Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kolega wladi się wyłamał:doh:

jeszcze bedzie nie jedna okazja :naughty:

a do Bytowa nie chcecie sie wybrac :decayed:

Opublikowano

Typowe blacharo - tapeciary :grin:

ehhh nie nawidze tego typu "kolezanek" a na studiach mialam kilka :facepalm:

mnie leczą takie na imorezach, dupodajki :grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

Kolega wladi się wyłamał:doh:

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano

pamiętajcie że faceci to mądrzy w gadce tylko są :decayed:

Opublikowano
Kolega wladi się wyłamał:doh:

jeszcze bedzie nie jedna okazja :naughty:

a do Bytowa nie chcecie sie wybrac :decayed:

dojedziesz do nas,albo Cię przywiozą, to lepsza opcja :decayed:

Opublikowano

dobra ide spać bo jutro trzeba wstać :kox:

Opublikowano
pamiętajcie że faceci to mądrzy w gadce tylko są :decayed:
No ryba już to mówiłaś:wink: ale poczekaj jeszcze się zrewanżuje:decayed:
Opublikowano

lepiej nie bo jak mnie przywioza to mnie ciezko bedzie wyciagnac do domu :decayed:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

pamiętajcie że faceci to mądrzy w gadce tylko są :decayed:
No ryba już to mówiłaś:wink: ale poczekaj jeszcze się zrewanżuje:decayed:

czekamy :naughty:

Opublikowano
pamiętajcie że faceci to mądrzy w gadce tylko są :decayed:
No ryba już to mówiłaś:wink: ale poczekaj jeszcze się zrewanżuje:decayed:

dobra dobra, zobaczymy :kox:

Opublikowano
lepiej nie bo jak mnie przywioza to mnie ciezko bedzie wyciagnac do domu :decayed:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

pamiętajcie że faceci to mądrzy w gadce tylko są :decayed:
No ryba już to mówiłaś:wink: ale poczekaj jeszcze się zrewanżuje:decayed:

czekamy :naughty:

Edytka a Ty też przeciwko mnie:grin:
Opublikowano

a kolegę Marcin123 A to chyba lektura wciągnęła :wink:

Opublikowano
lepiej nie bo jak mnie przywioza to mnie ciezko bedzie wyciagnac do domu :decayed:

i o to chodzi :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Edytka a Ty też przeciwko mnie:grin:

jak bym mogla ja nigdy przeciw tobie no co ty :naughty::wink:

Opublikowano
dobra ide spać bo jutro trzeba wstać :kox:

oj tam będziesz spała, koniec świata będzie :grin:

sobota jutro, dzień lenistwa i wypoczynku :decayed:

Opublikowano

juz spac no nie

Opublikowano
a kolegę Marcin123 A to chyba lektura wciągnęła :wink:

zboczuchy podglądacze :polew:

Opublikowano
Edytka a Ty też przeciwko mnie:grin:

jak bym mogla ja nigdy przeciw tobie no co ty :naughty::wink:

No dziękuje moja wybawczyni:wink:
Opublikowano
Edytka a Ty też przeciwko mnie:grin:

jak bym mogla ja nigdy przeciw tobie no co ty :naughty::wink:

No dziękuje moja wybawczyni:wink:

na kolana :polew::polew:

Opublikowano
Edytka a Ty też przeciwko mnie:grin:

jak bym mogla ja nigdy przeciw tobie no co ty :naughty::wink:

No dziękuje moja wybawczyni:wink:

na kolana :polew::polew:

Edyta czy ja o czymś nie wiem hahaha:decayed:
Opublikowano
Edytka a Ty też przeciwko mnie:grin:

jak bym mogla ja nigdy przeciw tobie no co ty :naughty::wink:

No dziękuje moja wybawczyni:wink:

:wink::naughty:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

Edytka a Ty też przeciwko mnie:grin:

jak bym mogla ja nigdy przeciw tobie no co ty :naughty::wink:

No dziękuje moja wybawczyni:wink:

na kolana :polew::polew:

Edyta czy ja o czymś nie wiem hahaha:decayed:

ja chyba tez nie :P

Opublikowano

wladi- Ty na kolana, w podziękowaniu dla Twojej wybawczyni :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.