Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

umył dzisiaj okna :decayed:

to zapraszam do mnie:D

:nabijasie::nabijasie:

Opublikowano

umył dzisiaj okna :decayed:

to zapraszam do mnie:D

Jak będzie wracał od Ciebie, to niech wpadnie do mnie :decayed:

Opublikowano

no to i do mnie zapraszam hihi

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

nas trzy a on jeden :decayed: chłopak nie nadąża :grin:

Opublikowano

Nie zdąży nas oblecieć :P

tzn. naszych domów i okien :grin::polew:

Opublikowano
:grin::grin::grin:
Opublikowano

asz sie speszyl :naughty: nie odzywa sie

Opublikowano

ale z nas szydercy normalnie chłopak uciekł :decayed:

Opublikowano

Klysek uciekł z loży szyderców :P

nie będzie nam okien mył :decayed:

Opublikowano
asz sie speszyl :naughty: nie odzywa sie

wieszam firany ale po walce w kuchni ni uja nie bede tego juz robil :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

moge was przeleciec wszytskie trzy nie ma sprawy :grin: tzn. wasze okienka :whistling:

Opublikowano

ale pomocnik sie zawsze przydal :/

ehhh no szkoda

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

ha nie szalej nie dasz rady :naughty:

Opublikowano
asz sie speszyl :naughty: nie odzywa sie

wieszam firany ale po walce w kuchni ni uja nie bede tego juz robil :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

moge was przeleciec wszytskie trzy nie ma sprawy :grin: tzn. wasze okienka :whistling:

A co, rączki bolą po wieszaniu? :decayed:

OBlecieć okna, Tomaszu, nie myl pojęć :decayed::grin:

Opublikowano

ale za to w robocie juz sobie choinke ubrałem :decayed:

Opublikowano
ale pomocnik sie zawsze przydal :/

ehhh no szkoda

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

ha nie szalej nie dasz rady :naughty:

:polew::polew:

Opublikowano
asz sie speszyl :naughty: nie odzywa sie

wieszam firany ale po walce w kuchni ni uja nie bede tego juz robil :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

moge was przeleciec wszytskie trzy nie ma sprawy :grin: tzn. wasze okienka :whistling:

A co, rączki bolą po wieszaniu? :decayed:

OBlecieć okna, Tomaszu, nie myl pojęć :decayed::grin:

nie to ze bola tylko jakies zaklady trzeba robic :facepalm: ja moge olej zmienic a nie wieszac kuzwa firanki :kox:

Opublikowano
ale za to w robocie juz sobie choinke ubrałem :decayed:

:oklasky::oklasky:

a co pod choinką?:P

Opublikowano
ale za to w robocie juz sobie choinke ubrałem :decayed:

:oklasky::oklasky:

a co pod choinką?:P

talon na ku....e i balon :grin:

Opublikowano
asz sie speszyl :naughty: nie odzywa sie

wieszam firany ale po walce w kuchni ni uja nie bede tego juz robil :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

moge was przeleciec wszytskie trzy nie ma sprawy :grin: tzn. wasze okienka :whistling:

A co, rączki bolą po wieszaniu? :decayed:

OBlecieć okna, Tomaszu, nie myl pojęć :decayed::grin:

nie to ze bola tylko jakies zaklady trzeba robic :facepalm: ja moge olej zmienic a nie wieszac kuzwa firanki :kox:

Teraz równouprawnienie jest - Ty zmieniasz firanki, Twoja kobieta zmienia olej :decayed:

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

ale za to w robocie juz sobie choinke ubrałem :decayed:

:oklasky::oklasky:

a co pod choinką?:P

talon na ku....e i balon :grin:

To pewnie zadowolony z prezentu :polew:

Opublikowano

:grin: mozna i tak sobie to wytlumaczyc :wink:

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

ale za to w robocie juz sobie choinke ubrałem :decayed:

:oklasky::oklasky:

a co pod choinką?:P

talon na ku....e i balon :grin:

To pewnie zadowolony z prezentu :polew:

nie narzekam :wink::decayed:

Opublikowano

musisz koniecznie szybko talon wykorzystać,żeby ważności nie stracił :grin:

Opublikowano
musisz koniecznie szybko talon wykorzystać,żeby ważności nie stracił :grin:

ha ha ha:grin::grin: no musi sie kolega spieszyc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.