktory pieknie steruje modulem CLH (tylko przy otwieraniu samochodu musze ulamek sekundy dluzej trzymac przycisk) i dziala rowniez jako dzienne. wysterowalem przeciwmgnielne gdzie wsadzilem H7 LED bo normalne zarowki szczegolnie w lecie wypalaja reflektory. sygnal znalazlem pod plastikiem kolo pedalu sprzegla. ale do dzis nie wiem od czego ten kabel jest

Opublikowano
  • Autor

Ja już całość mam podłączoną czyli DRL pod długie a CLH pod halogeny przy czym kierunkowskaz aktywuje CLH (jak zamykam i otwieram drzwi to kierunek miga przeca :D), ale to taki półśrodek imo, bo równie dobrze mogę CLH włączyć zapalając awaryjne gdy kluczyk wyjęty ze stacyjki jest.

Opublikowano

pod kierunki to nie jest dobry pomysl bo jak skrecasz i wlaczas kierunki to tez sie pewnie wlaczaja :wink: tylna swiatla tez podlaczyles?

Opublikowano
  • Autor

Nie włączają się, bo gdy jest sygnał +12V po zapłonie to CLH nie działa :hi: Działa tylko jak nie ma kluczyka w stacyjce :naughty:

Tylnych na razie nie podłączałem, bo nie mam na to koncepcji :decayed: Jak podłączę pod włącznik świateł to przednie i tylne będą się palić, wnętrze samochodu też :eusathink:

Opublikowano

a no chyba ze tak. czyli ty masz to cus to zmiejsza prad na dlugich h7? skad wziales zasilanie? klema 30? nie grzeje sie to cale?

Opublikowano
  • Autor

Włącznik świateł i MCE :)

Opublikowano

na jakiej zasadzie dzialaja dzienne?

Opublikowano
  • Autor

Dzienne to H7 drogowe z mocą 20%, włączają się same po ok. 4 sekundach po uruchomieniu silnika gdy alternator podaje napięcie ~14V :wink:

Opublikowano

a jak wyglada sprawa z nagrzewaniem sie tego modulu? robi sie piecyk? masz jakies namiary gdzie go kupiles? bo szukam czegos dla autka zonci.

Opublikowano
  • Autor

Moduł wcale się nie nagrzewa :wink:

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Polecam kogiela, wszytko wytłumaczy i może zrobić moduł specjalnie pod Twoje upodobania :)

Opublikowano

z lampki oświetlenia wnętrza będzie najlepiej.

Fajny modyły robi ASE - elementy automatyki Polecam

Żeby wyeliminowac opcje awaryjne +CLH podłacz pod oświetlenie wnętrza .

Opublikowano
  • Autor
z lampki oświetlenia wnętrza będzie najlepiej.

Fajny modyły robi ASE - elementy automatyki Polecam

Żeby wyeliminowac opcje awaryjne +CLH podłacz pod oświetlenie wnętrza .

I co mi to da? Skoro CLH się nie włączy jak zamknę samochód :decayed:

Opublikowano

Otwierasz drzwi wychodzisz z auta zamykasz i CLH dostale sygnał, wiec będzie CI działac.Jak nie to zostań przy rozwiązaniu wcześniejszym

Opublikowano
  • Autor

No tylko jak wyłączę sobie oświetlenie wnętrza to CLH kaput:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.