Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnie PW to z tym linkiem,innego nie mam :)

Opublikowano

wysłałam :kox: doszło ? bo chyba mi coś szwankuje nie mam w wysyłanych cholera nie wiem co jest :disgust:

---------- Post dopisany 13-09-2012 at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 19:18 ----------

halo ratunku nie mogę wysyłać PW co robić ?? :facepalm:

Opublikowano

halo ratunku nie mogę wysyłać PW co robić ?? :facepalm:

miałas wrzucic tu fotki , nie wrzuciłas wiec domysl sie jaki jest powod problemu z PW :whistling:

Opublikowano

hahaha bardzo śmieszne zła jestem :bokser:

Opublikowano
hahaha bardzo śmieszne zła jestem :bokser:

ale ja nie żartuje

Opublikowano

Kolega Moskal jak zły chochlik,popsuł możliwość wysyłania PW :grin:

Spokojnie Ryba, już się naprawiło,wszystko dostałam :wink:

Opublikowano

ale te wszystkie razem czy tylko to dzisiejsze ?:decayed:

Opublikowano

Ryba,ale normalnie przeżyłam szok dzisiaj :decayed:

Zawiozłam młodą do szkoły (do Bojana chodzi) no i widziałam babkę,która też przyprowadziła swoją córę do zerówki no i ona była strasznie podobna do Ciebie,nawet się przez chwilę zastanawiałam czy to nie Ty :grin:

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

ale te wszystkie razem czy tylko to dzisiejsze ?:decayed:

Dzisiejsze tylko ;)

Opublikowano
już się naprawiło,

nie "sie naprawiło" tylko interweniowałem w tej sprawie u Prezesa :naughty:

Opublikowano
Ryba,ale normalnie przeżyłam szok dzisiaj :decayed:

Zawiozłam młodą do szkoły (do Bojana chodzi) no i widziałam babkę,która też przyprowadziła swoją córę do zerówki no i ona była strasznie podobna do Ciebie,nawet się przez chwilę zastanawiałam czy to nie Ty :grin:

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

ale te wszystkie razem czy tylko to dzisiejsze ?:decayed:

Dzisiejsze tylko ;)

no popatrz nieraz tak jest :grin: a najgorsze jak jeszcze ten ktoś stoi tyłem do Ciebie a ty jesteś prawie pewna że to ta osoba którą chciałabyś zobaczyć i nagle tu zonk :kox: a jednak się czymś różni :grin:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

już się naprawiło,

nie "sie naprawiło" tylko interweniowałem w tej sprawie u Prezesa :naughty:

a od kiedy prezes się takimi pierdołami zajmuje :grin:

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

mam Cię moskal haha jak wolicie dziewczyny w blondzie czy to drugie lepsze nie :decayed:

27876_100951519952333_2654499_n.jpg

<br /><br />

560569_360745313972951_1260374279_n.jpg

<br /><br />

Opublikowano
już się naprawiło,

nie "sie naprawiło" tylko interweniowałem w tej sprawie u Prezesa :naughty:

:decayed::grin:

Opublikowano
już się naprawiło,

nie "sie naprawiło" tylko interweniowałem w tej sprawie u Prezesa :naughty:

Oooo,dziękuję Ci bardzo,że dzięki Tobie i Twojej interwencji mogłam przeczytać PW od Rybki ;D

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

Ryba,ale normalnie przeżyłam szok dzisiaj :decayed:

Zawiozłam młodą do szkoły (do Bojana chodzi) no i widziałam babkę,która też przyprowadziła swoją córę do zerówki no i ona była strasznie podobna do Ciebie,nawet się przez chwilę zastanawiałam czy to nie Ty :grin:

---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

ale te wszystkie razem czy tylko to dzisiejsze ?:decayed:

Dzisiejsze tylko ;)

no popatrz nieraz tak jest :grin: a najgorsze jak jeszcze ten ktoś stoi tyłem do Ciebie a ty jesteś prawie pewna że to ta osoba którą chciałabyś zobaczyć i nagle tu zonk :kox: a jednak się czymś różni :grin:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

już się naprawiło,

nie "sie naprawiło" tylko interweniowałem w tej sprawie u Prezesa :naughty:

a od kiedy prezes się takimi pierdołami zajmuje :grin:

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

mam Cię moskal haha jak wolicie dziewczyny w blondzie czy to drugie lepsze nie :decayed:

http://s14.postimage.org/npumqtl19/27876_100951519952333_2654499_n.jpg

<br /><br />

http://s15.postimage.org/4x3ikylvr/560569_360745313972951_1260374279_n.jpg

<br /><br />

:polew:

Opublikowano

no od razu się uspokoił :kox:

Opublikowano
no od razu się uspokoił :kox:

Ha ha nie mogę :grin:

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

A może teraz ktoś zainterweniuje w mojej sprawie?

Po każdym napisanym poście wywala mnie z forum i muszę na nowo się logować. I to nie jest fajne ;p

Opublikowano

ale może jakiś komplement hehe wcale nie widać tych 43 lat u Ciebie :decayed:

ps: ten troszku siwy połysk jest :thumbup1:

Opublikowano
ale może jakiś komplement hehe wcale nie widać tych 43 lat u Ciebie :decayed:

ps: ten troszku siwy połysk jest :thumbup1:

Taaa, druga fota zdecydowanie lepszejsza ;)

43 lata?:shock3: nie zajarzyłam, fakt nie widać :decayed:

Opublikowano

Ładny chłopak jest i dużo mleka pije:decayed:

Opublikowano
Ładny chłopak jest i dużo mleka pije:decayed:

:polew:

Opublikowano

a od kiedy prezes się takimi pierdołami zajmuje :grin:

nie znasz Prezesa , on wrecz uwielbia sie takimi tematami zajmowac :wink:

ale może jakiś komplement hehe wcale nie widać tych 43 lat u Ciebie :decayed:

ps: ten troszku siwy połysk jest :thumbup1:

dziekuje , za młodu dobrze sie "prowadziłem" :wink:

Opublikowano

no właśnie jeszcze nie było okazji poznać :kox:

za młodu mówisz :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.