Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No laseczki jeżeli chodzi o Dzierżążno.to ia chętnie będę kierowcą bo już od dłuższego czasu chciałem się tam wybrać:D więc jak macie ochotę potańczyć to polecam się i darmowy kurs tańca oferuje;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

ooo donuska oferta nie do odrzucenia wladi jedzie przez Gdynie to Cie weźmie po drodze :naughty:

Opublikowano
najlepiej zeby poznac chlopakow z forum na zlocik ogolnopolski :naughty: bylem juz pare razy bardzo polecam :decayed:

ale babek tam pewnie jak na lekarstwo, co? :wink:

moja padlinka się nie dotłucze do Bukowiny :grin:

e tam tyle samo co chlopow kazdy drzewo targa ze soba :grin: no prawie kazdy :wink:

Opublikowano
No laseczki jeżeli chodzi o Dzierżążno.to ia chętnie będę kierowcą bo już od dłuższego czasu chciałem się tam wybrać:D więc jak macie ochotę potańczyć to polecam się i darmowy kurs tańca oferuje;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

jestem na taaak :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

najlepiej zeby poznac chlopakow z forum na zlocik ogolnopolski :naughty: bylem juz pare razy bardzo polecam :decayed:

ale babek tam pewnie jak na lekarstwo, co? :wink:

moja padlinka się nie dotłucze do Bukowiny :grin:

wezmę Cię ze sobą 1 miejsce wolne w bagażniku :grin::grin:

mogę się nie zmieścić do gulfa :grin:

Opublikowano
No laseczki jeżeli chodzi o Dzierżążno.to ia chętnie będę kierowcą bo już od dłuższego czasu chciałem się tam wybrać:D więc jak macie ochotę potańczyć to polecam się i darmowy kurs tańca oferuje;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

jestem na taaak :decayed::decayed:

no popatrz zobacz jaka chętna długo nie zwlekała z decyzją hihi

Opublikowano
najlepiej zeby poznac chlopakow z forum na zlocik ogolnopolski :naughty: bylem juz pare razy bardzo polecam :decayed:

ale babek tam pewnie jak na lekarstwo, co? :wink:

moja padlinka się nie dotłucze do Bukowiny :grin:

e tam tyle samo co chlopow kazdy drzewo targa ze soba :grin: no prawie kazdy :wink:

jakie kuźwa drzewo?:polew:

Opublikowano
No laseczki jeżeli chodzi o Dzierżążno.to ia chętnie będę kierowcą bo już od dłuższego czasu chciałem się tam wybrać:D więc jak macie ochotę potańczyć to polecam się i darmowy kurs tańca oferuje;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

jestem na taaak :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

najlepiej zeby poznac chlopakow z forum na zlocik ogolnopolski :naughty: bylem juz pare razy bardzo polecam :decayed:

ale babek tam pewnie jak na lekarstwo, co? :wink:

moja padlinka się nie dotłucze do Bukowiny :grin:

wezmę Cię ze sobą 1 miejsce wolne w bagażniku :grin::grin:

mogę się nie zmieścić do gulfa :grin:

do golfa na pewno wejdziesz ale do A6 z bagażami byłoby ciężko :grin::grin:

Opublikowano
No laseczki jeżeli chodzi o Dzierżążno.to ia chętnie będę kierowcą bo już od dłuższego czasu chciałem się tam wybrać:D więc jak macie ochotę potańczyć to polecam się i darmowy kurs tańca oferuje;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

jestem na taaak :decayed::decayed:

no popatrz zobacz jaka chętna długo nie zwlekała z decyzją hihi

wieeesz, ja jestem wiecznym kierowcą, więc jak ktoś proponuje że mnie odciąży, to ja zawsze chętnie :grin:

przynajmniej w końcu jakieś %% czy coś :D

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

No laseczki jeżeli chodzi o Dzierżążno.to ia chętnie będę kierowcą bo już od dłuższego czasu chciałem się tam wybrać:D więc jak macie ochotę potańczyć to polecam się i darmowy kurs tańca oferuje;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

jestem na taaak :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

najlepiej zeby poznac chlopakow z forum na zlocik ogolnopolski :naughty: bylem juz pare razy bardzo polecam :decayed:

ale babek tam pewnie jak na lekarstwo, co? :wink:

moja padlinka się nie dotłucze do Bukowiny :grin:

wezmę Cię ze sobą 1 miejsce wolne w bagażniku :grin::grin:

mogę się nie zmieścić do gulfa :grin:

do golfa na pewno wejdziesz ale do A6 z bagażami byłoby ciężko :grin::grin:

No właśnie, właśnie.. :P

A Ty jedziesz na 100% :decayed:

Opublikowano
najlepiej zeby poznac chlopakow z forum na zlocik ogolnopolski :naughty: bylem juz pare razy bardzo polecam :decayed:

ale babek tam pewnie jak na lekarstwo, co? :wink:

moja padlinka się nie dotłucze do Bukowiny :grin:

e tam tyle samo co chlopow kazdy drzewo targa ze soba :grin: no prawie kazdy :wink:

nie mówi sie drzewo tylko balast :grin::grin:

Opublikowano
najlepiej zeby poznac chlopakow z forum na zlocik ogolnopolski :naughty: bylem juz pare razy bardzo polecam :decayed:

ale babek tam pewnie jak na lekarstwo, co? :wink:

moja padlinka się nie dotłucze do Bukowiny :grin:

e tam tyle samo co chlopow kazdy drzewo targa ze soba :grin: no prawie kazdy :wink:

nie mówi sie drzewo tylko balast :grin::grin:

jak zwal tak zwal wiadomo o kogo chodzi :grin:

Opublikowano

No właśnie, właśnie.. :P

A Ty jedziesz na 100% :decayed:

nie no jeszcze nic nie wiem :whistling:

Opublikowano

trzeba było tak od razu,blondyna ze mnie :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

już zmieniłaś kolor :decayed:

Opublikowano
już zmieniłaś kolor :decayed:

niee, do blondu nie wrócę, wystarczy że czasem myślę jak typowa blondi z kawałów :grin:

bez urazy, Rybka :P

Opublikowano

no ja już nie mam blondu dawno nie mam :kox:

Opublikowano

Dajcie tylko hasło i jedziemy:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

no patrz jaki chętny :kox:

Opublikowano

No ją tam uwielbiam tańczyć a tam mnie jeszcze nie było więc bym pojechał:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
no patrz jaki chętny :kox:

bo to jest stary erosoman :grin: ja na waszym miejscu bym sie bal mialem przyjemnosc byc z nim na bankiecie wiem co mowie :polew:

Opublikowano

no donuska mówi że męża zapyta i da znać hihi

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

no patrz jaki chętny :kox:

bo to jest stary erosoman :grin: ja na waszym miejscu bym sie bal mialem przyjemnosc byc z nim na bankiecie wiem co mowie :polew:

łłłooo

Opublikowano
no donuska mówi że męża zapyta i da znać hihi

ha ha spowiedź święta, cv, list motywacyjny, 4 odpowiednie zdjęcia, dobra bajera i jadę :polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.