Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Władi :> Ja nie chcę zniknąć:P Krągłości jak najbardziej muszą być! Zresztą nawet jak ważyłam 47 kg to i tak je miałam -tyłek, uda. Musiałabym ważyć z 30kg żeby nie mieć nic;) Taką mam budowę ciała, że jak już gdzieś znikają cm to jest to raczej talia. A resztę można wyrzeźbić i robić wszystko, żeby zatrzymać jędrność i nie dać się cellulitowi :P:))
Malutka i tak trzymać dupka musi być a reszta wedle uznania:decayed:
Opublikowano
Władi :> Ja nie chcę zniknąć:P Krągłości jak najbardziej muszą być! Zresztą nawet jak ważyłam 47 kg to i tak je miałam -tyłek, uda. Musiałabym ważyć z 30kg żeby nie mieć nic;) Taką mam budowę ciała, że jak już gdzieś znikają cm to jest to raczej talia. A resztę można wyrzeźbić i robić wszystko, żeby zatrzymać jędrność i nie dać się cellulitowi :P:))
Malutka i tak trzymać dupka musi być a reszta wedle uznania:decayed:

dupka jak to ładnie ujął :grin::grin::grin:

Opublikowano
Władi :> Ja nie chcę zniknąć:P Krągłości jak najbardziej muszą być! Zresztą nawet jak ważyłam 47 kg to i tak je miałam -tyłek, uda. Musiałabym ważyć z 30kg żeby nie mieć nic;) Taką mam budowę ciała, że jak już gdzieś znikają cm to jest to raczej talia. A resztę można wyrzeźbić i robić wszystko, żeby zatrzymać jędrność i nie dać się cellulitowi :P:))
Malutka i tak trzymać dupka musi być a reszta wedle uznania:decayed:

dupka jak to ładnie ujął :grin::grin::grin:

Dobra niech Ci będzie "dupcia":grin:
Opublikowano

nie no szalejecie a cwiczenia ok ale zblizajace sie swieta beda malym sprawdzianem :/ oby do sylwestra :naughty:

oczywiscie ksztalty trzeba miec temu polecam fitness i raz na jakis czas poplywac

Opublikowano

dokładnie Edyto dokładnie :wink:

wczoraj biegałam na bieżni obok gościa bez koszulki :kox: 80 minut napierdzielał 12,5 km/h masakra a ja niestety małą kontuzję mam i 15min tylko wczoraj kurde boli mnie brzuch po lewej stronie na dole i nie wiem co to :kwasny: a więc wczoraj wszystko po troszku :whistling:

Opublikowano

80 min biegł 12km??? Ja nie chwaląc się 10 robię w 45 min:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

ty on biegał 12,5 na godzinę taka miał prędkość :decayed: ja to najdłużej 35 minut wytrzymałam w takim tempie :banan:

no nie chwal się nie chwal :grin: dobry jesteś :kox:

Opublikowano

no to ladnie Rybka po malu a bedzie coraz dluzej ;) ja to max 40 ale wole rozne typy sportu tzn bieganie to dla mnie monotonia temu wole cwiczenia czy jazde na rolkach

Opublikowano

A ja olałam wszystko :decayed:

I z przerażeniem patrzę, jak dupsko rośnie:grin::facepalm:

Opublikowano
80 min biegł 12km??? Ja nie chwaląc się 10 robię w 45 min:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

człowiek AS :grin:

Opublikowano
A ja olałam wszystko :decayed:

I z przerażeniem patrzę, jak dupsko rośnie:grin::facepalm:

może jakieś foto ? :naughty:

Opublikowano

Od razu fotoreportaż z tycia :grin:

Opublikowano
A ja olałam wszystko :decayed:

I z przerażeniem patrzę, jak dupsko rośnie:grin::facepalm:

Oj tam oj tam fajne "dupsko nie jest złe":decayed: kobieta musi mieć ponętne kształty:wink:
Opublikowano

no donuska ty to chyba nie masz się czego obawiać przy twojej wadze :kox:

miałaś 50kg a teraz ile masz 51kg :grin:

Opublikowano

hej dziewuchy pokazywac tylki :decayed:

Opublikowano
hej dziewuchy pokazywac tylki :decayed:
Haha no właśnie ocenimy Wasze dupcie:decayed:
Opublikowano

nie nie :facepalm:

sami erotomani :decayed:

Opublikowano
nie nie :facepalm:

sami erotomani :decayed:

Erotomani gawędziarze:polew:
Opublikowano

no właśnie podobno tak mówią : ta krowa która dużo ryczy mleka nie da hahaha :grin:

Opublikowano
no właśnie podobno tak mówią : ta krowa która dużo ryczy mleka nie da hahaha :grin:

no to my juz nie bedziemy nic sie odzywac tylko dawac tylki :slina::grin:

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

my z wujkiem wladim bedziemy jako jury :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.