Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dramatyzujesz :decayed:

zbieraj ekipę i wpadamy na pogaduchy

Opublikowano

ja no nie przesadzaj :decayed:

a propo milo mi poznac Edyta jestem

Opublikowano

mnie również jestem Krzysztof

po drugim spotkaniu będziesz mi mówiła Szyszynia :grin:

Opublikowano

he he he a to czemu:grin:

Opublikowano

moja słodka tajemnica :naughty:

Opublikowano

widzę że Krzysztof się rozkręcił haha :kox:

Edyta no właśnie nagana za tak długą nieobecność no i spotkanie od kiedy pamiętam to temat od początku wakacji chociaż już z Aśką byliśmy blisko ale okazało się że maa szkołę i nie wyszło a no i Aśka miała bliskie spotkanie z płotem ale nic strasznego tylko obudowa od lusterka jej pękła także tragedii nie ma :wink:

Opublikowano

he he widzę,że dyskusja się rozkręca ;p

Już długo tu nie zaglądałam,myślałam że nic się nie dzieje a tu taaaakie buty ;D

Wiecie co, mimo bliskiego spotkania z płotem (jaki wstyd,żeby a4 zapierdzielić w płot,mimo tego,ze wyjeżdżałam z tamtąd kilka razy o wiele większym polonezem truckiem ojczulka :grin:) wydaje mi się,ze ta dolna część obudowy odpadła już szybciej kiedyś, bo nie mogłam jej znaleźć... Lustro się odwróciło w drugą stronę i zonk. Na szczęście wszystko działa, także poszukuję tylko obudowy ;DD

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

a co do spotkania, to ja chętnie się dołączę, zrobimy babskiego spota :decayed:

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Dziewczyny,oto efekty mojego bliskiego spotkania ;p

DSC_0404.jpg

<br /><br />

DSC_0403.jpg

<br /><br />

Takiej właśnie części potrzebuje,ale chyba dostanę tylko całą obudowę a nie jej część..

Przynajmniej będzie pretekst do pomalowania lusterek i klamek w kolor auta :decayed:

Opublikowano

witam moje piekne panie co u was slychac??

Opublikowano

U mnie to,co powyżej :P

Opublikowano

donuska musisz kupic obudowe lusterka jesli jest taka mozliwosc lub cale lusterko z wkladem badz bez niego przekladajac wklad ze starego nie kupuj zamiennikow allegro tylko orginaly poniewaz plowieja

Opublikowano

Kurcze,kolega z forum ma na sprzedaż obudowę,tylko że niebieską także myślę ze bez malowania i tak się nie obejdzie.. A gdzie mogę znaleźć ori obudowy? Bo według glupiego kawałka plastiku nie opłaca mi się kupować całego lustra :/

Opublikowano

ledwo sie zjawilam i juz na mnie krzyczycie :decayed:

michail55 witam a jakos leci chodz dzis to niestety nie moj dzien :/

Opublikowano

Cristoforo trzy na raz nie wstyd Ci :grin::grin::grin:

Opublikowano

Rybka kto nie proboje ten nie ma :decayed:

hej kochana :*

Opublikowano
Cristoforo trzy na raz nie wstyd Ci :grin::grin::grin:

od przybytku głowa nie boli :grin:

a więc ?

Opublikowano
poszukaj po allegro

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

szukałam,ale znajdowałam same jakies takie dziwne rzeczy..

albo po prostu szukać nie potrafię ;p

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

Cristoforo trzy na raz nie wstyd Ci :grin::grin::grin:

Co ty chcesz,chłopak sobie harem tworzy :polew:

Opublikowano
Rybka kto nie proboje ten nie ma :decayed:

hej kochana :*

hehe dobre

ale ma piękną kobietę i coś poważnie wygląda :decayed:

Opublikowano
Cristoforo trzy na raz nie wstyd Ci :grin::grin::grin:

Co ty chcesz,chłopak sobie harem tworzy :polew:

:decayed::polew:

Opublikowano

haremy :polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.