Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>


Ćwiczenia wykonuję:  

560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169


Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, no niby ładuje się ta fota a po chwili jej nie ma, jest puste okno do wpisu :/

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

tesciowie moja niunio na weselichu jechali

No prosze, pozwoliłaś teściom zabrać swoją niunię? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he, wiesz zależy jaka kuchnia, bo jak masz zajedwabistych teściów to mogliby Cię utuczyć :grin:

A tak poza tym, to świetny ten kawałek filmiku co masz na fb.. Ja to bym taka ciężarówką do ślubu pojechała, fajne jak i nietypowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też fajny, taki starodawny :decayed:

zależy, jaki kto ma gust.. no ale sama powiedz, tak tym dafem to tak nietypowo by było :wink:

zarąbisty jest (Daf;p)

ja to albo ciężarówką jakąś konkretną, albo Q7,albo Q5, albo allroad :decayed:

ja już po cywilnym, jechałam Golfem II:grin::grin::grin:, więc wiesz, marzenia nie kopią :grin:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

a no i mistrz drugiego planu - ksiądz :grin:

Dobrze,że nie Natanek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, taka przerobiona naczepka to jest coś :decayed:

mój ojciec kiedyś jeździł na TIRach po Polsce, teraz się przerzucił na wywrotkę i usługi takie bardziej budowlane, więc znam się na rzeczy :grin:

Tłusto? To chyba jak każda teściowa ;p

Te ich tłuste karkówki w sosie z oczkami.. brrrr :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he, ja Ci powiem,że jakis czas codziennie obiady robiłam sama, a że taraz mieszkamy z moimi rodzicami to dzielę się z matką obowiązkami (czyt. robieniem obiadów ;p)

więc raz jest tradycyjnie i tłusto, a raz jest mniej tłusto i bardziej ekonomicznie. No i bardziej smacznie :grin:oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam ;))))

Kiedys jak mieszkaliśmy u teściów, to teściowa robiła na niedzielę obiad - tradycyjnie kurczaka, jakieś tam uda ociekające olejem z dodatkiem kilku pieczarek i jednej cebuli :facepalm:,ewentualnie kotlety z piersi bo nie chciało jej się "spuszczać" nad dewolajami czy jak to sie tam pisze ;p

A swego czasu wyprawialam urodziny mojej Aniki i zrobiłam te śmieszne uda w troszkę inny sposób, to się nachwalić nie mogli ;p

Śmieć mi się chciało, bo jakby nie patrzeć moja teściowa czy matka maja większe doświadczenie w gotowaniu niż ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...