Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?


vdm

Rekomendowane odpowiedzi

ja pracuje w systemie 8 godzinnym, na trzy zmiany, co tydzień zmiana do tyłu, rano potem nocka i popołudnie i tak w kółko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9h dziennie - średnio w tygodniu 38h

Inżynier Produkcji (praca w NL)

Można się z Tobą w inny sposób skontaktować( szybszy np. gg) ? Wysokie mieli wymagania na to stanowisko? Czy ukończyłeś studia związane z pracą? Jestem na inżynierii produkcji na Politechnice i nie wiem czego w ogóle oczekiwać po studiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9h dziennie - średnio w tygodniu 38h

Inżynier Produkcji (praca w NL)

Wysokie mieli wymagania na to stanowisko? Czy ukończyłeś studia związane z pracą?

Przyłączam się do pytania.

Czym się dokładnie zajmujesz w NL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,5-8h magazynier zmiana nocna od 21 w Dk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9h dziennie - średnio w tygodniu 38h

Inżynier Produkcji (praca w NL)

Można się z Tobą w inny sposób skontaktować( szybszy np. gg) ? Wysokie mieli wymagania na to stanowisko? Czy ukończyłeś studia związane z pracą? Jestem na inżynierii produkcji na Politechnice i nie wiem czego w ogóle oczekiwać po studiach.

Po tych studiach, znajdziesz dobrą pracę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-16 od poniedziałku do piątku... Łącznik miedzy kierownicą a pedałami :) w weekendy jak fuszka troche dłużej czasem po 15 na 24 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje od 8 do 10 godzin zależy czy coś pilnego przychodzi do roboty. A moje stanowisko to Grafik-Operator DTP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9h dziennie - średnio w tygodniu 38h

Inżynier Produkcji (praca w NL)

Można się z Tobą w inny sposób skontaktować( szybszy np. gg) ? Wysokie mieli wymagania na to stanowisko? Czy ukończyłeś studia związane z pracą? Jestem na inżynierii produkcji na Politechnice i nie wiem czego w ogóle oczekiwać po studiach.

Po tych studiach, znajdziesz dobrą pracę :wink:

Właśnie stoję przed wyborem specjalności:

Specjalność - Informatyka w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Specjalność - Logistyka produkcji

Specjalność - Systemy zapewnienia jakości produkcji

Mówią, że Informatyka w zarządzaniu przedsiębiorstwem jest ciężką specjalnością, ale jak już się przez to przebrnie to można dostać dobrą pracę (teraz prawdopodobnie będzie z tym problem, ponieważ zbyt dużo ludzi na to poszło/idzie), drugą opcją jest Specjalność - Systemy zapewnienia jakości produkcji, nie mam pojęcia co wybrać i czego później się spodziewać...

Dzięki serdecznie za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam w poniedziałek i kończę w czwartek. ma ktoś lepszy wynik? :)

tak.......................... w czwartek po południu :wink::decayed: ,a potem kolejny taki maraton od piątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9h dziennie - średnio w tygodniu 38h

Inżynier Produkcji (praca w NL)

Wysokie mieli wymagania na to stanowisko? Czy ukończyłeś studia związane z pracą?

Przyłączam się do pytania.

Czym się dokładnie zajmujesz w NL ?

Pracę dostałem od razu po studiach, więc ciężko powiedzieć o wymaganiach. W holandii podchodzi się troszkę inaczej do tematu pracownika... w mojej firmie przeznaczają około roku na szkolenie ...w wiekszości polskich oczekują,że od pierwszego dnia człowiek będzie w 100% wydajnym. Na rozmowie kwalifikacyjnej bardziej sprawdzali nie moją wiedzę, a czy ogólnie jestem w miare kumaty. W NL mają dosyć duże zaufanie do człowieka, jak ktoś coś napisze w CV to raczej mu w to wierzą. Mi nawet nie sprawdzali czy naprawdę mam dyplom wyższej uczelni. Oczywiście jednym z wymagań było dosyć sprawne posługiwanie sie językiem angielskim...

Odnośnie studiów to ukończyłem kierunek Elektronika i Telekomunikacja na PWr, a pracuje w tzw High-tech firmie produkującej maszyny do fotolitografii.

Ogólnie w Nl jest trochć inny system szkolnictwa, jak ktoś ma inż. to jest gość, a magistra mało kto ma ;).

Nie chce zaśmiecać forum swoją historią więc jak co to PW albo gg:6080415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stoję przed wyborem specjalności:

Specjalność - Informatyka w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Specjalność - Logistyka produkcji

Specjalność - Systemy zapewnienia jakości produkcji

Mówią, że Informatyka w zarządzaniu przedsiębiorstwem jest ciężką specjalnością, ale jak już się przez to przebrnie to można dostać dobrą pracę (teraz prawdopodobnie będzie z tym problem, ponieważ zbyt dużo ludzi na to poszło/idzie), drugą opcją jest Specjalność - Systemy zapewnienia jakości produkcji, nie mam pojęcia co wybrać i czego później się spodziewać...

Dzięki serdecznie za odpowiedzi ;)

Mój typ to:

Systemy zapewnienia jakości produkcji - Na rynku poszukują Manegerów od spraw zapewnienia jakości, specjalistów od Automotiv, więc ja bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,5-8h magazynier zmiana nocna od 21 w Dk

Pozdro dla pracujących w nocy, ja już prawie sześć lat nocek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie zastępuje kierownika budowy sieci elektrycznych i jednocześnie poznaje stanowisko.

Ludzie robią robotę w jeden dzień, a ja jeżdże z papierami 3 dni

8 godzin + godzina dziennie na dojazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...