Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mój seryjny ADR-ek...


AndrzejAj3

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki Seba :) - tak jak rozmawialiśmy, chyba będę kombinował z kierownicą teraz :)

no jak wrócę w weekend do domu to najpierw wypielęgnuję je i wrzucę fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a to muszę całą tapicerkę malować, czy tylko miejsca przetarte ? jak całą to ile mniej więcej jest mi potrzebne tego środka renoskór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki...to muszę kupić jeszcze tą płynną skórę...zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak obiecałem wrzucam nowe foty... :banan:

Setup letni z 18":

20120325121921.th.jpg

20120325121748.th.jpg

20120325121740.th.jpg

20120325121725.th.jpg

20120325121706.th.jpg

20120325121653.th.jpg

Zamontowałem z przodu też lampki ori (jeszcze muszę usunąć pozostałości po diodach):

20120325121833.th.jpg

20120325121804.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci że zaczyna pomału to auto wyglądać, teraz wypadało by zawieszenie obniżyć pod te 18":wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalasz te spojler z klapy? czy ci sie to podoba?

zmieniales pompe wspomagania, bo nie wiem czy dobrze doczytalem na poczatku...

jakie miales objawy jej rozdupczenia?

moja jak by lekko zaczynala pojekiwac, ah te oponki 225/45/17 daja o sobie znac :naughty:

ale mysle ze zmiana plynu na zalecany mineralny zielony pomoze

jak bylo u ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci że zaczyna pomału to auto wyglądać, teraz wypadało by zawieszenie obniżyć pod te 18":wink:

dziękuję :hi: heh myślałem, że gorzej będzie się jeździć na tych felgach ale nie jest źle :banan:

cacek89

no u mnie właśnie pojękiwała ale okazało się że ten dolny przewód był nie szczelny i przez to mi się pompa zatarła, a teraz objaw powrócił ale płyn w normie, tzn pełny stan więc nie ma nieszczelności, może faktycznie to ten płyn, muszę to sprawdzić, bo teraz jest tak że czasami jęczy jak głupia a czasami ok, może faktycznie ten płyn :mysli: ..co do spojlera to najchętniej bym go zdemontował ale dziury zostaną na klapie a nie chce szpachlować i malować klapy ;/

PS: A orientujecie się może, ile mogą być warte moje felgi + te opony (YOKOHAMA 245/40 R18 93Y) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie właśnie pojękiwała ale okazało się że ten dolny przewód był nie szczelny i przez to mi się pompa zatarła, a teraz objaw powrócił ale płyn w normie, tzn pełny stan więc nie ma nieszczelności, może faktycznie to ten płyn, muszę to sprawdzić, bo teraz jest tak że czasami jęczy jak głupia a czasami ok, może faktycznie ten płyn :mysli:

pewnie jak pojezdzis troche np po miescie i poparkujesz krecac kierownica dluzej pojekuje ci ta pompa? ja tak wlasnie mam

jakim plynem masz zalany teraz uklad?

pompe zakupiles uzywke czy nowa? jakie koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie tak mam jak piszesz... chyba czerwonym płynem mam zalane...później sprawdzę...pompę za 50zł na szrocie kupiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzasz go wymieniac jesli jest zalany czerwony? sprawdz potem i daj znac, jak cos opisz czy cos pomorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba wymienię na zielony jeszcze zobaczę, oczywiście jak pomoże to dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzasz go wymieniac jesli jest zalany czerwony? sprawdz potem i daj znac, jak cos opisz czy cos pomorze

wymieniłem płyn na nowy mineralny zielony i nic nie pomogło...przed wymianą przepłukałem układ...tzn wlałem 3 razy do pełna czystego płynu i dopiero płyn który wlałem za 4-ym razem zostawiłem...no nic kupię pompę...a jeszcze mam taki objaw, że jak na postoju do samego oporu w jedną lub drugą stronę skręcę to pompa wyje jeszcze bardziej a dodatkowo przy równoczesnym dodaniu gazu to już jest wręcz huk..wyje jak głupia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi z tego ze ta pompa kktora kupiles za 50zl uzywke, jest zlomem tak?

zamierzasz kupic ori, regenerowac czy jakis zamiennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na to wychodzi...bo chodziła może tydzień, dwa tygodnie.... kupuje używkę znowu...jutro zobaczę, bo ten gościu co sprzedał mi lampy tylne z anglika miał tam też adr więc może od niego kupię a jak nie to na forum się rozejrzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informuj jak mozesz co z tego wyjdzie :wink:

u mnie puki co dolalem plynu ponad max i na razie jest cisza jak makiem zasial

troche boje sie wymienic ten plyn na zielony ori bo mechanik mnie troche postraszyl ze moze magiel sie rozszczelnic (uklad wlasnie zalali mi pseudofachowcy czerwonym ATFem po regeneracji maglownicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...