Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no właśnie podobno tak mówią : ta krowa która dużo ryczy mleka nie da hahaha :grin:

no to my juz nie bedziemy nic sie odzywac tylko dawac tylki :slina::grin:

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

my z wujkiem wladim bedziemy jako jury :decayed:

:polew::polew::polew: wladi awansowałeś :polew::polew::polew:

Opublikowano
A ja olałam wszystko :decayed:

I z przerażeniem patrzę, jak dupsko rośnie:grin::facepalm:

Oj tam oj tam fajne "dupsko nie jest złe":decayed: kobieta musi mieć ponętne kształty:wink:

Nie mówię, szkieletorem nie jestem, wszystko idzie w tym drugim kierunku :grin:

na swięta chyba zaszyję się w szopie żeby tyle nie jeść :grin:

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

no właśnie podobno tak mówią : ta krowa która dużo ryczy mleka nie da hahaha :grin:

no to my juz nie bedziemy nic sie odzywac tylko dawac tylki :slina::grin:

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

my z wujkiem wladim bedziemy jako jury :decayed:

Szalejesz Klysiu - jury, dobre, dobre :nabijasie:

Opublikowano

na święta proszę o to hihi

563757_10151357962606796_1696703615_n.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Ja też, ja też ! :decayed:

przydałoby się dostać rozmiar na plus :naughty:

---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

ryba - może jakieś :drinks: z okazji mojego awansu na początkującą ?:grin:

Opublikowano

no ty dobra jesteś :kox:

ja już 2 lata jestem zalogowana ale jakoś mi to nie idzie hehe może przez to że nie mam audi :P:decayed:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

aa pivo raczej niet bo jak będę wracać :whistling: ale ciepłą czekoladę czemu nie :naughty:

Opublikowano

Eee tam, o "gulfa" też możesz pytać ;)

Ja mam ostatnio problem z moją skodzinką, kurczę coś z hamulcami.. Jak nadworny mechanik nie ogarnie tematu, to znowu będę pisac tutaj :decayed:

Opublikowano

ty a przypomniało mi się w sumie masz mi do postawienia browarka za nr tel do kolegi Tomka hahaha

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

ja nie wiem co ty masz za mechaników :zyzol:

Opublikowano

Nie zajarzyłam,że kolega numer ma w sygnaturze :grin:

kierowcę sobie załatw, pojedziemy po świętach do wieś-budy do Dzierżążna :grin:

Opublikowano
Nie zajarzyłam,że kolega numer ma w sygnaturze :grin:

kierowcę sobie załatw, pojedziemy po świętach do wieś-budy do Dzierżążna :grin:

szukaj czegoś innego :banan:

Opublikowano

eeej, ale dlaczego? po %%%% jest tam całkiem znośnie :grin: dlatego piszę,żebyś kierowcę załatwiła :P

ewentualnie możemy jechać do

:decayed:
Opublikowano

ale ja nie mogę pić :facepalm: bo nie wiem co robię i grandzę :grin:

Opublikowano

panowie chca zobazcec to na fejsa wejsc co nie dziewczeta ;) a jak u was przygotowa nia do swiat

no ty donuska to o figure nie muszisz sie martwic :))

Opublikowano
panowie chca zobazcec to na fejsa wejsc co nie dziewczeta ;) a jak u was przygotowa nia do swiat

no ty donuska to o figure nie muszisz sie martwic :))

umył dzisiaj okna :decayed:

Opublikowano
panowie chca zobazcec to na fejsa wejsc co nie dziewczeta ;) a jak u was przygotowa nia do swiat

no ty donuska to o figure nie muszisz sie martwic :))

umył dzisiaj okna :decayed:

chciałabym to zobaczyć :grin:

Opublikowano
ale ja nie mogę pić :facepalm: bo nie wiem co robię i grandzę :grin:

Trzeba się czasami odchamić :grin:

Opublikowano

nastepnym razem nagram film :grin: a zaraz bede jeszcze firany wieszal :doh:

Opublikowano

strawberry - nie musiałam, ale zaczynam powoli grubieć, masakra :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

nastepnym razem nagram film :grin: a zaraz bede jeszcze firany wieszal :doh:

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
ale ja nie mogę pić :facepalm: bo nie wiem co robię i grandzę :grin:

Trzeba się czasami odchamić :grin:

no w sumie tak :naughty: ale będziesz mnie pilnować :kox:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

nastepnym razem nagram film :grin: a zaraz bede jeszcze firany wieszal :doh:

wierzysz mu donuska ?

Opublikowano

umył dzisiaj okna :decayed:

to zapraszam do mnie:D

Opublikowano

Będę Cię pilnować. Jak cerber ha ha ha :D

Coś Ty, za cholerę mu nie wierzę :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.