Treść opublikowana przez adriansline
-
Felgi do Audi A4 B9
Witam, noszę się z zamiarem zakupu felg do mojej b9. Mianowicie wzór z Audi rs6 parametry felg 20” 9J et29, pytanie czy na seryjnym zawieszeniu chyba 1be albo 1bv się to pomieści. Jeśli tak to z jakimi oponkami? Czekam z niecierpliwością na odpowiedź i pozdrawiam.
-
Mój pierwszy Avant
Kuny są wstrętne ? ładny avant a tempomat sie przyda ?
-
A4 B6 2004r sedan Black Galeria
Ee tam ja widzialem gorsze filtry ? działaj ?
-
A4 B6 AVF - Czujnik Stopu Hamulca
Nie posiadam nr ale pamiętaj aby zakupić oryginalny ponieważ kupiłem z toprana i nie mogłem skasować błedu dopiero gdy kupiłem ori to zagrało
-
Czerwony PAPRYKARZ - 1.9 TDI AVF + BRD + FMIC + BONUSY
śliczności ale bym tu widział koło rs4 19" czy tam 18" o matko !!!!
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Teraz już wiesz gdy trawa dotyka dokładki to trzeba siec ! :grin:
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Dokładka na równo z trawnikiem haha? fajnie wyglada
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
czyścioszek
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Myslalem ze te felgi nie bd pasować do b6 ale sie pomylilem. jest super!
-
A4 B6 - 2.0l - 130KM ALT - Będziesz piękna!
Przyrzeknij że potem to zmienisz na alledrogo jest tego pełno
-
A4 B6 - 2.0l - 130KM ALT - Będziesz piękna!
Dziwnie to wygląda ale jak tobie sie podoba to ok:naughty:
-
[ALL B6] 1.8T "Devil" nowy sezon.... nowa odslona!
Jest bardzo dobrze ! sline plus w kombi miażdży !
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi:musze kiedys wpaść poogladac wasze bolidy, mysle ze A3 bedzie tez mile widziane z A3-Klubu.
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
o przeglądam forum i widzę że nie znalazłeś tego licznika a tutaj masz nr do gostka z gorzyc który ma bardzo dużo rzeczy do audi [607-764-029] konkretny gosc. Autko jakos tydzien temu bylo u mnie na warsztacie od razu sie nim zainteresowalem jest bardzo zadbane
-
problem z odpalaniem po dłuższym postoju
Jesli dobrze rozumiem rozrusznik kreci i nic ? żadnego zabezpieczenia nie masz przed kradzieza ?
-
Problem z odpalaniem
Może immo? podepnij kompa i sprawdz czy nie ma bledu "sterownik silnika zablokowany przez immo" Ja tak mialem
-
Audi A4 B6 2002r 1.9tdi AWX po ok. 2 dniach nie odpala, obciążenie akumulatora?
wszystko ok ? odpala normalnie ?