Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nawigacja BNS 5.0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowi planuję wrzucić do siebie Nawigację BNS5.0, obecnie mam Chorusa II ze zmieniarką. Do przekładki będą potrzebne:

  • kosz 2din
  • przejściówka iso->iso2
  • przejściówka anteny
  • antena gps
  • klimatronika dotnę i tunel też

Pytanie czy potrzeba coś więcej?

W naviplus potrzebny był tuner TMC żeby zgrać navi z fisem. Tu też tak jest.

Opublikowano

...wszystko jak piszesz , zegary kodujesz pod navi i masz wyświetlanie. Przełożysz 2 kabelki w kostce iso II i będzie banglało:wink:

Opublikowano
  • Autor
...wszystko jak piszesz , zegary kodujesz pod navi i masz wyświetlanie. Przełożysz 2 kabelki w kostce iso II i będzie banglało:wink:

A nie trzeba połączyć dwóch pinów? 15 i 16. A które to kabelki?

Opublikowano

..tak jak piszesz , a dodatkowo musisz przelożyć k-line , zapodaj maila to podeśle rozpiske BNS :naughty:

Opublikowano

witam mam takie same radio i nie wiem gdzie podpiac sygnał RFLS i co to wogóle jest

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

"..a dodatkowo musisz przelożyć k-line , zapodaj maila to podeśle rozpiske BNS"

domin79 - jakbym mógł Cię prosić również o tą rozpiskę BNS to byłbym bardzo wdzięczny..;) Pozdrawiam:wink:

[email protected]

Opublikowano

..poszło:wink:

Opublikowano

Wielkie Dzieki..:decayed:

A masz moze schemat podlaczenie bns 5.0..? Poniewaz chce zmienic radyjko concert II na navi bns 5.0..wszystko juz prawie posiadam (tunel,klime,kostke-lecz bez wpietych pinow do niej:confused4:))stad moja prosba, wszedzie juz szukalem i albo niedokladnie albo nie ma:cry: jeszcze raz wielkie dzieki za rozpiske:wink:

Opublikowano

zakup przejściówe iso-iso II i będziesz miał z bańki , poprzekładasz tylko 2 piny i furga:wink:

Opublikowano

a orientujesz sie ktore to?:wink:

---------- Post added at 11:25 ---------- Previous post was at 11:09 ----------

chodzi o te:

15 - Terminal 30

16 - Permanent live to PIN 15 (anti-theft system)

w kostce D rozpiski ktora mi przeslales?:co::wink:

Opublikowano
a orientujesz sie ktore to?:wink:

---------- Post added at 11:25 ---------- Previous post was at 11:09 ----------

chodzi o te:

15 - Terminal 30

16 - Permanent live to PIN 15 (anti-theft system)

w kostce D rozpiski ktora mi przeslales?:co::wink:

dokładnie i do tego k-line przepinasz w odpowiednie miejsce:wink:

Opublikowano

Wielkie dzieki:decayed::wink:

a orientujesz sie moze gdzie podpiac k-line bo od strony samochodu czyli radia concert II wiem gdzie jest lecz nie wiem w ktore miejsce do navi, niestety na rozpisce nie ma lini k:confused4:

Opublikowano

concertllcj3.png

Opublikowano

oki, ta rozpiske mam, lecz ta ktora mi Ty przeslales wczesniej do BNS 5.0 tam nie ma K+Line :confused4:

bo w concert to K+buse, prawda?:co: Pozdrawiam:wink: I jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc:wink:

Opublikowano

..jak to niema kostka C pin 7:wink:

Opublikowano

Sorki, że się podepnę, ale gdybym chciał zmienić symphony II na bns 5.0 to też takie kombinacyje mnie czekają?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie. Jest ta sama sytuacja.

---

- Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Opublikowano
..jak to niema kostka C pin 7:wink:

domin79 -=> Jesteś Wielki :decayed::wink:

czekam tylko za kostką iso1 na iso2 i biorę się za przemianę kabelek..:wink: Pozdrawiam

Opublikowano

Witam.

Może ktośdać foto jak to wygląda po docinaniu??

Opublikowano

Witam.. Kostka doszła-lecz..podłączyłem i cisza:confused4:

Może ktoś pomoże - kostka przyszła już oryginalnie ze zwartym pinem 15 i 16 w 15 w kostce zasilającej, przekładałem nawet do 16 lecz to nic nie dało:confused4:..K-Buse (K-Diagnose) przełożyłem do pinu 7 - L-diagnosis w kostce C jak doradzał domin79 i nadal cisza:confused4:

Może ktoś pomóc za wszelką pomoc z góry dziękuje. Pozdrawiam

PS: domin79 -=> może wiesz co źle robie? :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.