Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

Recaro :slina:

wiesz coś o tym :wink:

dla mnie inne się nie liczą ;) We wszystkich moich poprzednich autach były Recaro, a nawet jak kupiłem auto bez to zaraz szukałem i dokładałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie Jak Mikaszi ma recaro świetne. Ale miałem całe w skórze to byłem mega nie zadowolony. Sam fakt że skóra nie pasował mi za bardzo ale fotel był mega twardy bardzo nie komfortowy jak dla mnie ale każdy ma swoje zdanie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie Jak Mikaszi ma recaro świetne. Ale miałem całe w skórze to byłem mega nie zadowolony. Sam fakt że skóra nie pasował mi za bardzo ale fotel był mega twardy bardzo nie komfortowy jak dla mnie ale każdy ma swoje zdanie:wink:

one mają być twarde i sztywne, przez to właśnie są mega komfortowe, w końcu są projektowane przez specjalistów od ortopedii.

Doceni szczególnie ten kto robi duże przebiegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Michał na wakacje do Polandu będzie już na Recarosach jechał...

I wtedy zda relacje co jest wygodniejsze na długich trasach :wink:

Ale nie ma co... wygląd :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem wtedy do Siemana z kumplem w tych Recaro to mieliśmy dość. S-line-owe fotele z B7 wcale nie trzymają gorzej w stosunku do RECARO a są o wiele bardziej wygodne jak dla mnie

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

No to Michał na wakacje do Polandu będzie już na Recarosach jechał...

I wtedy zda relacje co jest wygodniejsze na długich trasach :wink:

Ale nie ma co... wygląd :good:

Dokładnie jestem zdania że wyglądają świetnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one mają być twarde i sztywne, przez to właśnie są mega komfortowe, w końcu są projektowane przez specjalistów od ortopedii.

Doceni szczególnie ten kto robi duże przebiegi.

tego nie wiedziałem :shock3:

No to Michał na wakacje do Polandu będzie już na Recarosach jechał...

I wtedy zda relacje co jest wygodniejsze na długich trasach :wink:

Ale nie ma co... wygląd :good:

No się zobaczy czy mi d*p..sko nie odpadnie po 1600 kilometrach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, NIE MA wygodnych foteli na trasy długości 1500km+ nie ważne na czym byś siedział to Cie po 20h będzie d*pa boleć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, NIE MA wygodnych foteli na trasy długości 1500km+ nie ważne na czym byś siedział to Cie po 20h będzie d*pa boleć :hi:

zgadza się... tylko zależy czy będzie cie bolało po 3h czy po 10... A to już jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, NIE MA wygodnych foteli na trasy długości 1500km+ nie ważne na czym byś siedział to Cie po 20h będzie d*pa boleć :hi:

zgadza się... tylko zależy czy będzie cie bolało po 3h czy po 10... A to już jest różnica

też się z wami zgodzę bo już nie raz to przechodziłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracowalem jako kurier po 8-10 h dziennie i sie d*pa przyzwyczaila

trase do polski 2500km robie w jedna strone i mnie nie boli

czy to jechalem astra na nalesnikach czy to w sline kubelkach to kwestia przyzwyczajenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wydaję mi się że to zależy ile kto jeździ normalnie samochodem , bo jak ktoś jeździ np dziennie po 10km to wiadomo że nawet po przejechaniu 500km będzie go tyłek bolał. Jak jadę po Polandu to robię sobie przestanki tak 300km na pół godziny ale i tak po dojechaniu do domu ból jest odczuwalny :decayed:

ps. andr3i no ty to kawałek masz z tego Aberdeen :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wydaję mi się że to zależy ile kto jeździ normalnie samochodem , bo jak ktoś jeździ np dziennie po 10km to wiadomo że nawet po przejechaniu 500km będzie go tyłek bolał. Jak jadę po Polandu to robię sobie przestanki tak 300km na pół godziny ale i tak po dojechaniu do domu ból jest odczuwalny :decayed:

ps. andr3i no ty to kawałek masz z tego Aberdeen :wink:

no jest troszke i zawsze jade przez dover bo ten z newcastle wlecze sie jakies 17h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega te stolki.....:slina::slina::slina: gratki zakupu..... powiem wam ze jak dla mnie jak do tej pory najwygodniejsze byly recarosy w golfie gti.... sieknolem 2,5k km z irl do pl na strzala i nawet nie pomyslalem ze d... moze bolec w podrozy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dwa tygodnie lece do Manchesteru 600km w dwie strony to się okaże jak jest z ich wygodą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem chyba z 6 kompletow recaro i nie ma co sa mniej wygodne niz s liny ale za to 100x lepiej wygladaja:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie recarosy mają w komplecie poduchy w tylnej kanapie , czy jest możliwość zamontowania tego w samochodzie gdzie ich nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...