Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hmmm - całkiem tu wesoło;D Co by nie mówił, to zawsze będzie tak, że my - faceci - będziemy drogie Panie próbować doceniać Wasze wdzięki, tak więc muszę usprawiedliwić troszeczkę Moskala - gdyby wdzięki Waszych mam nie działały na Waszych ojców, niestety ludzkość by dawno wyginęła;p Nie oznacza to jednak, że powstawiacie tu swoje zdjęcia w bikini, etc, bo popieram pogląd, że należy się to tylko Waszym wybrańcom;) Pamiętajcie, dziewczyny - im więcej się szanujecie, tym atrakcyjniejsze dla nas jesteście;] Dobrej nocy.

Szacun :)

Karolino tylko puste laski myślą, że tym świat zdobędą.

BTW, jak Wasze postępy? Ja muszę zrezygnować z ćwiczeń, biegów na najbliższe przynajmniej 10-12 miesięcy :> Zastępuję masażami i dalej wklepuję kremiki :))) Póki co wystarczy:)))

Noo,dzieje się :D

Hmm.. Gratulacje <?>

;))

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

2 razy to może Ty ;):P

:polew::polew:

Opublikowano

Świetne wyglądasz :thumbup1:

chcemy więcej :kox:

Opublikowano

ee cos nie tak bo trzeba sie logowac

Opublikowano

Rybka , Malutka dziekuje :*:* pozniej wrzuce jeszcze jakies ;)

Mlody zakladaj konto na fb to bedziesz widzial :P:naughty:

Opublikowano

brak pozwolen czyli nidyrydy ;P podrzuc tu fote albo mnie do friendsow dodaj :wink:

Opublikowano

Faktycznie nima

:kwasny:

Opublikowano

jo tam narzekacie :naughty:

Malutka wracajac do tematu to powiem tak w srode wyjezdzam na tydzien a potam zapisuje sie na fitnes teraz to juz bede miala wiecej czasu to trzeba nadrobic zaleglosci:kwasny:

a co u ciebie widzialam na fb ze male zmiany nastapily :);) :*

Opublikowano
  • Autor

Edytko... Zmiany są dobre :P a jak są na plus to już w ogóle :] Nie ukrywam- ostatnio dużo dobrego się dzieje, zaczynam to doceniać i jestem naprawdę bardzo zadowolona :)) :P A powinno być jeszcze lepiej :))

Ochhh fitness :P Kiedyś... <marzy> :P

Opublikowano

pakowanko i o 4 wyjazd :decayed:

witaj kraków :wink:

jak cos LL95 to ja:naughty:

Opublikowano
pakowanko i o 4 wyjazd :decayed:

witaj kraków :wink:

jak cos LL95 to ja:naughty:

Udanego wypoczynku :D

Opublikowano

oo Aska a ty nie chcesz wpaść w sobotę do Kościerzyny ??

Opublikowano

Widzę że tu Pomorskie Panie brylują + malutka brunetka.

Pozdrawiam:cool1:

ps. Ryba ostatnio w lato zawitałem do Kościerzyny (udało się też Gilego odwiedzić) i w końcu na starówkę trafiłem - dość przyjemnie i klimatycznie a do tego fajne jedzonko na rynku ... no i lody na rynku też rewelka

Opublikowano

łłoo no popatrz ,popatrz Kościerzyna to ogólnie fajne miasto gdyby nie te korki które są to byłoby jeszcze lepiej :grin:

jedzonko na rynku w miarę ale lody to mamy :thumbup1:

Opublikowano

No fajne fajne i pewnie jeszcze się tam wybierzemy. Z lodami to mam na myśli tą budkę na rynku blisko tej "fontanny", mają też jakieś kawy mrożone i takie tam ... i ceny bardzo OK.

Z drogami to nic nie mów ... droga do Giliego z Kościerzyny to nic ciekawego :facepalm:

Korków nie doświadczyłem ale kiedyś jadąc od 3-miasta do Szymbarku jakiś jełop z Tira 3 razy próbował mnie zepchnąć z drogi, skończyło się na 112 i połączeniem z Policją z Kościerzyny.

Opublikowano

no ja też miałam na myśli te budki z lodami jest ich pełno w Kościerzynie :grin:

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

a drogę to teraz troszku pod remontowali ,zakleili te zapadnięte miejsca :facepalm: ale to kropla w morzu :decayed:

Opublikowano
oo Aska a ty nie chcesz wpaść w sobotę do Kościerzyny ??

Kurczę,chętnie, ale mam szkołę do 17.. w niedzielę też.. i d*pa normalnie d*pa :kwasny:

Opublikowano

szkoda :kwasny:

doszło do Ciebie moje PW bo nie mam w wysyłanych ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.