Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszka silnika


CARLO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję informacji jak wymienić przednią poduszkę silnika(odbój) AWX, która mocowana jest na pasie przednim. Za nic nie mogę wyjąć łoża mocowanego do silnika w którym ta poduszka leży. Prosiłbym o pomoc bo wydaje mi się że skończy się opuszczaniem silnika a to trochę roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fimic faktycznie mam ale ta belka na której jest poduszka pozostała bez zmian ja próbowałem odkręcić tylko element 17 i dlatego nie chciał wyjść. Wielkie dzięki za pomoc. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję informacji jak wymienić przednią poduszkę silnika(odbój) AWX, która mocowana jest na pasie przednim. Za nic nie mogę wyjąć łoża mocowanego do silnika w którym ta poduszka leży. Prosiłbym o pomoc bo wydaje mi się że skończy się opuszczaniem silnika a to trochę roboty.

Do wymiany najlepiej odsunąć przedni pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CARLO czy udało Ci się ostatecznie wymienic ta poduszkę? Dzis walczyłem z nią i niestety poległem , a dla mnie jako laika ten rysunek jest mało czytelny. Które elementy trzeba odkrecic zeby te ustrojstwo wyjąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CARLO czy udało Ci się ostatecznie wymienic ta poduszkę? Dzis walczyłem z nią i niestety poległem , a dla mnie jako laika ten rysunek jest mało czytelny. Które elementy trzeba odkrecic zeby te ustrojstwo wyjąć?

Walczyłem z nią 2 godz. a wyjąłem ją dzięki temu że opuściłem na lewarku całą skrzynię razem z tą aluminiową łapą. Skrzynia poszła na dół a przód silnika do góry i aluminiowy uchwyt odbijaka się wysunął. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...