Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

donuska- nie, nie znalazłam. Powiedzmy, że przede mną mały urlop ;)))

..co do fotki, moskal widział mnie na żywo- w zupełności Mu wystarczy :]

Co słychać? :) Jakie macie plany weekendowe ? :>

Opublikowano

Fajne kobity można tu poznać do pogadania, panowie działajcie. :banan:

Opublikowano
donuska- nie, nie znalazłam. Powiedzmy, że przede mną mały urlop ;)))

..co do fotki, moskal widział mnie na żywo- w zupełności Mu wystarczy :]

Co słychać? :) Jakie macie plany weekendowe ? :>

Ale pytanko,czy w bikini Cię widział ;p

Plany weekendowe są takie... spaaać :grin:

Moja córka zaczęła chodzić do zerówki i zrywam się o 5.40,ona o 6.40 i normalnie obie jesteśmy jak zombie ;)

Opublikowano
Fajne kobity można tu poznać do pogadania, panowie działajcie. :banan:

:yes2::yes2:

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

Asia a propos szkoły moja mała do pierwszej już chodzi i niestety o 7;00 musimy wstawać ale na szczęście jutro sobota tydzień na boku :kox:

Opublikowano

Anika dopiero pierwszy tydzień,ale już ma dosyć.. Poszła jako pięciolatka, w sumie to ma 4 lata i 9 miesięcy, masakra :kwasny:

Opublikowano

ta z tymi pięciolatkami to jakieś chore jest zabierają im dzieciństwo ,nie za bardzo wiedzą o co chodzi a już do szkoły :doh:

Opublikowano

No dokładnie,żebyś wiedziała... Tak jak w wakacje młoda sama się budziła o 7,czasem nawet przed tak teraz mam problem w ogóle zwlec ja z łóżka.. 25 osób w klasie i sami nie wiedzą co mają z tymi dziećmi robić ;/

Opublikowano

a w pierwszej klasie dostaliśmy spis książek do kupienia :doh: w boksie 10 części książki z ćwiczeniami razem 22 muszą przerobić dwie miesięcznie :facepalm:

Opublikowano

Ja na książki wydałam 200zł a to zerówka przecież.. Zestaw jakiś tam "szkoła nas woła" plus angielski (!) i religia.. Najlepiej niech niemowlaki już poślą do szkoły!

Opublikowano

ja o 100 więcej ale to już d*pa bo to musi być tylko z tym wiekiem to przesadzają trochę

Opublikowano

Ja to byłam w ogóle zszokowana że jakiekolwiek książki potrzebują do zerówki ;p

Za moich czasów (wcale nie tak dawno:grin:) potrzebny był tylko jakiś tam śmieszny elementarz :decayed:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Fajne kobity można tu poznać do pogadania, panowie działajcie. :banan:

Jesteś pewien że fajne? A nie seryjne zabójczynie?:kox:

Opublikowano
Fajne kobity można tu poznać do pogadania, panowie działajcie. :banan:

:yes2::yes2:

:

nowe osoby też chętnie zapoznam :banan:

Opublikowano
Fajne kobity można tu poznać do pogadania, panowie działajcie. :banan:

:yes2::yes2:

:

nowe osoby też chętnie zapoznam :banan:

Może któraś z dziewczyn potrzebuje części,napisze do Ciebie i coś się rozwinie, coooo?:polew:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

No chyba,że preferujesz również męskie towarzystwo do pogadania :grin:

Opublikowano
Ja to byłam w ogóle zszokowana że jakiekolwiek książki potrzebują do zerówki ;p

Za moich czasów (wcale nie tak dawno:grin:) potrzebny był tylko jakiś tam śmieszny elementarz :decayed:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Fajne kobity można tu poznać do pogadania, panowie działajcie. :banan:

Jesteś pewien że fajne? A nie seryjne zabójczynie?:kox:

Mówiłem że w bunkrze mieszkam, gps mnie nie znajdzie, ba nawet komornik nie wie bidny co robić :grin:

Więc o życię swoje się nie martwię. :polew:

Opublikowano
Ja to byłam w ogóle zszokowana że jakiekolwiek książki potrzebują do zerówki ;p

Za moich czasów (wcale nie tak dawno:grin:) potrzebny był tylko jakiś tam śmieszny elementarz :decayed:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Fajne kobity można tu poznać do pogadania, panowie działajcie. :banan:

Jesteś pewien że fajne? A nie seryjne zabójczynie?:kox:

Mówiłem że w bunkrze mieszkam, gps mnie nie znajdzie, ba nawet komornik nie wie bidny co robić :grin:

Więc o życię swoje się nie martwię. :polew:

To zacznij się martwić :decayed:

Opublikowano
Ja to byłam w ogóle zszokowana że jakiekolwiek książki potrzebują do zerówki ;p

Za moich czasów (wcale nie tak dawno:grin:) potrzebny był tylko jakiś tam śmieszny elementarz :decayed:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Fajne kobity można tu poznać do pogadania, panowie działajcie. :banan:

Jesteś pewien że fajne? A nie seryjne zabójczynie?:kox:

Ja to byłam w ogóle zszokowana że jakiekolwiek książki potrzebują do zerówki ;p

Za moich czasów (wcale nie tak dawno:grin:) potrzebny był tylko jakiś tam śmieszny elementarz :decayed:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Fajne kobity można tu poznać do pogadania, panowie działajcie. :banan:

Jesteś pewien że fajne? A nie seryjne zabójczynie?:kox:

Mówiłem że w bunkrze mieszkam, gps mnie nie znajdzie, ba nawet komornik nie wie bidny co robić :grin:

Więc o życię swoje się nie martwię. :polew:

To zacznij się martwić :decayed:

Grozisz mi ? Mam na ciebie haka. :decayed: Jedna telefon i abw dobiera Ci się do tyłka :polew:

Opublikowano
Ja to byłam w ogóle zszokowana że jakiekolwiek książki potrzebują do zerówki ;p

Za moich czasów (wcale nie tak dawno:grin:) potrzebny był tylko jakiś tam śmieszny elementarz :decayed:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Fajne kobity można tu poznać do pogadania, panowie działajcie. :banan:

Jesteś pewien że fajne? A nie seryjne zabójczynie?:kox:

Ja to byłam w ogóle zszokowana że jakiekolwiek książki potrzebują do zerówki ;p

Za moich czasów (wcale nie tak dawno:grin:) potrzebny był tylko jakiś tam śmieszny elementarz :decayed:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Fajne kobity można tu poznać do pogadania, panowie działajcie. :banan:

Jesteś pewien że fajne? A nie seryjne zabójczynie?:kox:

Mówiłem że w bunkrze mieszkam, gps mnie nie znajdzie, ba nawet komornik nie wie bidny co robić :grin:

Więc o życię swoje się nie martwię. :polew:

To zacznij się martwić :decayed:

Grozisz mi ? Mam na ciebie haka. :decayed: Jedna telefon i abw dobiera Ci się do tyłka :polew:

Grożę,grożę! Pamiętaj że razem płaczemy :grin:

W razie jak będę płakać przez abw to Ty razem ze mną ;D

Opublikowano

może inaczej, jedziemy się na tym samym wózku. :grin:

Opublikowano

"jedziemy się" ? :polew:

Opublikowano
"jedziemy się" ? :polew:

o sory miało byc bez się :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.