Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadza się, macie tu swój mały zakątek , ale same musiałyście do tego dojść - jak kiedyś był założony przez nas wątek w stylu "Kobiety na forum", to nie cieszył się zbyt dużym powodzeniem;p

Opublikowano

ooo kurcze a był taki wątek widzisz wcale nie wiedziałam :wink:

Opublikowano

To jak - ćwiczycie jeszcze coś, czy zmieniacie nazwę tematu?;D

Opublikowano

temat wciaz aktualny ;)

Opublikowano
a jak w końcu i kobiety znalazły miejsce na tym forum by pogadać o wszystkim :wink:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

ps widział ktoś co się u nas dzieje Trójmiasto: atak bandytów na bus z kibicami

Przecież to jest paranoja jakaś.. :facepalm:

Opublikowano

po prostu takie czasy donusia także wiesz oglądaj się za siebie bo nigdy nic nie wiadomo :grin:

Opublikowano

he he przed siebie, bo jeszcze ktoś mnie zablokuje na obwodnicy i zabije :P

Ale tak serio, przecież to jest chore.. I co by im to dało,że by obili mordy tym kibicom?

Satysfakcję?:facepalm:

Opublikowano

powitać:) żebyście nie przesadziły z tym odchudzaniem, podeślę Wam dowcip:

Wchodzi gościu do agencji towarzyskiej z psem. Od wejścia burdel-mama gani go - "spadaj pan z tym psem!"

- Masz tu stówę, pies jest ze mną.

- Ok, czego sobie pan życzy?

- Dajcie mi najchudszą dziewczynę, anorektyczkę, takiego największego patyka...

Burdel mama pokazuje mu kilka fotek, ale wszystkie dla gościa za grube...

- Słuchaj - kasa nie gra roli, chcę anorektyczkę!

- Czekaj pan...pokój 202.

Gościu wszedł, patrzy - istny wieszak.

- Rozbieraj się!

Panna się rozebrała, czeka minutę, dwie, trzy, ale nic się nie odzywa. Gość bierze psa, pokazuje mu pannę palcem i gada -

- Patrz Azor - tak będziesz wyglądał, jak nie będziesz żreć.

Więc nie wrzucajcie w siebie ton żarcia, ale też nie odmawiajcie czekoladek;)

Opublikowano
powitać:) żebyście nie przesadziły z tym odchudzaniem, podeślę Wam dowcip:

Wchodzi gościu do agencji towarzyskiej z psem. Od wejścia burdel-mama gani go - "spadaj pan z tym psem!"

- Masz tu stówę, pies jest ze mną.

- Ok, czego sobie pan życzy?

- Dajcie mi najchudszą dziewczynę, anorektyczkę, takiego największego patyka...

Burdel mama pokazuje mu kilka fotek, ale wszystkie dla gościa za grube...

- Słuchaj - kasa nie gra roli, chcę anorektyczkę!

- Czekaj pan...pokój 202.

Gościu wszedł, patrzy - istny wieszak.

- Rozbieraj się!

Panna się rozebrała, czeka minutę, dwie, trzy, ale nic się nie odzywa. Gość bierze psa, pokazuje mu pannę palcem i gada -

- Patrz Azor - tak będziesz wyglądał, jak nie będziesz żreć.

Więc nie wrzucajcie w siebie ton żarcia, ale też nie odmawiajcie czekoladek;)

:grin:

Opublikowano

no tak kawał dobry ale kto tu się odchudza bo ja nie spalamy po prostu kalorię jak już a jemy tyle ile chcemy hehe no i co chcemy :kox:

Opublikowano
no tak kawał dobry ale kto tu się odchudza bo ja nie spalamy po prostu kalorię jak już a jemy tyle ile chcemy hehe no i co chcemy :kox:

Święte słowa :P

Opublikowano
oj Krzysio żaden Fiat nie wchodzi w rachubę :wink:

a jak masz to pokaż :kox:

jeszcze Ci się spodoba :naughty:

Opublikowano
oj Krzysio żaden Fiat nie wchodzi w rachubę :wink:

a jak masz to pokaż :kox:

jeszcze Ci się spodoba :naughty:

I Ci zabierze :decayed:

Opublikowano
oj Krzysio żaden Fiat nie wchodzi w rachubę :wink:

a jak masz to pokaż :kox:

jeszcze Ci się spodoba :naughty:

fiat oczywiście hehe:grin::grin:

Opublikowano
oj Krzysio żaden Fiat nie wchodzi w rachubę :wink:

a jak masz to pokaż :kox:

jeszcze Ci się spodoba :naughty:

fiat oczywiście hehe:grin::grin:

Eej,a widziałaś to auto? Przecież Krzysiu nie ma na myśli Fiata 126p :grin:

Opublikowano

widziałam widziałam mają okropną d*pę paskudnie to wygląda ale znalazłam jeden który wzbudził moje zainteresowanie :kox:

2338362_4_full.jpg

<br /><br />

2338362_18_full.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Cudeńko.. Chociaż w sumie... Audi to to nie jest :grin:

Opublikowano

nio jedyny fiat stilo godny zainteresowania :decayed:

donuśka przed chwilą natchnęłam się na twój wątek hehe ,,chłopie '' http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/dziwny-problem-odpalaniem-250680/

i tak mężczyźni nie zwracają uwagi nawet z kim piszą :jezyk:

Opublikowano
widziałam widziałam mają okropną d*pę paskudnie to wygląda ale znalazłam jeden który wzbudził moje zainteresowanie :kox:

http://s8.postimage.org/5cap6tyup/2338362_4_full.jpg

<br /><br />

http://s12.postimage.org/6k2dgve4p/2338362_18_full.jpg

<br /><br />

później pokaże Wam swoje stilo

Opublikowano
nio jedyny fiat stilo godny zainteresowania :decayed:

donuśka przed chwilą natchnęłam się na twój wątek hehe ,,chłopie '' http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/dziwny-problem-odpalaniem-250680/

i tak mężczyźni nie zwracają uwagi nawet z kim piszą :jezyk:

Nie, no to "chłopie" było niezłe :D

Czuję się mężczyzną pełną gębą :grin:

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

widziałam widziałam mają okropną d*pę paskudnie to wygląda ale znalazłam jeden który wzbudził moje zainteresowanie :kox:

http://s8.postimage.org/5cap6tyup/2338362_4_full.jpg

<br /><br />

http://s12.postimage.org/6k2dgve4p/2338362_18_full.jpg

<br /><br />

później pokaże Wam swoje stilo

Pokaż, pokaż a może jednak Karolinie się spodoba :naughty:

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

Ej, a co myślicie o tym..?

483087_327392550701062_996407337_n.jpg

<br /><br />

:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.