Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>


Ćwiczenia wykonuję:  

560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169


Rekomendowane odpowiedzi

hmmm - całkiem tu wesoło;D Co by nie mówił, to zawsze będzie tak, że my - faceci - będziemy drogie Panie próbować doceniać Wasze wdzięki, tak więc muszę usprawiedliwić troszeczkę Moskala - gdyby wdzięki Waszych mam nie działały na Waszych ojców, niestety ludzkość by dawno wyginęła;p Nie oznacza to jednak, że powstawiacie tu swoje zdjęcia w bikini, etc, bo popieram pogląd, że należy się to tylko Waszym wybrańcom;) Pamiętajcie, dziewczyny - im więcej się szanujecie, tym atrakcyjniejsze dla nas jesteście;] Dobrej nocy.

Szacun :)

Karolino tylko puste laski myślą, że tym świat zdobędą.

BTW, jak Wasze postępy? Ja muszę zrezygnować z ćwiczeń, biegów na najbliższe przynajmniej 10-12 miesięcy :> Zastępuję masażami i dalej wklepuję kremiki :))) Póki co wystarczy:)))

Noo,dzieje się :D

Hmm.. Gratulacje <?>

;))

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

2 razy to może Ty ;):P

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo tam narzekacie :naughty:

Malutka wracajac do tematu to powiem tak w srode wyjezdzam na tydzien a potam zapisuje sie na fitnes teraz to juz bede miala wiecej czasu to trzeba nadrobic zaleglosci:kwasny:

a co u ciebie widzialam na fb ze male zmiany nastapily :);) :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zawartość chwilowo niedostępna" , wrzucaj tutaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu Pomorskie Panie brylują + malutka brunetka.

Pozdrawiam:cool1:

ps. Ryba ostatnio w lato zawitałem do Kościerzyny (udało się też Gilego odwiedzić) i w końcu na starówkę trafiłem - dość przyjemnie i klimatycznie a do tego fajne jedzonko na rynku ... no i lody na rynku też rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łłoo no popatrz ,popatrz Kościerzyna to ogólnie fajne miasto gdyby nie te korki które są to byłoby jeszcze lepiej :grin:

jedzonko na rynku w miarę ale lody to mamy :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajne fajne i pewnie jeszcze się tam wybierzemy. Z lodami to mam na myśli tą budkę na rynku blisko tej "fontanny", mają też jakieś kawy mrożone i takie tam ... i ceny bardzo OK.

Z drogami to nic nie mów ... droga do Giliego z Kościerzyny to nic ciekawego :facepalm:

Korków nie doświadczyłem ale kiedyś jadąc od 3-miasta do Szymbarku jakiś jełop z Tira 3 razy próbował mnie zepchnąć z drogi, skończyło się na 112 i połączeniem z Policją z Kościerzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też miałam na myśli te budki z lodami jest ich pełno w Kościerzynie :grin:

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

a drogę to teraz troszku pod remontowali ,zakleili te zapadnięte miejsca :facepalm: ale to kropla w morzu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...