Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wymiana kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM!!!

Wiem, że watek byl wielokrotnie walkowany ale moje pytanie /a wlasciwie prosba/ jest innego rodzaju :rolleyes:

chce zalozyc kierownice od eski :kox:

potrzebne mi bedzie

1. kierownica 3 ramienna :evil: :evil:

2. poduszka

3. tasma

Tego na allegro jest bardzo duzo wiec prosilbym kogos kto wie :tongue4: o link aby wszystko ladnie pasowalo (wieloklin).

Czy tasme tez trzeba przekladac ?

obecenie mam stary ster 96 roczek

z gory dzieki :hi:

Opublikowano

Ja wlasnie dzis zmienilam u siebie na trojramienna od s4......i wszystko idealnie pasowalo...... :naughty:

a4 wroc najpierw musisz sie dowiedziec jaki wieloklin masz w swojej kierownicy.....

a pozniej poszukac z takim samym na alegro.... :)

dla przykladu powiem...ze ja mam rok 97 i wieloklin maly 17mm.....

kupilam kierownice s4 z roku 97 tez z malym wieloklinem..... wystarczylo sciagnac stara a zalozyc nowa i git :th:

Opublikowano

i teraz jest już prawdziwa wyścigówka;) :th:

Opublikowano
  • Autor

Ja wlasnie dzis zmienilam u siebie na trojramienna od s4......i wszystko idealnie pasowalo...... :naughty:

a4 wroc najpierw musisz sie dowiedziec jaki wieloklin masz w swojej kierownicy.....

a pozniej poszukac z takim samym na alegro.... :)

dla przykladu powiem...ze ja mam rok 97 i wieloklin maly 17mm.....

kupilam kierownice s4 z roku 97 tez z malym wieloklinem..... wystarczylo sciagnac stara a zalozyc nowa i git :th:

rozumiem, ze tasma od poduchy pasuje stara ?

Wystarczy kierownica s4 + poducha :evil: :evil: ?

kostki tez pasuja wiec jest git :evil:

u mnie pewnie tak samo jest

Opublikowano

rozumiem, ze tasma od poduchy pasuje stara ?

Wystarczy kierownica s4 + poducha :evil: :evil: ?

kostki tez pasuja wiec jest git :evil:

u mnie pewnie tak samo jest

tak zgadza sie.......

pamietaj tylko,zeby kupic kiere z tym samym wieloklinem.....hehe...i najlepiej z tego samego rocznika..... :th:

Opublikowano
  • Autor

wszystko jasne

dzieki za :notworthy: pomoc :hi:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

nie pasuje

Opublikowano

Ale to tez jest auto przedliftowe.. :mysli:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy jest mi w stanie ktoś podać jaki powinien byc numer taśmy do kierownicy z A4 poliftowej. Jest w niej tiptronic, którego nie posiadam w aucie. Mam już redukcje wieloklinu, tylko musze dokupić taśme i nie wiem jaką... Taśma może być taka która będzie pod toptronic albo też bez niego (myślałem ewentualnie żeby przerobić te przyciski do radia).[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 18:56:08_________________________________________________koledzy mam już nr taśmy, tylko z tego co widze to wtyczki od taśmy obecnej i od s różnią się. Chodzi mi o te wtyczki nie do poduszki do taśmy tylko te z drugiej strony. Czy ktoś kto zmieniał już w ten sposób kierownice może mi podpowiedzieć jak to się dokładnie robi. Nie chce kupować taśmy jak nie jestem pewny czy spasuje wszystko.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

mam pytanie znawcy :notworthy: szukam na allegro kiery po lifcie i nic nie rozumiem airbag jest kierownicy czy jak

http://moto.allegro.pl/item736475569_audi_a4_a3_a6_kierownica.html

bo gościu tutaj sprzedaje coś takiego i jak to z tym wieloklinem jest jaka będzie do mnie pasować mam adr z 97r dzięki za odp,

Opublikowano

Ta kiera najprawdopodobniej Ci nie podejdzie bo ta jest z dużym wieloklinem po za tym wydaje mi sie że gościu sprzedaje ją bez poduszki więc zupełnie sie nie opłaca jej brać, a to co leży obok na zdjęciu to jest poduszka pasażera.

Opublikowano

a cha więc to boczna :):wallbash: to znaczy że mam szukać kierki z małym wieloklinem tak

a jak sie odkręca kierke żeby cuś nie urwać :mysli:

Opublikowano

Nie chcę zakładać osobnego tematu, więc zapytam tutaj.

taśma poduszki będzie pasowała z takiej kierownicy:

953_754341236_1.jpg

do takiej?

841_743957442.jpg

Opublikowano
:mysli: Ciężko powiedzieć ale chyba nie bo kiera z górnego zdjęcia jest po liftowa a takie kiery nie maja taśmy w swojej tylnej części tylko w obudowie kolumny a dolne zdjęcie przedstawia auto przed liftem więc kiera ma taśmę w swej tylnej części. Taśma przed liftem jest kwadratowa a po lifcie już okrągła łatwo je rozróżnić. Jeśli sie mylę to proszę mnie poprawić :wink4:
Opublikowano

no to zgłupiałem :wallbash:

na tych dwóch aukcjach jest taka sama taśma a poduszki różne :mysli:

http://moto.allegro.pl/item754105799_komplet_poduszek_air_bag_audi_a6_97.html

http://moto.allegro.pl/item744012282_audi_a6_poduszki_komplet.html

chyba trzeba będzie znaleźć chwilę i to rozebrać :kwasny:

Opublikowano

Na obu aukcjach jakie podałeś są kierownice poliftowe jak by były przed liftem to taśma poduszki była by kwadratowa

Opublikowano

więc wystarczy że kupię kierownicę "s" z polifta i taśma z mojej aktualnej poduszki będzie pasowała? :naughty:

Opublikowano

jak wieloklin jest w roczniku 98 a jaki w 99 podejdzie z 98 do 99?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.