Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no komu lepiej a jakie polecasz w 3city

Opublikowano

Ja jadłem dziś na szybkiego i nie miałem czasu wybierać a było po drodzę więc Czarna Perła..

Opublikowano

No i znowu opuściłam ciekawą konwersację :grin:

Opublikowano
daj linka :grin:

ale idziesz na łatwiznę nie ma co :grin:

no to co ? masz przeszukac całe fb ?? :grin:

masz masz :grin: a wystarczyłoby wejść na malutką masz ją przecież w swoich znajomych , a ja Edyta i Asia też jesteśmy jej znajomymi :kox:

oj moskal moskal to ja ci mam mówić jak ty masz to zrobić :grin:

Opublikowano

a gdzie sie podziewa MalutkaBrunetka??

Opublikowano

wypoczywa :wink:

Opublikowano

ahaa no dawno jej tu nie bylo dlatego pytam

Opublikowano

zgadzam sie z Rybka

Mała ma nas w znajomych to dlugo szukac nie trzeba :P

Opublikowano
  • Autor

Heeeeeeej :> Coś mi się popierdzieliło i nie przychodzą mi wiadomosci na skrzynke o nowych wpisach.

Jak Wam się żyje?:>

Opublikowano

nam dobrze a tobie?? ja wlasnie z pracy wrocilem

Opublikowano
  • Autor

idealnie :D tylko szkoda, że tak zimno na dworze :>

Opublikowano

ooo siemka Malutak zimno ? u nas super pogoda :kox:

Opublikowano
  • Autor

śnieg i -0,5st. tyle dobrze, że w domu jest ciepluśko:)

Najbardziej denerwuje mnie to, że wszyscy wstawiają na fb foty swoich widoków zza okna z podpisem "pierwszy śnieg" i się podniecają tym, jakby nigdy śniegu nie widzieli.

Też bym mogła wstawić fotkę piaskownicy Oskarka pokrytą śniegiem i biadolić jak to źle mojemu Synkowi, ze zamiast w piachu to "musi" się bawić śniegiem. Ech..

Niektórzy ludzie zachowują się jakby dopiero co się narodzili i wszystko co się dzieje wokół było jakimś cudem... albo anomalią.

Wydaje mi się, że są większe podniety niż mokry, zimny śnieg.

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

Chyba, ze się mylę :D :>>

Opublikowano

nie ale wiesz śnieg w Październiku to zjawisko zaskakujące hehe

a to mój widok z okna :)

DSCF3386.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ----------

Ps. chciałoby się powiedzieć wpadaj na kawkę hehe:wink:

Opublikowano
śnieg i -0,5st. tyle dobrze, że w domu jest ciepluśko:)

Najbardziej denerwuje mnie to, że wszyscy wstawiają na fb foty swoich widoków zza okna z podpisem "pierwszy śnieg" i się podniecają tym, jakby nigdy śniegu nie widzieli.

Też bym mogła wstawić fotkę piaskownicy Oskarka pokrytą śniegiem i biadolić jak to źle mojemu Synkowi, ze zamiast w piachu to "musi" się bawić śniegiem. Ech..

Niektórzy ludzie zachowują się jakby dopiero co się narodzili i wszystko co się dzieje wokół było jakimś cudem... albo anomalią.

Wydaje mi się, że są większe podniety niż mokry, zimny śnieg.

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

Chyba, ze się mylę :D :>>

:polew::polew::polew:

Dobrze gadasz :P

A tak poza tym - witam po dłuższej nieobecności :)

Jak tam samopoczucie? ;*

Opublikowano

no hej Malutka ;) czesc dziewczyny

wracajac do tematu jak wam idzie z cwiczeniami? jakies postepy?

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

no ładnie ładnie twoich znajomych?

edit

donuska czemu usunelas?

to ja sie moja pochwale :wink:

2da06e6ab1bc96ffm.jpg

:decayed:

Opublikowano

a bo u mnie było widac tylko fotę bez treści posta..

Mogę ją jeszcze dodać ;p

Mój sąsiad miał niedawno ślub i dziś przyczaiłam,że klubowe audi ich wiozło ;p

Opublikowano

no wlasnie widzialam fajnie wyszlo ;)

Opublikowano

a teraz w ogóle nie mogę zdjęcia wstawić..

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Ale jeśli chodzi o twoje zdjęcie, to wymiata :D

Opublikowano

tesciowie moja niunio na weselichu jechali

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.