Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolejny Allegrowy cwaniaczek przycinający w h. - QUATRO Prowadzony przez: audipartner


grzes1150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupiłem u tego pana: http://allegro.pl/sklep/10654990_quatro lampy bixenony które miały być w stanie idealnym i miało w nich nie być tylko przetwornic i żarówek.

Przed zakupem uprosiłem żeby wykręcił i obejżał odbłyśniki czy nie poprzypalane i telefonicznie już dostałem odpowiedź że na jednym jest 2mm. zmatowienie ale reszta igła :whistling: więc biorę. Człowiek żeby się wymigać od prowizji Allegrowej wciska towar poza Allegro ale to nie problem dla mnie.

Teraz najlepsze: lampy przyszły, jedna w środku brudna, brak tylnych dekli, brak oprawek na żarówki kierunków, z wiążki w lampie ktoś sobie odciął oprawkę na postojówkę, w obudowie wyłamana blaszka stykająca się z blaszką w oprawie kierunków- to wyszło dopiero przy montażu :doh:

Chyba po 15 telefonach i 3 tygodniach udało się jedynie wydrzeć zwrot za regenerację jednego odbłyśnika ( i tak wysłałem 2szt. żeby oba były takie same ).

A najlepsze jest to że jak się dzwoni do człowieka to on nigdy nie ma czasu ale trzeba mu przyznać jest cały czas miły i to hasło: "Nie jesteśmy ludźmi żerującymi na cudzym nieszczęściu", "Musi pan poczekać z 3 dni bo nie dotarła dostawa", "Proszę zadzwonić do mnie jutro" itd...

Całe szczęście miałem drugie lampy więc brakujące graty się uzupełniło bo jak by nie to to bym chyba :suicide_anim:

Radzę omijać szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by mu dać nauczkę. Jak lubi wysyłać poza allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mściwy nie jestem, trochę się podenerwowałem ale ogarnołem wszystko. Temat założyłem tylko po to żeby inni uważali na tego "miłego człowieka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a juz byl temat o nim.. to znaczy kiedys komus cos tam wcisnal.. nie pamietam juz co.. gdzies 1-2 lata temu.. wiec trzeba uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa, to kto bierze takie graty poza allegro

Ja :pleasantry: ... a jak by było przez allegro to by przyszły w innym stanie?

---------- Post added at 13:53 ---------- Previous post was at 13:46 ----------

Temat założyłem tylko ku przestrodze i śmiało moderator może go zamknąć .

:closed:

---------- Post added at 14:05 ---------- Previous post was at 13:53 ----------

na forum na temat tej "firmy" ktoś już coś pisał: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?167842-ALL-Uwaga-na-sklep-z-cz%EA%B6ciami-QUATRO-ze-Wschowy-nick-allegro-audipartner&highlight=audipartner

:closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa, to kto bierze takie graty poza allegro

Ja :pleasantry: ... a jak by było przez allegro to by przyszły w innym stanie?

Pewnie nie, ale mogleś zawsze dostać cegle zamiast lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...