Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o wysprzeglik ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Potrzebuje waszej pomocy a mianowicie podczaas montarzu pilota do alarmu dostrzegłem wyciek z wysprzeglika

Opublikowano

wymiana

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem.Jak sie teraz dodaje zdjecia na nowym forum bo niemoge ogarnac a chcialbym dodac do swojego postu i zapytac o cos

Opublikowano

wrzuć zdjęcia na jakiś hosting i link wklej na forum

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem.Jak sie teraz dodaje zdjecia na nowym forum bo niemoge ogarnac a chcialbym dodac do swojego postu i zapytac o cos

Opublikowano

w odpowiedzi: --> Insert Image i wklejasz tam bezpośredni link do zdjęcia

Opublikowano
  • Autor

http://imageshack.us/photo/my-images/607/img1563e.jpg/

[/color]http://img543.imageshack.us/img543/8845/img1567y.jpg

Tak to wyglada w moim Audi a bylem dzis na szrocie i w innym audi z takim silnikiem jak moj jest taki http://img834.imageshack.us/img834/4631/zdjcie0108kopia.jpg

http://img197.imageshack.us/img197/4695/zdjcie0107kopia.jpg i teraz moje pytanko do was czy to bedzie pasowac do mojej audi czy musze kupic identyczny jak w moim jest?

Opublikowano

a widzę chodzi o ten przy pedałach, myślałem że o ten przy skrzyni biegów.

---------- Post added at 13:33 ---------- Previous post was at 13:32 ----------

jak chcesz to pisz priv bo mam taką 100% sprawną do sprzedania

Opublikowano
  • Autor

Czy taki wyciek może mieć coś wspólnego z ciasno wchodząca 2 trzeba ja tak z lekka silą przeciągnąć do siebie ale nie zgrzyta resztę biegów ogólnie wchodzi dobrze bez zgrzytania leciutko i plynnie

Opublikowano

tylko 2 bieg ciasno wchodzi? 1-ka przy ruszaniu bez problemu ?

Opublikowano
  • Autor

No 1 może też troszkę ciasno wchodzi ale z dwójką gorzej

Opublikowano

nie sądzę żeby miało to związek z biegami, dopiero jak by pedał zostawał w podłodze, za mały wyciek na problemy z zmianą biegów

Opublikowano
  • Autor

A podpowie mi ktoś czy ten 2 wysprzeglik będzie pasował czy muszę kupić taki sam jak mój?

Opublikowano

tak, będzie pasował.

Opublikowano
Czy taki wyciek może mieć coś wspólnego z ciasno wchodząca 2 trzeba ja tak z lekka silą przeciągnąć do siebie ale nie zgrzyta resztę biegów ogólnie wchodzi dobrze bez zgrzytania leciutko i plynnie

Spróbuj odpowietrzyć sprzęgło najlepiej przy użyciu urządzenia pneumatycznego do wymiany płynu hamulcowego. Na pewno takie urządzenie maja w ASO. Miałem podobne problemy z biegami 2, 3 i wstecznym, mimo, że pedał sprzęgła wracał normalnie. Podczas powyższej czynności okazało się, że sprzęgło miałem zapowietrzone.

Opublikowano

to jest pompa sprzęgła nie wysprzęglik , przez ten wyciek możesz mieć problemy z wrzucaniem biegów ponieważ pompa może generować za małe ciśnienie a co za tym idzie wysprzęglik nie dociska dobrze docisku sprzęgła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.