Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moj maz patrafi ale mu sie nigdy nie chce

ja to nadrabiam - lubie gotowac :wink:

Opublikowano

Ddobrze,że potrafi w razie czego zawsze cos tam upichci ;))

Opublikowano

donuska nasi na pewno też potrafią tylko tego nie pokazują :wink:

PS jak tam po obiedzie :kox:

Opublikowano

A widziss,być może ;)

Bo jakby pokazali że potrafią,to już później tak łatwo by z nami nie mieli ;D

No właśnie,cóż tam kolega upichcił?:D

Opublikowano

no upichcił a teraz jest nagroda :kox:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

uwaga pirat leci na tvn turbo nasze rejony :kox:

Opublikowano

pacze i nie wierze, że mnie obgadują....:grin:

nie ma nagrody nie oczekuje nagrody

Opublikowano

łłło rzesz :naughty:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

a ja nigdy nie mam pomysłu na obiad :facepalm:

Opublikowano
łłło rzesz :naughty:

nie dramatyzuj ...to lepiej smakuje niż wygląda

lepszy jest przepis na kotleciki z fetą i z oliwkami z sosem pomidorowym ...nie będę przyrównywał jak to smakuje ....mniam :slina:

Opublikowano

ale mi ochoty narobiłeś :kox: tylko bez oliwek bo nie lubię :kwasny:

Opublikowano

smacznie sie robi :naughty:

Opublikowano
ale mi ochoty narobiłeś :kox: tylko bez oliwek bo nie lubię :kwasny:

ja też nie lubię..te nasze co kupujesz w sklepie to nawet nie stały przy oliwkach te prawdziwe mają zupełnie inny smak taki bardziej ostry sama w sobie jest wyrafinowana ale w połączeniu z czymś innym nabiera "kolorów smakowych"

Opublikowano

no jak większość naszego towaru :kwasny: słodycze i proszki staramy się ściągać z Niemiec bo u nas to :facepalm:

Opublikowano

ale nasze kobiety są do nie podrobienia :naughty:

Opublikowano

nie świruj :grin:

Opublikowano

takich "świrusek" nie ma nigdzie :decayed:

Opublikowano
pacze i nie wierze, że mnie obgadują....:grin:

nie ma nagrody nie oczekuje nagrody

a zrobiłem dziś skromnie bo było już późno

Prawdziwa feta , oliwki, oliwa z oliwek przywieziona z Grecji :

Feta jest w kawałkach 10/6cm gruba na ok 1.5 na to dałem dwa rodzaje oliwek, cebula pokrojona w plastry i tak samo pomidor wszystko zalane oliwą z oliwek ale od razu z pierwszego tłoczenia, posypane przyprawami, zalane oliwą z oliwek ale tak aby brzegi były pokryte do połowy i wstawione do piekarnika na 240 stopni gdzieś ok 20-25minut ( to musi dostać temp. konkretnej aby ser trochę puścił kosystencje a góra może być delikatnie zarumieniona)+ ziemniaki zapiekane i polane sosem z cacyków i oczywiście Greckie wino... i na zdrowie :decayed:

tylko ta nasza feta to nie jest feta więc z nią nie probować bo to podobne jest do emulsji :decayed:

Ja pieprzę,kolejnym razem wbijam do kolegi na obiad :D

A tak wogóle witam wszystkich w ten piękny sobotni poranek ;p

Opublikowano

Asia już nie piękny powiesiłam pranie i zaczęło padać :ranting:

Opublikowano

Ja zdążyłam ściągnąć pranie przed deszczem i suszy się na fotelach ;p

Opublikowano

jaka tu cisza dzisiaj czy wszyscy na imprezach ?

Opublikowano

Nooo u mnie impeza rodzinna procentowa :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.