Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurcze dziewczyny to dawajcie link na pw :naughty:

Opublikowano

u donusi w znajomych jest siedzi taki rozkraczony :decayed::grin:

Opublikowano

no juz widze :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

dopisuje sie do pytania Rybki co tu taka cisz

Opublikowano

Wszyscy się szykują do końca świata:grin:

Opublikowano

a tam gadacie ja to mam w planach zrobic spa dla niuni w sobote :naughty: dokladne wysprzatanie przed swietami

Opublikowano

Nono mojej by się też przydało:wink: ale coś mnie chorubsko zaczyna brać :facepalm:

Opublikowano

dawaj do bytowa dwa za jednym razem sie wyczysci :P

grzane piwo/wino i po chorobie :naughty:

Opublikowano
dawaj do bytowa dwa za jednym razem sie wyczysci :P

grzane piwo/wino i po chorobie :naughty:

O widzisz to mi się podoba a mąż nie będzie zazdrosny hihi:naughty:
Opublikowano

znajac go on bedzie w tym czasie dafa sprzatal to jego oczko w glowie :wink: karcher i do dziela :decayed: na ciezarowki to najlepsze

Opublikowano

Nono dobry Dafik nie jest zły:grin:

Opublikowano
u donusi w znajomych jest siedzi taki rozkraczony :decayed::grin:

jak zaba :grin: pol PL przejechalem zeby sie tak rozkraczyc :grin:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

ja musze was podejrzec :naughty:

Opublikowano
Nono dobry Dafik nie jest zły:grin:

dokladnie w wersji ssc :naughty:

u donusi w znajomych jest siedzi taki rozkraczony :decayed::grin:

jak zaba :grin: pol PL przejechalem zeby sie tak rozkraczyc :grin:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

ja musze was podejrzec :naughty:

ha ha jaka grozba :decayed::naughty:

Opublikowano
Nono dobry Dafik nie jest zły:grin:

dokladnie w wersji ssc :naughty:

u donusi w znajomych jest siedzi taki rozkraczony :decayed::grin:

jak zaba :grin: pol PL przejechalem zeby sie tak rozkraczyc :grin:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

ja musze was podejrzec :naughty:

ha ha jaka grozba :decayed::naughty:

to nie grozba :wink:

Opublikowano

Kłysek Ty zboczeńcu daj dziewczynom spokój:polew:

Opublikowano

:decayed:jestem grzeczny :naughty:

Opublikowano

no wy tu gadu gadu a ja dzisiaj sama okna musiałam myć :grin:

Opublikowano
Kłysek Ty zboczeńcu daj dziewczynom spokój:polew:

mi to nie przeszkadza

a moze se zerknac na profil na fb a co tam :P

:decayed:jestem grzeczny :naughty:

ha ha ha

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

no wy tu gadu gadu a ja dzisiaj sama okna musiałam myć :grin:

a gdzie pomocnik ja tam okna odstawiam na poniedzialek w pierwszej kolejnosci audi :decayed::wink:

Opublikowano

u mnie jak sobie zerknie to i tak nic nie zobaczy :grin::grin:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

pomocnik w Łodzi hihihi

Opublikowano
Kłysek Ty zboczeńcu daj dziewczynom spokój:polew:

mi to nie przeszkadza

a moze se zerknac na profil na fb a co tam :P

:decayed:jestem grzeczny :naughty:

ha ha ha

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

no wy tu gadu gadu a ja dzisiaj sama okna musiałam myć :grin:

a gdzie pomocnik ja tam okna odstawiam na poniedzialek w pierwszej kolejnosci audi :decayed::wink:

juz zerknalem :wink: chyba to ty :grin: a ryba to ryba :decayed:

Opublikowano

chyba? to pewny nie jestes :P:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.