Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myslalem ze te felgi nie bd pasować do b6 ale sie pomylilem. :facepalm:

jest super!

Opublikowano
  • Autor

też mi tak mówili i odradzali bo lipa będzie i takie tam , ale jak założyłem to nagle wszyscy zmienili zdanie :decayed:

i jak by to powiedzieć , moja audiczka jest jedyna z takimi felami na forum a to już coś :kox:

Opublikowano
Najważniejsze że do przodu :wink:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

dzisiaj udało mi się znaleźć trochę wolnego czasu , a że pogoda też sprzyjała to było małe rezanko

wpadły nówki osłony w komorze silnika na filtr powietrza i zbiorniczki :banan:

osłony na akumulator już miałem przeszły tylko odświeżenie i teraz wyglądają jak nówki :kox:

doszedł też nowy zbiorniczek płynu chłodniczego + nowa część dolotu do filtra powietrza

było też płukanie układu chłodniczego i który został zalany ori płynem chłodniczym :naughty:

http://i.imgur.com/yfleLFE.jpg?1

http://i.imgur.com/XqNEY6O.jpg?1

http://i.imgur.com/SJXwVq6.jpg?1

http://i.imgur.com/mklfwcn.jpg?1

http://i.imgur.com/k9xDfis.jpg?1

http://i.imgur.com/WuXj6eH.jpg?1

Powiem że to niby tylko pare plasticzków a naprawdę robią robotę :banan::slina::shock3:

dodatkowo wpadły ori wycieraczki aero firmy swf bo moje były już zmęczone, nie robiłem zdjęć ale chyba każdy wie jak wyglądają :decayed:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

I co myślisz panie opłacało się :wink:

Opublikowano
Najważniejsze że do przodu :wink:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

dzisiaj udało mi się znaleźć trochę wolnego czasu , a że pogoda też sprzyjała to było małe rezanko

wpadły nówki osłony w komorze silnika na filtr powietrza i zbiorniczki :banan:

osłony na akumulator już miałem przeszły tylko odświeżenie i teraz wyglądają jak nówki :kox:

doszedł też nowy zbiorniczek płynu chłodniczego + nowa część dolotu do filtra powietrza

było też płukanie układu chłodniczego i który został zalany ori płynem chłodniczym :naughty:

http://i.imgur.com/yfleLFE.jpg?1

http://i.imgur.com/XqNEY6O.jpg?1

http://i.imgur.com/SJXwVq6.jpg?1

http://i.imgur.com/mklfwcn.jpg?1

http://i.imgur.com/k9xDfis.jpg?1

http://i.imgur.com/WuXj6eH.jpg?1

Powiem że to niby tylko pare plasticzków a naprawdę robią robotę :banan::slina::shock3:

dodatkowo wpadły ori wycieraczki aero firmy swf bo moje były już zmęczone, nie robiłem zdjęć ale chyba każdy wie jak wyglądają :decayed:

o rzesz w pydkę :kox: ale czyściuteńko :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To taka moja cicha choroba :wink::decayed:

Opublikowano

czyścioszek :banan:

Opublikowano
I co myślisz panie opłacało się :wink:
pewnie ze tak tylk oszkoda ze nie skopiowalem u siebie w robocie tych malych elementow montazowych bo w sumie za nie tez troche wyszlo, no ale narazie fundusz na auto sie wyczerpal wiec musze zrobic co mam, potem bede myslal nad takimi oslonkami itp
Opublikowano
  • Autor

No te drobiazgi kosztowały prawie tyle co osłony , ale za to miałem zbiorniczek i tą część do filtra po kosztach z ebaya więc nie jest źle

Za tydzień jak czas i pogoda pozwoli jade z elektrycznie składanymi lusterkami :kox: i może w końcu też ogarnę tą kamerę cofania za którą się biorę juz pól roku :facepalm:

Opublikowano

a jaka jest roznica miedzy plastikiem recznego od rsa a normalnym??

Opublikowano
  • Autor

nimom pojęcia , ale napiszę tak , te plastiki 2003 w dół to można o kant du.y rozbić tak się łatwo rysują :doh:

---------- Post dopisany 26-02-2014 at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2014 at 22:56 ----------

Taka sytuacja :kox:

ytu4u7yj.jpg

hy8enymu.jpg

y9yde9yq.jpg

Całe 15f :decayed:

Opublikowano

lowaca okazji:decayed:wez mi recaro zlow:decayed:

Opublikowano
  • Autor

sam pojechałem po niego 50 km i gość prawie oddał mi tą klape ze spojlerem za frre jak zobaczył mojego furacza , angol nie mógł uwierzyć że to 2002 rok i tak zadbany i dopieszczony , pół godziny siedział w samochodzie i było widać nie kontrolowany ślinotok :kox:

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

lowaca okazji:decayed:wez mi recaro zlow:decayed:

odnośnie recaro to też już są plany :decayed::wink:

Opublikowano

dla mnie:wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak miałem to nikt nie chciał :whistling::decayed:

ostatnio poszły jedne za 500F

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

ale jak będzie coś w dobrej kasie to się odezwę , tylko od razu napisze że wysył kurierem do PL to 200f i już połowa rezygnuje , no chyba że ktoś ma znajomego busdrivera co lata PL-UK-PL to za 100F można puścić

ludzie pytają mnie okazje a nie pomyślą że to trzeba jeszcze wysył ogarnąć i tak jest z każdą nawet małą rzeczą

Opublikowano

no coz jak bedzie jakas okazja to wal:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

taka sytuacja :jerk::jerk:

:banan::banan::banan::banan:

uOmkRk2.jpg?1

nm6YGqL.jpg?1

JzW3NJy.jpg?1

eMCPhQN.jpg?1

:kox::banan::wink::slina::shock3::banan::kox::jerk::jerk::jerk::banan::kox:

montage już było ale pikczery z samochodu dopiero jutro :wink::naughty::kox:

Opublikowano

a jednak :grin:

Opublikowano
  • Autor
a jednak :grin:

nosz kurcze nie mogłem przepuścić takiej okazji , no i cena :polew:, po zamontowaniu cofam wszystko co powiedziałem że te carbony RS4 nie robią roboty , z godzinę siedziałem w samochodzie i się śliniłem :grin::wink:

Opublikowano

:kox::kox: to jest juz 2 wyspiarzy z tymi samymi dekorami :decayed:

moze Bartek sie sie zdecyduje na moje i bedzie 3x carbon w 3 niebieskich b6 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.