Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż włącznika świateł


iwan900

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak zdemontować włącznik świateł (mijania, postojowych) ten wewnątrz kabiny przy kierownicy z lewej strony, chodzi mi o wymianę na nowy bo mój jest porysowany od paznokci żony :( interesuje mnie wymiana samego włącznika sam plastik bez wymiany całości i środka -jak to podważyć i czy nie trzeba zdemontować osłony tej niżej pod włącznikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciskasz przekręcasz lekko w prawo i wyciągasz{czasami należy trzymac wcisnięte pokrętlo bo odskakuje} a po wyciągnięciu odpinasz wtyczkę {wciskasz 2 bolce po bokach wtyczki wyczujesz palcem i masz jak na tacy}następnie musisz podważyc czymś cieniutkim 4 albo 5 zaczepów {na pewno zauważysz jak dobrze popatrzysz } good look ;-).czas pracy ok.30 s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego polecam te z allego zamienniki po 40 zeta wtedy żona już nie porysuje pazurkami sam to przerabiałem zamiennik dużo wytrzymalszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak ściągnąć samo pokrętło od włącznika ??

wszystkie powyższe czynności bez problemu tylko pokrętło zostało :(

kuknij post #46 u mnie w wątku są foty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem taki zamiennik niby wygląda ok ale jak go podłączyłem to cały czas świecą światła i nie mam możliwości ich wyłączenia. Czyli coś jest nie tak zamiennik ma taki sam nr jak oryginał. Wie ktoś co może być tego przyczyną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem z tej aukcji i wszytsko hula bez problemu świeci ładnie wszytsko jak w ori,bezproblemowo

WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ Audi A4 B6 B7 00-07 (4181804241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem taki zamiennik niby wygląda ok ale jak go podłączyłem to cały czas świecą światła i nie mam możliwości ich wyłączenia. Czyli coś jest nie tak zamiennik ma taki sam nr jak oryginał. Wie ktoś co może być tego przyczyną???

Pozostaje Ci chyba przełożyć pierścień i pokrętło do starego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożyłem cały mechanizm z nowego do starego i wszystko działa jak powinno :) zajęło mi to raptem pół godzinki. Kupiony przezemnie włącznik nie miał literki A na końcy i pewnie dlatego nie działał tak jak powinien. Teraz czeka mnie zabieg z naprawą głośniczka w liczniku.Wiem już jak wyjąć zegary tak że jak znajdę trszkę więcej czasu to działam w tym temacie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko że udała sie operacja btw ja jak kupiłem włożyłem p&p i wszystko hula super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze jaka będzie trwałość tego włącznika ale za te piniądze to można co jakiś czas wymienić :) szkoda że nie ma takich zamienników np. na przyciski do podnoszeni szyb. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie przyciski potrzebujesz mam kilka na sprzedaz tutaj masz linka przełącznik panel szyb ORYGINALNY AUDI A4 b6/b7 Olkusz a odnosnie przełacznika swiateł jezdze na nim rok i dwa miesiace gdzies i jest bajeczka w porównaniu z poprzednim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze jaka będzie trwałość tego włącznika ale za te piniądze to można co jakiś czas wymienić :) szkoda że nie ma takich zamienników np. na przyciski do podnoszeni szyb. Pozdrawiam

Że się tak wtrącę PRZYCISK OTWIERANIA SZYB AUDI A4 B6 B7 8E0 959 855 (4120315962) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. masz tylko problem jest z wtyczkami w 2001 do chyba 07 albo 07 2002 szły inne (różnica wtyczki) plastiku też nie da się chyba przełożyć gdzieś był wątek o tym z ori jest podobnie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypinasz piny ze starej kostek i wpinasz do nowej:wink: ja tak robiłem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...