Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no co za propozycje - na kolana Aska szalejesz dzis nadzwyczaj :naughty:

Opublikowano
wladi- Ty na kolana, w podziękowaniu dla Twojej wybawczyni :grin:
Haha no nie możliwe tak się bawić nie będziemy:decayed:
Opublikowano

ahhh szkoda :decayed:

eeej dziewczyny to kiedy wy mnie odwiedzicie co ??

Opublikowano

na kolana w sensie oddać pokłon :polew:

kurczę no nie wiem, jakos trzeba się zgadać w końcu :)

ale to pewnie jakos po nowym roku :))

Opublikowano

no licze na was a i na nastepnym spociku napewno bede ;)

Opublikowano
no licze na was a i na nastepnym spociku napewno bede ;)

no miejmy nadzieję :wink::wink:

Opublikowano
no licze na was a i na nastepnym spociku napewno bede ;)

no miejmy nadzieję :wink::wink:

To Wy laseczki macie jakieś spociki:naughty:
Opublikowano

ostatnio był dwuosobowy, o przepraszam, trzyosobowy - Ryba, jej córcia i ja :decayed:

Opublikowano

a mamy raz na jakis czas trzeba sie spotakac poza forum :wink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

zaluje ze nie mogala ale sie poprawie :naughty:

Opublikowano
a mamy raz na jakis czas trzeba sie spotakac poza forum :wink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

zaluje ze nie mogala ale sie poprawie :naughty:

No ale to jawne powinny być a nie się gdzieś po przystankach chowacie hihi
Opublikowano
a mamy raz na jakis czas trzeba sie spotakac poza forum :wink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

zaluje ze nie mogala ale sie poprawie :naughty:

No ale to jawne powinny być a nie się gdzieś po przystankach chowacie hihi

a co bys przyjechal?

Opublikowano
a mamy raz na jakis czas trzeba sie spotakac poza forum :wink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

zaluje ze nie mogala ale sie poprawie :naughty:

No ale to jawne powinny być a nie się gdzieś po przystankach chowacie hihi

a co bys przyjechal?

No do Was zawsze:decayed:
Opublikowano
a mamy raz na jakis czas trzeba sie spotakac poza forum :wink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

zaluje ze nie mogala ale sie poprawie :naughty:

no ja myślę, bo jak nie będzie poprawy, to będzie straszniejsza pokuta :grin:

Opublikowano

zaraz po przystankach w ga pod estakada :P he he

Opublikowano
a mamy raz na jakis czas trzeba sie spotakac poza forum :wink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

zaluje ze nie mogala ale sie poprawie :naughty:

No ale to jawne powinny być a nie się gdzieś po przystankach chowacie hihi

ha ha po przystankach :polew:

byłysmy w bardzo jawnej pizzerii, na pysznej czekoladzie :P

Opublikowano

zaczynam sie bac :decayed:

Opublikowano
zaraz po przystankach w ga pod estakada :P he he

po co pod, jak można na :grin:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

zaczynam sie bac :decayed:

pokuty czy wladiego? :grin:

Opublikowano

myslalam o berlinku czy placu kolo bct :wink:

Opublikowano
myslalam o berlinku czy placu kolo bct :wink:

yyyy, że gdzie? :grin:

Opublikowano

pokuty czy wladiego? :grin:

pokuta moze

a waldi hmm nie powiem nie znam osobiscie :naughty:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

myslalam o berlinku czy placu kolo bct :wink:

yyyy, że gdzie? :grin:

port kontenerowy i parking przy nim wybacz ze tak rzucam skrotami ale jak sie przebywa wsrod naszych kierowcow to tak zostaje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.