Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6] moje piękne białe audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam chcialbym zaprezentować moje świeżo zakupione audi a4 :twisted: pojęmność 1.6 rocznik 95. Niestety z zerowym wyposażeniem ale jest naprawde zadbane. chciałem zrobić nowe fotki już po przerejestrowaniu i wyczyszczeniu auta ale niestety spadł mi aparat i mam fotki z dnia w którym auto przyjechało do mnie. :sad:

audi0029tm.th.jpgaudi0032ej.th.jpg

audi0062za.th.jpgaudi0142vu.th.jpg

audi0161ir.th.jpgaudi0175dp.th.jpg

Opublikowano

ladnie sie prezentuje :)

Opublikowano

No ładne tylko : a ) - Sciagaj znaczki , b ) sciagaj "chlapacze" :mrgreen: Ile dales ??

Opublikowano
  • Autor

znaczków nie ściągne bo mi się akurat podobają :razz: chlapacze już zdjęte

:grin:

Opublikowano

A no to chyba ze tak, ale naprawde latwiutko sie sciaga i nie ma mozliwosci zeby cos uszkodzic

Opublikowano

Znaczki są ladne :razz:

To do slubu za ile byś zawiozl :mrgreen: pytam sie tak na przyszlosc :mrgreen:

Opublikowano

chodzi wam o te znaczki audi na blotnikach??one sa na jakims zatrzasku ??czy jakos klejone.A blotnik pod znaczkiem jest prosty czy ma wglebienie wlasnie pod ten znaczek??

Opublikowano

Widac że zadbany , szkoda tylko że biały znaczy niepomalowany :mrgreen:

Opublikowano
chodzi wam o te znaczki audi na blotnikach??one sa na jakims zatrzasku ??czy jakos klejone.A blotnik pod znaczkiem jest prosty czy ma wglebienie wlasnie pod ten znaczek??

chodzi o znaczki na klapie tylniej i są one na pianke klejone

Opublikowano

ahaaaaaaaaaaa.juz trybie :razz: nie wiem czemu tylko nie ktorym sie te znaczki nie podobaja :?:

Opublikowano

Mi sie nie podobaja, i to nie dlatego ze 1,6 :mrgreen: , jakby pisalo 2,6 to tez bym zerwal :lol: , wole bez .....

Opublikowano

tylko przez przypadek nie odklej logo audi oooo :razz:

Opublikowano

Ja ne mam nic przeciwko znaczkom........

Najbardziej nie lubie naklejek typu sport turbo i inne takie przyklejane wszędzie na samochodzie..........

Opublikowano

lepsze 1.6 z tyłu niż "Pionieer The Art of..." na pół szyby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

lepsze 1.6 z tyłu niż "Pionieer The Art of..." na pół szyby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

T-żółw - widziałem ostatnią jakąs bmw 3 i miała tak na tylnej szybie "nasr.....e" naklejek ze mało kierunkowskazu nie wrzuciłem.......:)

Opublikowano

tomboy jakbyś wrzucił kierunek to bym chyba w kominie to zapisał :mrgreen:

:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ładna Biala Dama.proponujem maske na czarno smignąć :smile:

Opublikowano

Bardzo ladne malenstwo :D i nareszcie ktos z malej polski :D to jest lakier perlowy czy zwykly akryl? zapraszam do dzialu spotow krakowskich :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Chciałbym zamieścić nowe fotki mojego audi i opisać po krótce co zostało wymienione a co dołożone.

Wymiany:

- tarcze hamulcowe przód + klocki

- klocki hamulcowe tył

- komplet sprężyn

- oczywiście olej i wszystkie filtry

- świece

Dołożone:

- Ramki na zegary

- Elektryczne szyby przednie

- Białe kierunkowskazy na błotniki

- Podświetlana gałka zmiany biegów

- Wyświetlacz temp. Zewnętrznej (niestety kupiłem od audi 80 B4 i musiałem mu znaleźć miejsce, bo w zegarach nie było szans go zmieścić)

- Postojówki w kierunkowskazach

- Podświetlanie klamek wewnętrznych

- Lampki drzwiowe

- Lampka sufitowa przerobiona ze skody (zmiana podświetlania)

- Dodatkowe oświetlenie wewnętrzne w tylnich słupkach i podświetlanie przednich dywaników.

- Podgrzewane lusterka

- Kluczy „scyzoryk” i centralny zamek na pilota

Nie za wiele tego i nie są to może jakieś super zmiany, ale zawsze to coś i wykonane samemu.

A oto i foty:

audi069ma0.th.jpg audi075op6.th.jpg audi078zh3.th.jpg

audi079om5.th.jpg audi083ow3.th.jpg audi085si6.th.jpg

dsc00607ia1.th.jpg

Opublikowano

no no no całkiem nieźle :cool:

jak będziesz miła czas i chęć to zapodaj jakieś zdjęcia i szczegóły wykonania np.

- Podświetlana gałka zmiany biegów

- Podświetlanie klamek wewnętrznych

- Lampki drzwiowe

- Dodatkowe oświetlenie wewnętrzne w tylnich słupkach i podświetlanie przednich dywaników.

brawo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.