Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma ładniejszego dekoru, choćby mi ktoś wmawiał nie uwierzę :decayed: w aucie wygląda ślicznie, bo na fotach to wiadomo

Opublikowano
  • Autor
:kox::kox: to jest juz 2 wyspiarzy z tymi samymi dekorami :decayed:

moze Bartek sie sie zdecyduje na moje i bedzie 3x carbon w 3 niebieskich b6 :naughty:

są też plany na recaro , tylko muszę ogarnąć pewien temat :kox:

Opublikowano

jednak??

Opublikowano
  • Autor

musimy kiedyś te 3 niebieskie B6 ze sobą zapoznać :naughty:

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

jednak??

tak tylko to będzie coś trochę customowego , ale to na razie plany , wiosna pokaże :naughty:

Opublikowano

no wiosna pokaże, czyli w przyszłym tygodniu będą foty :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor
:wink:
Opublikowano

Tylko zeby to B6 pojawilo sie na jakims zlocie w Uk

Opublikowano
  • Autor
Tylko zeby to B6 pojawilo sie na jakims zlocie w Uk

a potem bym go szukał na ruskiej granicy :wink::decayed:

Opublikowano

Nie rozumiem wypowiedzi.... Myslisz ze nie ma lepszych aut tutaj od ziomkow z AM??

Opublikowano
  • Autor

nie zrozumiałeś :wink: , chodzi mi o to że pojadę i wrócę bez furacza , bo tak się komuś spodoba :decayed:

Opublikowano

Acha spoko. Musisz sprobowac zawsze mozesz zaczac nowy projekt lol

Opublikowano
  • Autor

samochód ma u mnie dożywotkę , więc raczej nowego projektu nie planuję :wink: , no chyba że jakiś custom project obecnego auta :naughty:

Opublikowano

no panie ladny ten carbon:kox:bylem przeciw carbonowi ale chyba sobie tez pierdzielne takie dekory:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale powiem szczerze że jak było alu szczotkowane to był jakiś kontrast kolorów , teraz jak by czegoś brakuje :wink:

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 23:46 ----------

pany zrobiłem będę zmieniał spoiler tył na klapie bo mój jest jakiś no name

zrobiłem pikczery , które mam do wyboru

ABT vs S4 (ABT to ten zamontowany)

f0iYdwL.jpg?1

Jf4lsGe.jpg?1

fade1p0.jpg?1

R1jylXw.jpg?1

według mnie to chyba ten S4 bo taki bardziej skromniejszy jest :kox:

Opublikowano

Ten abt jest chyba identyczny jak ms design. Największy z dostępnych.

Opublikowano
  • Autor

Oki , jak ktoś by był chętny to ten ABT jest na sell :wink:

Opublikowano

Btw dużo ladnieszy niż s4 czy sline.

Opublikowano
  • Autor

Ale jednak trochę za duży jak dla mnie :wink:

Opublikowano

Miachal zostaw ten ori a abt opchnij to jeszcze zarobisz:grin:

Opublikowano
  • Autor

Za oba spolery razem z klapami dałem 20f :decayed:

więc i tak i tak już zarobiłem :wink:

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

no to obiecane foty carbon on board :kox:

bwxVUVS.jpg?1

tQAGdnT.jpg?1

4T90PxY.jpg?1

LvnrlFo.jpg?1

uNlYnoA.jpg?1

Zn2GkJQ.jpg?1

m3oTOgM.jpg?1

3fYZuMX.jpg?1

zWAhBcz.jpg?1

qakyJ7a.jpg?1

XYEj3DE.jpg?1

cOEZ0RL.jpg?1

dU1GduG.jpg?1

x34amaT.jpg?1

sorry za jakość zdjęć , nie kupiłem sobie jeszcze lustrzanki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.