Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jak będziesz miał tyle lat co on to nie będziesz już zazdrościł :decayed:
Och Ty:decayed: Karolina chyba będziemy musieli sobie porozmawiać:grin:ja taki stary jeszcze nie jestem:polew:

ja bym polemizowal :grin::wink:

Spadówka Tomek poczekaj ten stary Ci jeszcze nie raz pokaże jak się obchodzić z kobietami:decayed:

:thumbup1: mam nadzieje w koncu trzeba uczyc sie od najlepszych :wink:

Opublikowano
jak będziesz miał tyle lat co on to nie będziesz już zazdrościł :decayed:
Och Ty:decayed: Karolina chyba będziemy musieli sobie porozmawiać:grin:ja taki stary jeszcze nie jestem:polew:

ja bym polemizowal :grin::wink:

Spadówka Tomek poczekaj ten stary Ci jeszcze nie raz pokaże jak się obchodzić z kobietami:decayed:

Będzie się jeszcze uczył od Ciebie ;D

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Oj Donuśka na avatarze to widzę że niezła z Ciebie diablica hihi:naughty:

:naughty::naughty:

A z Ciebie niezłe Audi, a z Klyska niezła d*pa :grin:

Haha no widzę że praca domowa odrobiona:wink: to kiedy śmigamy pokręcić tyłeczkami:decayed:

No ja muszę ogarnąć CV dla męża :grin:

No to dziewczynki poogarniać tematy i śmigamy na bibkę:wink:
Opublikowano

dobra spadam idę się dzisiaj napić do fazego hee dobrze że daleko do domu nie mam :grin:

Opublikowano

a jakże :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

dobra spadam idę się dzisiaj napić do fazego hee dobrze że daleko do domu nie mam :grin:

komu lepiej, nie pij za dużo :grin:

Opublikowano

No i Donuśka została sama w otoczeniu facetów:wink:

Opublikowano
No i Donuśka została sama w otoczeniu facetów:wink:

zaczynam się bać :P

Opublikowano

Haha, czego a może raczej kogo:decayed:

Opublikowano

chyba raczej kogo, ja taka jedna biedna i "tłum" facetów :grin:

Opublikowano
dobra spadam idę się dzisiaj napić do fazego hee dobrze że daleko do domu nie mam :grin:

fazy mi zezarl w Jarosławcu prosiaka z talerza nie zapomne mu tego :grin:

Opublikowano
dobra spadam idę się dzisiaj napić do fazego hee dobrze że daleko do domu nie mam :grin:

fazy mi zezarl w Jarosławcu prosiaka z talerza nie zapomne mu tego :grin:

coś mały musiał być ten prosiak,że na talerzu się zmieścił :grin:

Opublikowano
dobra spadam idę się dzisiaj napić do fazego hee dobrze że daleko do domu nie mam :grin:

fazy mi zezarl w Jarosławcu prosiaka z talerza nie zapomne mu tego :grin:

coś mały musiał być ten prosiak,że na talerzu się zmieścił :grin:

to byl kawalek doopy tego zwierzaka :grin:

Opublikowano
dobra spadam idę się dzisiaj napić do fazego hee dobrze że daleko do domu nie mam :grin:

fazy mi zezarl w Jarosławcu prosiaka z talerza nie zapomne mu tego :grin:

coś mały musiał być ten prosiak,że na talerzu się zmieścił :grin:

Hehe no napewno chyba że mieli talerze na cały stół:polew:
Opublikowano

w ogóle nie mieli talerzy, bezpośrednio ze stołów jedli :grin:

Opublikowano

Nono na zlotach jest wszystko możliwe:polew:

Opublikowano

a tego to nie wiem. Jeszcze :naughty:

Opublikowano
a tego to nie wiem. Jeszcze :naughty:
Jak pojedziesz na jeden zlot to będziesz tam co roku:grin:
Opublikowano
Nono na zlotach jest wszystko możliwe:polew:

nawet spanie w czyims pokoju i dopiero jak ktos ci sie pcha do wyra orientujesz sie ze masz pokuj z innej strony korytarza :facepalm::grin:

Opublikowano
Nono na zlotach jest wszystko możliwe:polew:

nawet spanie w czyims pokoju i dopiero jak ktos ci sie pcha do wyra orientujesz sie ze masz pokuj z innej strony korytarza :facepalm::grin:

robi się coraz ciekawiej, może jeszcze kilka ciekawych historii opowiecie? :decayed:

Opublikowano
Nono na zlotach jest wszystko możliwe:polew:

nawet spanie w czyims pokoju i dopiero jak ktos ci sie pcha do wyra orientujesz sie ze masz pokuj z innej strony korytarza :facepalm::grin:

O kuźwa to aż taka jazda była:polew:
Opublikowano
Nono na zlotach jest wszystko możliwe:polew:

nawet spanie w czyims pokoju i dopiero jak ktos ci sie pcha do wyra orientujesz sie ze masz pokuj z innej strony korytarza :facepalm::grin:

O kuźwa to aż taka jazda była:polew:

To musiało być nieźle,że nie pamiętasz :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.