Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>


Ćwiczenia wykonuję:  

560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169


Rekomendowane odpowiedzi

widzę że Krzysztof się rozkręcił haha :kox:

Edyta no właśnie nagana za tak długą nieobecność no i spotkanie od kiedy pamiętam to temat od początku wakacji chociaż już z Aśką byliśmy blisko ale okazało się że maa szkołę i nie wyszło a no i Aśka miała bliskie spotkanie z płotem ale nic strasznego tylko obudowa od lusterka jej pękła także tragedii nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he widzę,że dyskusja się rozkręca ;p

Już długo tu nie zaglądałam,myślałam że nic się nie dzieje a tu taaaakie buty ;D

Wiecie co, mimo bliskiego spotkania z płotem (jaki wstyd,żeby a4 zapierdzielić w płot,mimo tego,ze wyjeżdżałam z tamtąd kilka razy o wiele większym polonezem truckiem ojczulka :grin:) wydaje mi się,ze ta dolna część obudowy odpadła już szybciej kiedyś, bo nie mogłam jej znaleźć... Lustro się odwróciło w drugą stronę i zonk. Na szczęście wszystko działa, także poszukuję tylko obudowy ;DD

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

a co do spotkania, to ja chętnie się dołączę, zrobimy babskiego spota :decayed:

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Dziewczyny,oto efekty mojego bliskiego spotkania ;p

DSC_0404.jpg

<br /><br />

DSC_0403.jpg

<br /><br />

Takiej właśnie części potrzebuje,ale chyba dostanę tylko całą obudowę a nie jej część..

Przynajmniej będzie pretekst do pomalowania lusterek i klamek w kolor auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donuska musisz kupic obudowe lusterka jesli jest taka mozliwosc lub cale lusterko z wkladem badz bez niego przekladajac wklad ze starego nie kupuj zamiennikow allegro tylko orginaly poniewaz plowieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,kolega z forum ma na sprzedaż obudowę,tylko że niebieską także myślę ze bez malowania i tak się nie obejdzie.. A gdzie mogę znaleźć ori obudowy? Bo według glupiego kawałka plastiku nie opłaca mi się kupować całego lustra :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj po allegro

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj po allegro

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

szukałam,ale znajdowałam same jakies takie dziwne rzeczy..

albo po prostu szukać nie potrafię ;p

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

Cristoforo trzy na raz nie wstyd Ci :grin::grin::grin:

Co ty chcesz,chłopak sobie harem tworzy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...