Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurczę, no niby ładuje się ta fota a po chwili jej nie ma, jest puste okno do wpisu :/

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

tesciowie moja niunio na weselichu jechali

No prosze, pozwoliłaś teściom zabrać swoją niunię? :grin:

Opublikowano

kurcze ja lepszym jechalam :decayed:

tesciu to najpewniejsza osoba ktorej moglam oddac :naughty:

Opublikowano
kurcze ja lepszym jechalam :decayed:

tesciu to najpewniejsza osoba ktorej moglam oddac :naughty:

No nie wątpię,że lepszym ;p

No, to widzę,ze masz zaufanie do teścia, pozazdrościć :decayed:

Opublikowano

o tak nie moge na nich narzekac ;)

a tak co u ciebie

Opublikowano

A leci jakoś.. Powolutku do przodu,2 kg mniej :decayed:

Czysta pięćdziesiątka, także mam się z czego cieszyć :decayed:

Opublikowano

o tak to z pewnoscia :)

ja w koncu na swojej kuchni jem to co chce a nie co zrobia

Opublikowano

he he, wiesz zależy jaka kuchnia, bo jak masz zajedwabistych teściów to mogliby Cię utuczyć :grin:

A tak poza tym, to świetny ten kawałek filmiku co masz na fb.. Ja to bym taka ciężarówką do ślubu pojechała, fajne jak i nietypowe :wink:

Opublikowano

też fajny, taki starodawny :decayed:

zależy, jaki kto ma gust.. no ale sama powiedz, tak tym dafem to tak nietypowo by było :wink:

zarąbisty jest (Daf;p)

ja to albo ciężarówką jakąś konkretną, albo Q7,albo Q5, albo allroad :decayed:

ja już po cywilnym, jechałam Golfem II:grin::grin::grin:, więc wiesz, marzenia nie kopią :grin:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

a no i mistrz drugiego planu - ksiądz :grin:

Dobrze,że nie Natanek :decayed:

Opublikowano

moj cale zycie w ciezarowce to nie chcial jechac do wesela nia i nie dalo sie go przekonac:kwasny:

Opublikowano

Też racja, jak całe życie jeździ dużymi to bez sensu żeby w ten wyjątkowy dzień też jechał czymś, co dla niego nie jest wyjątkowe ;)

Ale wyobrażasz to sobie - jeden ciągnik i naczepa pełna gości :decayed:

Opublikowano

a wiesz ze o tym myslalam :decayed:

a wracajac do kuchni mojej tesciowej to baaaaardzo tlusto gotuje ehhh

Opublikowano

No, taka przerobiona naczepka to jest coś :decayed:

mój ojciec kiedyś jeździł na TIRach po Polsce, teraz się przerzucił na wywrotkę i usługi takie bardziej budowlane, więc znam się na rzeczy :grin:

Tłusto? To chyba jak każda teściowa ;p

Te ich tłuste karkówki w sosie z oczkami.. brrrr :P

Opublikowano

ooo tak dokladnie ehhhh nawet nie wiesz jak sie ciesze ze juz sama sobie gotuje ufff

Opublikowano

he he, ja Ci powiem,że jakis czas codziennie obiady robiłam sama, a że taraz mieszkamy z moimi rodzicami to dzielę się z matką obowiązkami (czyt. robieniem obiadów ;p)

więc raz jest tradycyjnie i tłusto, a raz jest mniej tłusto i bardziej ekonomicznie. No i bardziej smacznie :grin:oczywiście

Opublikowano

no ja to wiesz jak cos w miare zjadliwego ( patrz nie ociekajacego tluszczem) to ide do tesciowej a tak to sobie odpuszczam obiad albo robie cos innego

Opublikowano

Skąd ja to znam ;))))

Kiedys jak mieszkaliśmy u teściów, to teściowa robiła na niedzielę obiad - tradycyjnie kurczaka, jakieś tam uda ociekające olejem z dodatkiem kilku pieczarek i jednej cebuli :facepalm:,ewentualnie kotlety z piersi bo nie chciało jej się "spuszczać" nad dewolajami czy jak to sie tam pisze ;p

A swego czasu wyprawialam urodziny mojej Aniki i zrobiłam te śmieszne uda w troszkę inny sposób, to się nachwalić nie mogli ;p

Śmieć mi się chciało, bo jakby nie patrzeć moja teściowa czy matka maja większe doświadczenie w gotowaniu niż ja :wink:

Opublikowano

no tak ale tak jak moja tesciowa gotuja po staremu i tlusto

Opublikowano

Czyli praktycznie tak jak każda - zero nowości :)

Ja tam lubię eksperymenty w kuchni, najwyżej nie będą jeść :grin:

Opublikowano

o tak dokladnie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.