Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>


Ćwiczenia wykonuję:  

560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169


Rekomendowane odpowiedzi

o matko, dzięęęęki :*

Ty to jednak potrafisz wszystko znaleźć :decayed:

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

Nie widzę ceny, nie mam konta na szafie, więc pewnie i tak nie będę jej mogła kupić, bo zakładac konto specjalnie dla jednego zakupu to chyba raczej odpada :(

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

Ale jeszcze będę szukać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa jak czegoś szukasz to wal śmiało :grin:

a z tym kontem to nie ma żadnej filozofii to tak jak byś się na A4 logowała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na A4 często zaglądam, a nie wiem czy na szafę zaglądałabym z podobną częstotliwością :P

A wiesz, specjalnie dla jednego zakupu.. Poszperam jeszcze na allegro,ewentualnie w sobotę objazdówka po sklepach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściema;] Napiszcie mi coś pozytywnego i pogłaszczcie, bo mnie rodzinka znów wkurza....;]

na początek witam wszystkich. Śledzę temat już jakiś czas, ale nie włączałem się w dyskusję. Teraz przyszła pora- ja Cię pocieszę, nie jesteś sam, mnie również domownicy wku...denerwują:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściema;] Napiszcie mi coś pozytywnego i pogłaszczcie, bo mnie rodzinka znów wkurza....;]

na początek witam wszystkich. Śledzę temat już jakiś czas, ale nie włączałem się w dyskusję. Teraz przyszła pora- ja Cię pocieszę, nie jesteś sam, mnie również domownicy wku...denerwują:facepalm:

nie tylko Ciebie domownicy ale też otoczenie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, to teraz zamiast kolejnych porad, doświadczeń itp. na temat walki z niedoskonałościami będziemy się skarżyć:decayed: taki żart, koleżanki zajrzą i nam wybiją z głowy takie użalanie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nas nie ma jak jesteśmy :wink: muszę was pocieszyć troszkę panowie głowa do góry kurcze każdy ma jakieś swoje problemy ale damy rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy dzień się zaczął, słońce zaświeciło, trzeba zebrać d*pę w troki i być bardziej męskim;D

"przestań się mazać...chłopaki nie płaczą"

Married-to-Rambo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściema;] Napiszcie mi coś pozytywnego i pogłaszczcie, bo mnie rodzinka znów wkurza....;]

na początek witam wszystkich. Śledzę temat już jakiś czas, ale nie włączałem się w dyskusję. Teraz przyszła pora- ja Cię pocieszę, nie jesteś sam, mnie również domownicy wku...denerwują:facepalm:

nie tylko Ciebie domownicy ale też otoczenie :facepalm:

Hmm.. Otoczenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa to otoczenie to też mi się wydaje że to o nas chodzi donusia :mysli:

A bo my jesteśmy dziwnie denerwujące,jak to kobiety :)

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

kurde, to teraz zamiast kolejnych porad, doświadczeń itp. na temat walki z niedoskonałościami będziemy się skarżyć:decayed: taki żart, koleżanki zajrzą i nam wybiją z głowy takie użalanie się

Jak dla mnie to możecie się użalać,będzie powiew świeżości w temacie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no a ja myślałam że to tylko my kobiety się żalimy , użalamy się nad sobą i wszystko wyolbrzymiamy a faceci to chodzące ideały i choćby:wink: coś nie grało w ich życiu to będą to ukrywać a tu widzę że tak nie jest :wink:ale to tylko garstka mężczyzn którzy potrafią się do tego przyznać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no a ja myślałam że to tylko my kobiety się żalimy , użalamy się nad sobą i wszystko wyolbrzymiamy a faceci to chodzące ideały i choćby:wink: coś nie grało w ich życiu to będą to ukrywać a tu widzę że tak nie jest :wink:ale to tylko garstka mężczyzn którzy potrafią się do tego przyznać :whistling:

No właśnie,to jest duży plus jeśli facet potrafi przyznać się do swoich słabości :)

Bo kobiety to oczywiście inna sprawa,istoty z natury przejmujące się wszystkim i użalające się hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...