Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ojj cos czuję że się będzie działo no w końcu "jak się bawić to się bawić, drzwi wy***ać okno wstawić" :whistling:
No właśnie się nie będzie działo bo wladi chorutki:facepalm:

a to jakis problem :naughty:

Opublikowano
ojj cos czuję że się będzie działo no w końcu "jak się bawić to się bawić, drzwi wy***ać okno wstawić" :whistling:
No właśnie się nie będzie działo bo wladi chorutki:facepalm:

nie będziemy wyjebywać drzwi :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Haha wariatki:grin:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

ojj cos czuję że się będzie działo no w końcu "jak się bawić to się bawić, drzwi wy***ać okno wstawić" :whistling:
No właśnie się nie będzie działo bo wladi chorutki:facepalm:

a to jakis problem :naughty:

Zależy co Pani ma na myśli:naughty:
Opublikowano

no widocznie :decayed: ale ja też jestem chora :kox:

Opublikowano

Ja to tam nie chcę się chwalić, czy coś tam.. Ale wariatka od urodzenia :grin:

Coś słabo się leczysz, panie wladi

:P

okład z młodych piersi potrzebny :polew::polew::polew:

Opublikowano
Zależy co Pani ma na myśli:naughty:

Pani nie no teraz zaszalales :naughty:

dobra impreza wyleczy chorobe :wink:

Opublikowano
Zależy co Pani ma na myśli:naughty:

Pani nie no teraz zaszalales :naughty:

dobra impreza wyleczy chorobe :wink:

No akurat tu się nie zgodzę:kwasny: jak człowiek chory to nic się nie chce
Opublikowano
Zależy co Pani ma na myśli:naughty:

Pani nie no teraz zaszalales :naughty:

dobra impreza wyleczy chorobe :wink:

No akurat tu się nie zgodzę:kwasny: jak człowiek chory to nic się nie chce

no moze troche choc ja tego nie jestem taka pewna :decayed::naughty:

Opublikowano

wszyscy chorzy, tylko ja skończyłam antybiotyk :kox:

trzeba było szybciej myśleć - wiecie, zima, choróbska to i do znachora trzeba się wybrać :P

o matko, ale będzie potańcówka :dancing:

no i oczywiście :drinks:

:polew::polew:

Opublikowano

Aska i ty nas nie wezmiesz ze soba no no oj ty :P

Opublikowano

jak nie jak tak :kox: ja ją biorę ze sobą hihihi

Opublikowano

o wy a mnie zostawiacie i co znowu sama ehhh

Opublikowano

Dzięki Rybce nie siedzę w domu, juuupi :decayed:

Edytko, zawsze możesz się przyłączyć :naughty:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

będą laski, wódka i koks :polew::polew:

może się skusisz :polew::polew:

Opublikowano

kurcze taka kuszaca propozycja

tylko ja bym te laski zamienila na męskie towarzystwo :P:naughty:

Opublikowano
Dzięki Rybce nie siedzę w domu, juuupi :decayed:

Edytko, zawsze możesz się przyłączyć :naughty:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

będą laski, wódka i koks :polew::polew:

może się skusisz :polew::polew:

:polew::polew::drool3::drool3::drool3:

Opublikowano
kurcze taka kuszaca propozycja

tylko ja bym te laski zamienila na męskie towarzystwo :P:naughty:

męskie zawsze się znajdzie :kox::kox:

no to teraz męska, szybka decyzja, jedziesz też? :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Dzięki Rybce nie siedzę w domu, juuupi :decayed:

Edytko, zawsze możesz się przyłączyć :naughty:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

będą laski, wódka i koks :polew::polew:

może się skusisz :polew::polew:

:polew::polew::drool3::drool3::drool3:

i czego się śmiejesz, kobiety, wódka i koks to podstawa każdej imprezy :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
kurcze taka kuszaca propozycja

tylko ja bym te laski zamienila na męskie towarzystwo :P:naughty:

męskie zawsze się znajdzie :kox::kox:

no to teraz męska, szybka decyzja, jedziesz też? :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Dzięki Rybce nie siedzę w domu, juuupi :decayed:

Edytko, zawsze możesz się przyłączyć :naughty:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

będą laski, wódka i koks :polew::polew:

może się skusisz :polew::polew:

:polew::polew::drool3::drool3::drool3:

i czego się śmiejesz, kobiety, wódka i koks to podstawa każdej imprezy :polew::polew::polew::polew:

Męskiej imprezy???:decayed:
Opublikowano

jutro ehhh

ja wieczorem jade po kierowcow bo zostawiaja samochody w gd i wracaja ze mna do domu nie wiem o ktorej zjade :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

kolege waldi'ego wescie ze soba :wink::naughty:

Opublikowano
kurcze taka kuszaca propozycja

tylko ja bym te laski zamienila na męskie towarzystwo :P:naughty:

męskie zawsze się znajdzie :kox::kox:

no to teraz męska, szybka decyzja, jedziesz też? :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Dzięki Rybce nie siedzę w domu, juuupi :decayed:

Edytko, zawsze możesz się przyłączyć :naughty:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

będą laski, wódka i koks :polew::polew:

może się skusisz :polew::polew:

:polew::polew::drool3::drool3::drool3:

i czego się śmiejesz, kobiety, wódka i koks to podstawa każdej imprezy :polew::polew::polew::polew:

Męskiej imprezy???:decayed:

Pamiętajmy,że Rybka jest skłonna do mordobicia, a z facetami sie tłuc nie będzie, więc laski muszą być :P

Typowe blacharo - tapeciary :grin:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

jutro ehhh

ja wieczorem jade po kierowcow bo zostawiaja samochody w gd i wracaja ze mna do domu nie wiem o ktorej zjade :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

kolege waldi'ego wescie ze soba :wink::naughty:

zawsze możesz dojechać :P

a co do kolegi.. te "laski,wódka i koks" to była zachęta dla męskiej części towarzystwa, ale wszyscy chorzy hehe

Opublikowano

Typowe blacharo - tapeciary :grin:

ehhh nie nawidze tego typu "kolezanek" a na studiach mialam kilka :facepalm:

Opublikowano

Kolega wladi się wyłamał:doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.