Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie wiem co sie dzieje proszę o pomoc szarpie


luibuki

Rekomendowane odpowiedzi

witam. szukalem juz na forum ale nie moge znalezc podobnego przypadku a mianowicie dzis rano bylem w miescie i jak wracalem auto zaczelo mi co jakis czas szarpac tak jakby paliwa nie dostawalo... podpialem pod kompa i pokazuje mi blad 16486-przeplywomierz niskie napiecie brak osprzetu nie zwiazane ze sprzetem/ blad sporadyczny... kiedys mialem dziurawe takie plastikowe kolanko co znajduje sie niedaleko przepustnicy pod kolekotorem chyba to jest odma ale to zakleilem i przez prawie rok bylo ok i nie wiem czy to moze miec wplyw na to... sprawdzalem tez napiecie na wtyczce od przeplywki i gdzies czytalem ze miedzy 1 a 2 pinem powinno byc miedzy 4.5-5.5 a u mnie jest normalne jak z aku czyli ok 12 :/ przeplywke wyszyscilem i nie mam pojecia co moze byc przyczyna :/ prosze o pomoc gdzie szukac przyczyny i co sprawdzac dodam ze mam 1.8 ADR bez gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dziwi mnie ze napiecie powinno miedzy 1 a 2 pinem powinno byc ok 5 a ja mam 12 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob logi. jest opis na stronie jak to zbadac i wklej to chlopaki powiedza co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnięta odma raczej nie wywali ci błędu odnośnie przepływki. Miałem uwaloną odmę u siebie, u kumpeli całkiem była ułamana i nie było żadnych błędów od przepływki bo nie ma to na nią wpływu po za tym że silnik będzie dostawał więcej powietrza niż pokaże przepływka - mogą pojawić się falowania obrotów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma odpieta bo gadalem z nim ale nie powinien dlugo tak na tym jezdzic. teraz jest w trybie awaryjnym ale do czasu podmianki troche pojezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzis bede podmienial przeplywke jezeli to bedzie to niestety trzeba szukac innej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...