Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uuuu zatoki ehhh

Opublikowano

no wy kto jak kto ale na ztokach to powinnyscie sie znac na swoim pomorzu :grin:

Opublikowano
no wy kto jak kto ale na ztokach to powinnyscie sie znac na swoim pomorzu :grin:

nie cwaniakuj :P

kurcze jak u nas pizga ehhh i jak tu umyc samochod przy -10 :kwasny:

Opublikowano

Weź nic nie mów,u mnie pogoda tez masakryczna.. Tez chcialam się brać za gruntowne sprzątanie obu wisienek,plus jakies konkretne mycie,ale zwątpiłam ;)

Widzę,że coś dziś malo tu się dzieje,chyba wszyscy wybyli w ten piękny piątkowy wieczór ;)

Opublikowano

ja ci towarzystwa dotrzymam

nie ma bata i tak jutro gruntowne sprzatanie robie samochodu bo jak narazie to tak wyglada :decayed:

7ec6f6460e98904cm.jpg

Opublikowano

A dziewczynki co takie pobudzone:naughty: czyżby nie miała być dzisiaj sraczka z powodu końca świata:polew:

Opublikowano

Dobrze,że chociaż my tu jesteśmy :P

Nie pytaj jak moje auto wyglada,wstyd i hanba :D odkurzyc i tak muszę,ale mycie chyba odpuszcze jak bedzie caly czas tak mrozic.. A na myjnie nie chce jechac,bo szkoda kasy,mam w domu karchera i wiesz,tak jak ja sama powoli i dokładnie umyje tak nie zrobi tego nikt :-P

Opublikowano

no ja tez mam myjke tyle ze na week wszystkie duze zjezdzaja i raczej jej nie dostane :kwasny:

a waldi nawet nie mow wkurza mnie to cale gadanie o koncu ehhh juz mam tego dosyc :facepalm:

Opublikowano

A do tego dziś bylo mi tak zimno,że lezalam przytulona tylkiem do kaloryfera i przyjaralam sobie kawałek skory na plecach :grin:

Nawet nie zauwazylam,dopiero przy kapieli :grin:

Opublikowano
:grin::grin: oj Aska :)
Opublikowano

Co do konca swiata.. Ja juz jestem w raju :grin:

Opublikowano
Co do konca swiata.. Ja juz jestem w raju :grin:

he he :naughty:

Opublikowano

Konuec antybiotyku + nowy redd's = raj :-D

Opublikowano

Asia zaczekaj do jutra haha :naughty:

Opublikowano
no ja tez mam myjke tyle ze na week wszystkie duze zjezdzaja i raczej jej nie dostane :kwasny:

a waldi nawet nie mow wkurza mnie to cale gadanie o koncu ehhh juz mam tego dosyc :facepalm:

No co Ty ja się z tego za***iście smieje:decayed:
Opublikowano

powiem ci ze ja po czesci tez szal jak cos :doh:

Opublikowano
Asia zaczekaj do jutra haha :naughty:

to dopiero będzie raj :grin:

Enej -Skrzydlate ręce... - YouTube

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Jak się można śmiać z końca świata, przecież to poważna sprawa jest, wszyscy zginiemy :polew:

Opublikowano

ojj cos czuję że się będzie działo no w końcu "jak się bawić to się bawić, drzwi wy***ać okno wstawić" :whistling:

Opublikowano
ojj cos czuję że się będzie działo no w końcu "jak się bawić to się bawić, drzwi wy***ać okno wstawić" :whistling:
No właśnie się nie będzie działo bo wladi chorutki:facepalm:
Opublikowano
ojj cos czuję że się będzie działo no w końcu "jak się bawić to się bawić, drzwi wy***ać okno wstawić" :whistling:
No właśnie się nie będzie działo bo wladi chorutki:facepalm:

nie będziemy wyjebywać drzwi :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.