Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

[/color]lustro 8E0 857 511 B 6PS

włącznik 8E0 941 531 B

Chętnie służe pomocą przy rezaniu MCE :grin:

Opublikowano

rezaj, rezaj chłopie... tylko trzeba było od razu na MCE z b7 zakładać... później będziesz jeszcze raz to robił :wink:

nie naisałeś jak działa regulacja twardości w gwincie??

Opublikowano
rezaj, rezaj chłopie... tylko trzeba było od razu na MCE z b7 zakładać... później będziesz jeszcze raz to robił :wink:

nie naisałeś jak działa regulacja twardości w gwincie??

No to jest prawda. Teraz mam w głowie czujnik deszczu żeby zamontować :grin:

Opublikowano

Pięknie furka wygląda :kox: kółko świetnie pasuje, rewelacja :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
a jak się reguluje twardość w gwincie??

ja w dolnej części amorów mam takie jakby pokrętła , kręci sie nimi albo w lewo albo w prawo

jak będę miał chwilę to pstryknę pikczera

Opublikowano

byłem :dancing::guma::punk:

0b59fd5d76b82a94med.jpg

Opublikowano
  • Autor

next time tak łatwo nie będzie :wink:

---------- Post dopisany 21-05-2013 at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2013 at 18:55 ----------

...soon :kox::naughty::slina::shock3::jerk::kox::banan:

$T2eC16Z,!zEE9s3!YlV+BRlKll0BCg~~60_58.JPG

Opublikowano

bossssszenka :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

w końcu będzie z czego Disco Polo zapuszczać :decayed::polew:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Jak założysz to napisz jakie odczucia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

siema

mam pytanie , które nie raz na pewno było zadawane na tym forum , a mianowicie chodzi o tylni zderzak

zastawić s-line czy zakładać S4 :kox:

Opublikowano

s-line, nie mieszaj :grin:

Opublikowano
  • Autor

no w sumie to ma być bandyta , więc mieszanie chyba jest jak najbardziej wskazane :wink:

Opublikowano

jak chcesz, ja tam wole s-line, jakoś te przetłoczenia mi się podobają, z esy jest fajny ale jakbym już miał s-linowy to bym zdecydowanie zostawił:wink:

Opublikowano
  • Autor
jak chcesz, ja tam wole s-line, jakoś te przetłoczenia mi się podobają, z esy jest fajny ale jakbym już miał s-linowy to bym zdecydowanie zostawił:wink:

no mi w sumie też bardziej leży ten s-linowy ale w padł mi całkiem przypadkiem w ręce w całkiem dobrej kasie :decayed: zderzaczek s4 i tak się zastanawiam jak by to wygladało :kox:

Opublikowano

przymierz :naughty:

Opublikowano

miałem s line i na żywo blado wypada w konfrontacji z S4 :audi:

Opublikowano

załóż s-line ze spryskami i PDC :decayed:

Opublikowano
  • Autor

panie chyba coś nie bardzo zrozumiałeś pytanie , no chyba że wyszedł jakiś model tylnego zderzaka s-line za spryskami na tylne lampy :decayed::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.