Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hornet nie chcę być niemiła, ale jak widzisz to nie wątek w którym "spamujemy" ;) Pozdrawiam.

Opublikowano
hornet nie chcę być niemiła, ale jak widzisz to nie wątek w którym "spamujemy" ;) Pozdrawiam.

To nie jest spam tylko czysty przekaz informacji :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

Nie zrozumiałeś mojego przekazu "" . Nie życzę sobie "reklamówek" u siebie :P U nas :P

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Poza tym.. jest to SPAM. I koniec kropka :P

Opublikowano
Nie zrozumiałeś mojego przekazu "" . Nie życzę sobie "reklamówek" u siebie :P U nas :P

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Poza tym.. jest to SPAM. I koniec kropka :P

Temat jest :dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami więc czego nie rozumiesz ?? BTW to hyde park luźna rozmowa.....

Opublikowano
  • Autor

Gdybyś tu zajrzał choć raz albo gdybyś chociaż ROZUMIAŁ to o czym piszemy to byś wiedział o jakie niedoskonałości chodzi :)

Fakt pozostaje faktem- spamujesz.

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

BTW, wiem że hyde park. Więc nic nie stoi na przeszkodzie utworzyć swój temat i wciskać kity ludziom :)

Opublikowano

eehhh ci faceci :rolleyes:

Opublikowano

słodcy :mysli: chyba jak milczą albo śpią :grin:

Opublikowano

Dziewczynki mam pytanie :)

Jakiś czas temu pisałyśmy o balsamach (serum) z Eveline - Slim Extreme 3D. Z tego co pamiętam, każda która używała była zadowolona. Ostatnio wpadła mi w oko reklama nowych produktów tejże firmy. Nazywają się Slim Extreme 4D. Używała któraś z Was?? :naughty:

Opublikowano

Ja dzisiaj mam za sobą 15,5 km biegu w 90 min ale na bieżni:)

Opublikowano

ooo a jaką masz bieżnie ? jakiej firmy i td...

Opublikowano
  • Autor

donuska ja używam.. Świetny produkt polecam. Peeling z 4D według mnie zbędny wydatek- nie testowałam, ale sama robię 2 razy w tyg. peeling cukrowy i nie potrzebuję nic więcej:) Także serum jak najbardziej polecam :)

Opublikowano

dziekuje kochana ;) mojs niunis :naughty:

kurcze zebyscie wiedzialy jak mi sie nie chce cwiczyc ehh mam taaaaaakiego lenia ale chociaz dobrze ze waga stoi w miejscu a nie rosnie

zostal mi m-c musze troszke zrzucic czas odstawic niunie i i zaczac jazde rowerem

Asiu powiem ci ze ja jestem bardzo zadowolona z serii evel i polecam

btw

rybka to twoje nozki na awatarze :P;)

Opublikowano

a ładne nie :tongue4:

Opublikowano

No to muszę koniecznie się zaopatrzyć w 4D bo jak na razie jadę na tych 3D ;)

Malutka,wiem że kiedyś pisałaś cose o tym peelingu cukrowym,możesz przypomnieć?

Opublikowano
  • Autor

Natknęłam się ostatnio na YT na fajny przepis na peeling.

Domowy scrub antycellulitowy. - YouTube

Moim zdaniem kilka składników można całkowicie wyeliminować. Nie pamiętam dokładnie jakie tam są składniki, a nie chce mi się teraz tego oglądać, ale myślę, że cukier (może być brązowy, który podobno ma mniejsze kryształki, czyli jest delikatniejszy) i zmielona kawa z dodatkiem olejku pomarańczowego (o przeznaczeniu SPOŻYWCZYM!) mającym działanie uelastyczniające i antycellulitowe może być dobrym pomysłem i alternatywą tego wyżej ze względu na mniejszą ilość produktów:)

Przepis na mój peeling:

- 1,5 szklanki cukru

- 3/4 szklanki zmielonej kawy

- 2 łyżki oliwy z oliwek (aby scalić wszystkie składniki i uzyskać konsystencję papki, a dodatkowo nawilżyć skórę- jeśli dodasz więcej załóżmy

3 1/2 łyżki po zmyciu peelingu ciepłą wodą nie ma konieczności nakładania balsamu <-- dobra alternatywa)

Taką papkę wmasowujemy w skórę od dołu ku górze.

Na szybko i częściej stosuję peeling z suchych składników np. z samego cukru(1,5szklanki) /i/lub kawy (j.w. 3/4 szkl.). Wszystko mieszamy. Polewam ciało chłodną wodą, nakładam trochę i masuję ciało. Nazywam to peelingiem suchym :P

Dobrze jest zrobić scrub przed depilacją omijając łydki ze względu na dość cienką skórę w tym miejscu, którą i tak ostrza delikatnie "zdzierają".

Po peelingu zawsze wsmarowuję w skórę okrężnymi ruchami zaczynając od dołu serum 4D(codzienność...) lub balsam ujędrniający z Dove.

Peeling wykonuję raz w tygodniu, jednakże myślę że można go wykonać delikatniej (delikatniejsze ruchy bez zwiększonego nacisku), wtedy mogłabyś go zrobić 2 razy w tyg. maks.

attention! Jeśli masz skórę nieodporną na podrażnienia, z pajączkami i pękającymi naczynkami krwionośnymi ww peelingi nie będa dla Ciebie dobrą alternatywą...

have fun! :P

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

DZIEWCZĘTA, jeśli wyrazicie zainteresowanie metodą oczyszczenia twarzy, po której skóra jest nawilżona, nie ma potrzeby nakładania żadnego kremu (chemii...) opierającą się na składnikach naturalnych (olejach <-- nie am czego się bać :P), która genialnie sprawdza się na każdej cerze (w zależności od rodzaju stosować można różne proporcje łączenia różnych olei) odsyłam Was również do linku i ewentualnie mogę później napisać coś od siebie :))

Z ang. Oil Cleasing Method --> Olejowe oczyszczanie twarzy :) Zresztą.. Wszystko macie w linku. Filmik jest długi, ale warto obejrzeć go "od deski do deski" ze względu na bardzo ważne uwagi i wielką wiedzę Autorki w tym temacie :))

POLECAM! :)

LINK --->

OCM- Oil Cleansing Method- Olejowe oczyszczanie twarzy - YouTube

Opublikowano

Dzięki za przepis na ten peeling,bo ja to na miejsca z "pomarańczową skórką" stosowałam antycellulitowy z Lirene,a na resztę ciała jakiś zwykły z Joanny ;p

A taki cukrowy to jednak bardziej naturalny :)

A co do delikatnej skóry na łydkach - ja od pewnego czasu używam depilatora i jest ok :decayed:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

Malutka- wzięłam z Ciebie przykład i od wczoraj biegam :) jak na początek to 40 minut,aż jakiejś konkretnej kondycji nabędę ;)

A jak Wam mija wieczorek?

Opublikowano

ale mnie motywujecie chyba czas wziąć się za siebie :decayed:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

na początek to idę się przebiec do garażu i z powrotem foteliki muszę wstawić :kox:

Opublikowano
  • Autor

donuska -zawsze do usług :))

40 minut na pierwszy raz uwazam, ze za długo, ale mało się znam więc podpieram się tym co usłyszę od "współbiegacza" :] -my mamy 10tygodniowy plan.. Łączny czas 30 minut.

Polecam stronkę bieganie.pl :)

Opublikowano

no to muszę się pochwalić pierwsze 30min za mną i nawet nie źle się czuję :kox: a wszystko przez to że wczoraj kupiłam sobie adki no a dzisiaj trzeba było je wypróbować :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.