Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o szczegółową analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Prosiłbym o jak najdokładniejszą ocenę logów i podpowiedzi co ewentualnie jeszcze zmienic czy ustawić.

Moim główny problemem jest wciąż to, że auto od początku za dużo pali (teraz ok 9 litrów, przy mrozach potrafiło nawet więcej),

trzęsie się na wolnych obrotach i nieraz dość ciężko zapala jak jest mocno zagrzany (nie wiem czy to jest powiązane)

Ostatnio wymieniałem termostat, turbine, oraz włożyłem wtryski z AFNa, także prosiłbym również o ocene tych podzespołów.

A i EGR jest zaślepiony.

Z góry dzięki.

Statyczne:

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75887.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75888.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75889.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75890.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75891.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75892.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75893.html

Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75894.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75895.html

Statyczne BS:

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75896.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75897.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75898.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75899.html

Dynamiczne:

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75900.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75901.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75902.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75903.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75904.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75905.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/Jay_Z_75906.html

Opublikowano

Przeplywka jest slaba,wymien filtr powietrza i wyczysc ja.

---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 18:01 ----------

Dopiero zobaczylem ze zle logi zrobione.Pedal byl na 80%.Musisz powtorzyc

Opublikowano
  • Autor

filtr powietrza jest właśnie nowy założony. A pompa i wtryski, można coś stwierdzić?

Wszystkie dynamiczne na nowo?

Opublikowano

tak.Bo na tych guzik widac.

Opublikowano
  • Autor

Kumpel jechal i twierdzi ze wciskal do dechy gaz, no nic najwyzej jutro sam zrobie.

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

kolego przepływka sie kończy słabo mierzy i kont statyczny delikatnie do poprawienia

Opublikowano
  • Autor

Kurde a przepływke pół roku temu założyłem ;/ .

A jak reszta wtryski, pompa? Z czego może wynikać tak wysokie spalanie ?

Opublikowano

kupowałeś nową w salonie czy regenerowałeś?

Ewentualnie spróbuj przemyć.

co do spalania to może być wina geometrii , trzymających hamulców itp.

A jaki masz rozmiar opon? - bo też ma wpływ na spalanie.

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem oryginał, ale używke od znajomego.

Brudna nie jest, chyba że w środku gdzie jest czujnik jeszcze sie coś czyści?

Hamulce na pewno nie. Ostatnio robiłem tarcze klocki i wszystko jest w porządku.

Opony mam 15stki także też nie to.

Opublikowano

wyczysc przeplywke i odme

Opublikowano
  • Autor

przepływke czyściłem. Tzn tą siatke z obu stron.

A odme w jaki sposób? Tą rurke co idzie od bloku do tego filterka na pokrywie mam nową.

Opublikowano

to w takim razie zle wyczysciles nie siatke tylko ten patyczek w srodku przeplywki ale bardzo delikatnie patyczkiem do uszu ale bardzo delikatnie nic na sile. odma to male kolanko co idzie od bloku jesli o tym mowisz to ok

Opublikowano
  • Autor

A da się to wyjąć? Tam są jakieś 2 torxy jak to odkręce to wyjdzie to na zewnątrz, żebym nie musiał tej siatki wyciągać ?

Opublikowano
  • Autor

Problem z przepływką nie będzie chyba miał aż takiego wpływu na spalanie?

Inne logi jak wyglądają ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.