Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no nie mogę :grin: jak dzisiaj bajerka się kręci :kox:

w koncu przyszedl jeden z lodzkich playboyow :polew:

ale masz wysokie mniemanie o sobie :grin::grin::grin:

Opublikowano
no nie mogę :grin: jak dzisiaj bajerka się kręci :kox:

w koncu przyszedl jeden z lodzkich playboyow :polew:

ale masz wysokie mniemanie o sobie :grin::grin::grin:

stwierdzam fakty :grin::polew:

Opublikowano
ty Asia zaraz z pierscionkiem bo sie chlop wystraszy :D

jestem za mlody i za piekny na pierscionki :grin::decayed::kox:

troche racji masz nie ma co sie spieszyc

troche:whistling:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

ty Asia zaraz z pierscionkiem bo sie chlop wystraszy :D

jestem za mlody i za piekny na pierscionki :grin::decayed::kox:

troche racji masz nie ma co sie spieszyc

za piękny jest,żeby od razu zaręczyny robić :grin:

chcesz sie umowic na lepienia pierogow i konsumpcje:naughty:

Oczywiście.Na Konsumpcje przede wszystkim :D

Opublikowano
ty Asia zaraz z pierscionkiem bo sie chlop wystraszy :D

jestem za mlody i za piekny na pierscionki :grin::decayed::kox:

troche racji masz nie ma co sie spieszyc

troche:whistling:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

ty Asia zaraz z pierscionkiem bo sie chlop wystraszy :D

jestem za mlody i za piekny na pierscionki :grin::decayed::kox:

troche racji masz nie ma co sie spieszyc

za piękny jest,żeby od razu zaręczyny robić :grin:

chcesz sie umowic na lepienia pierogow i konsumpcje:naughty:

Oczywiście.Na Konsumpcje przede wszystkim :D

:naughty:

Opublikowano

To kiedy wpadasz mnie szkolić? :grin:

Opublikowano
To kiedy wpadasz mnie szkolić? :grin:

moze po nowym roku bede w Gdyni na 90% :naughty: sluzbowo :wink:

Opublikowano
To kiedy wpadasz mnie szkolić? :grin:

moze po nowym roku bede w Gdyni na 90% :naughty: sluzbowo :wink:

Kurs lepienia i konsumpcji pierogów można zaliczyć do zadań służbowych :naughty::grin:

Nie zapomnij,że Edyta też chce się nauczyć lepienia :grin:

Opublikowano

Edytke tez wezmiemy :wink: nie ma problema :decayed:

Opublikowano

donuska a z kim ty się jeszcze nie spotkałaś :mysli::grin:

tylko od razu sobie nr tel weź bo z tym to by mi było ciężej hihi

Opublikowano

Kobieto, niedługo poznam całe forum :grin:

Opublikowano

idziesz na żywca hahaha :grin:

Opublikowano
Edytke tez wezmiemy :wink: nie ma problema :decayed:

zapisy rób na ten kurs :decayed:

Opublikowano

najlepiej zeby poznac chlopakow z forum na zlocik ogolnopolski :naughty: bylem juz pare razy bardzo polecam :decayed:

Opublikowano
idziesz na żywca hahaha :grin:

a jaaak, znajomości trzeba mieć, w razie problemów z :a4fan: zawsze będzie do kogo się zwrócic o pomoc :decayed:

Opublikowano

No laseczki jeżeli chodzi o Dzierżążno.to ia chętnie będę kierowcą bo już od dłuższego czasu chciałem się tam wybrać:D więc jak macie ochotę potańczyć to polecam się i darmowy kurs tańca oferuje;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
najlepiej zeby poznac chlopakow z forum na zlocik ogolnopolski :naughty: bylem juz pare razy bardzo polecam :decayed:

ale babek tam pewnie jak na lekarstwo, co? :wink:

moja padlinka się nie dotłucze do Bukowiny :grin:

Opublikowano
najlepiej zeby poznac chlopakow z forum na zlocik ogolnopolski :naughty: bylem juz pare razy bardzo polecam :decayed:

oj tam oj tam od razu chłopaków :decayed:

Opublikowano
najlepiej zeby poznac chlopakow z forum na zlocik ogolnopolski :naughty: bylem juz pare razy bardzo polecam :decayed:

oj tam oj tam od razu chłopaków :decayed:

a co, a nie? może mężczyzn w kwiecie wieku? :polew:

Opublikowano
najlepiej zeby poznac chlopakow z forum na zlocik ogolnopolski :naughty: bylem juz pare razy bardzo polecam :decayed:

ale babek tam pewnie jak na lekarstwo, co? :wink:

moja padlinka się nie dotłucze do Bukowiny :grin:

wezmę Cię ze sobą 1 miejsce wolne w bagażniku :grin::grin:

Opublikowano
No laseczki jeżeli chodzi o Dzierżążno.to ia chętnie będę kierowcą bo już od dłuższego czasu chciałem się tam wybrać:D więc jak macie ochotę potańczyć to polecam się i darmowy kurs tańca oferuje;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

wladi nie przerywaj mi bo w dobra bajere wpadlem :decayed::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.