Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

donuśko a może ty ? coś ostatnio jesteś zwolenniczką różu :decayed: jak tam pończoszki zamówiłaś ?:kox:

Opublikowano

a jak dziewczyny spotkanie?

Opublikowano

aa ok fajnie było tylko krótko jakieś 2 godzinki w restauracji po siedzieliśmy i na ciepłą czekoladę się nawet skusiłyśmy :naughty:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

ps: tylko Ciebie zabrakło :wink:

Opublikowano

wiem wiem ale nie moglam ehhh

pogody okropna na rolki ehh musialam juz je schowac na zime - oby do wiosny :kwasny:

Opublikowano

Eeej, róż jest zarąbisty na pewne okazje :P

na co dzień preferuję czerń, a wiec czasem można zaszaleć hehe

Co do pończoszek, to jeszcze nie,ale na dniach zamawiam :naughty:

Spotkanie udane, czekolada smaczności, teraz tylko czekam aż znowu znajdziecie czas - tym razem Edytko Ty też :decayed:

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

a co do pogody, przesiadamy się z rowerów do autek,a jak spadnie śnieg to z rolek na narty :grin:

Opublikowano

taa pogoda porażka już 2 dni pada wczoraj nawet z domu nie wyszłam :kwasny:

Opublikowano

No kurczę,leje wieje, nawet do samochodu nie chce się iść..

A wczoraj musiałam tyłek ruszyć z ciepłego łóżka już o 5, bo znowu trzeba było objeżdżać po Goręczynie heh

Opublikowano

a mnie sie juz chce sniegu :banan::decayed:

Opublikowano

Ryba, mówiłam temu gościowi u którego byłam,że mam koleżankę z okolic, ale mówi że Ciebie nie zna :grin:

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

a mnie sie juz chce sniegu :banan::decayed:

śniegu? nieee, no proszę Cię.. Co ty będziesz robił jak spadnie?:decayed:

Opublikowano
Ryba, mówiłam temu gościowi u którego byłam,że mam koleżankę z okolic, ale mówi że Ciebie nie zna :grin:

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

a mnie sie juz chce sniegu :banan::decayed:

śniegu? nieee, no proszę Cię.. Co ty będziesz robił jak spadnie?:decayed:

lepil kulki :grin: i jezdzil samochodem :decayed: wiecie jak duzym sie fjanie jedzi zima :decayed:

Opublikowano

e tam kulki, wielkiego bałwana lepiej ulep :grin:

noo,a wiesz jak fajnie się wyprzedza duże auta zimą?:decayed:

Opublikowano
e tam kulki, wielkiego bałwana lepiej ulep :grin:

noo,a wiesz jak fajnie się wyprzedza duże auta zimą?:decayed:

bławany sa slabe i przereklamowane :thumbdown:

Opublikowano
e tam kulki, wielkiego bałwana lepiej ulep :grin:

noo,a wiesz jak fajnie się wyprzedza duże auta zimą?:decayed:

bławany sa slabe i przereklamowane :thumbdown:

To ulep panią bałwankową :D

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

albo całą rodzinę bałwanów :grin:

Opublikowano
Ryba, mówiłam temu gościowi u którego byłam,że mam koleżankę z okolic, ale mówi że Ciebie nie zna :grin:

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

a co ja powszechnie rozpoznawalna jestem że wszyscy mnie maja znać :grin::grin: następnym razem na kawę wpadaj Ci mówię :wink:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

klysek89 ulep lepiej coś takiego :shock3: w końcu nie oklepane :grin:

13919.jpg

<br /><br />

Opublikowano
a mnie sie juz chce sniegu :banan::decayed:

ja tez :D lubie dobre foty wychodza zima ;):naughty:

nooo w koncu ruch w interesie kobitki zapraszam do mnie na kawe ;):wink:

Opublikowano
Ryba, mówiłam temu gościowi u którego byłam,że mam koleżankę z okolic, ale mówi że Ciebie nie zna :grin:

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

a co ja powszechnie rozpoznawalna jestem że wszyscy mnie maja znać :grin::grin: następnym razem na kawę wpadaj Ci mówię :wink:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

klysek89 ulep lepiej coś takiego :shock3: w końcu nie oklepane :grin:

http://s15.postimage.org/fakhxy1jr/13919.jpg

<br /><br />

wiesz,myślałam ze jakiś dalszy sąsiad czy coś,że wódkę razem pijecie :polew:

Nie, no jak będę jeszcze tam, to zadzwonię, tylko musiałabyś gdzieś po mnie wyjechać, bo nie znam tych okolic :wink:

No chyba,że wbijamy do Edyty :kox:

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

Klysek chyba wolałby ulepić coś takiego

Wykop.pl - Zobacz: Zima stulecia + odrobina wyobraźni = Śniegowa Dama

:polew::polew::polew:

Opublikowano

maja ludzie pomysły :grin:

Opublikowano

ale szklanka dzisiaj u nas trochę popadało i już się zaczyna średnia 40km/h :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.