Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:dziura:
Opublikowano

Jarek co sie tak ukrywasz :wink:

Opublikowano

OOo, cześć rybka, co tam?:wink:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

No i uciekła :grin:

eehh wczoraj późno do domciu wróciłam i jakoś tak tylko obleciałam nieprzeczytane wątki i w piórka poszłam :grin: to forum to już jak jakiś nałóg :kox:

Opublikowano

Ale nałóg pozytywny :D

Opublikowano
:mysli: ...
Opublikowano

Pozytywniejszy,niż np. palenie papierosów :-P

Opublikowano

taa dla mnie w 100% pozytywniejszy niż palenie papierosów bo nie pale ani nie pociąga mnie to :grin:

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Ps palenie źle wpływa na człowieka i na jego cały organizm :zyzol:

Opublikowano

Kurcze,jaka pogadanka umoralniająca :grin:

W związku z tym idę zapalić :grin:

---------- Post dopisany 09-12-2012 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2012 at 15:25 ----------

Ryba - specjalnie dla Ciebie jest różowiutko :grin:

Opublikowano

hee to nie ja lubię róż :decayed: ale może być :grin:

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

przed chwilą czytałam to http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/mandat-zimowa-pora-253851/index3.html#post3175033 jaki dym się rozkręcił ooch ci faceci ale się filmują :doh:

Opublikowano

teraz jest idealnie :grin:

Taaa, nawet się tam udzielałam, i był mały opr od kolegi sebul

;p

wiesz, ja rozumiem że można się wkurzać na TIRy,ale bez przesady.. To w końcu główni zaopatrzeniowcy :decayed:

Opublikowano

a nawet niektóre osobówki są gorszymi spowalniaczami niż tiry a poza-tym to w jakich czasach oni żyją teraz to tiry jeżdżą 90km/h a nie jak kiedyś jelcze czy stary hahaha:decayed:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

a no właśnie widzę że ty to jesteś wszędzie chłodnice sobie chcesz zasłonić hee już chciałam napisać że masz zrobić zdjęcie jak to będzie wyglądało :decayed:

Opublikowano

no no,nie raz widziałam zaj*biste auta, które jechały 40km/h :facepalm:

ja mam już zasłoniętą,ale ok.20cm "luzu" i nie chce mi się dogrzać do 90* ;/

i teraz nie wiem,czy to termostat czy co.. Jutro akcja "pełne zasłanianie" :grin:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Ty,ale jakie zdjęcie? Chłodnicy? :decayed: nie widziałaś? :decayed:

Opublikowano

ty a może od razu wyjmiesz grill i wstawisz sobie coś takiego :grin:

skoda_zaslonieta_chlodnica_800.jpg

<br /><br />

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano

mam jeszcze jakieś klepki na podwórku, także jeśli nie znajdę odpowiedniej tekturki, to biorę dechy, młotek i gwoździe :grin: a efekt będzie iście wejherowski :polew:

Opublikowano

dobra jesteś :grin::grin::polew:

Opublikowano

wieeem :naughty:

hi hi, a do tego bardzo skromna :grin:

Opublikowano

przed chwilą czytałam to http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/mandat-zimowa-pora-253851/index3.html#post3175033 jaki dym się rozkręcił ooch ci faceci ale się filmują :doh:

zal to co sie tam dzieje TIR to karnet w transporcie miedzynarodowym a sam ciezarowy to samochod ciezarowy kolega sebul widac ma jakis uraz do duzych mobili madry w slowach to niech zajedzie do gdyni na berlinek i powie tym od kontenerow ze zamulaja na drodze to zaraz zrobia z nim porzadek :decayed::naughty: siedze w tym fachu juz troche to znam

denerwuja mnie takie glupio0madrych rozmowy i przechwalanie sie ehhh

a tak dziewczeta co tam u was? jak u mnie dzis pizga brrr

Opublikowano

eehh Edytko te tiry to temat rzeka :wink:

a u nas zawiało pełno śniegu wszędzie :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

ooo Edyta Wszystkiego Naj najlepszego :kwiatek:

:kwiatek::kwiatek::kwiatek:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.