Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

A i zapomniałem o jeszcze jednym modzie , zapraszam spostrzegawczych :wink:

ujy8ahed.jpg

I nie chodzi tu o to że gwint poszedł w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka kierowcy??;)

zapraszam na flaszkę jak bedziesz w okolicy :kox::wink:

tak wywaliłem zamek i wszystkie cztery klameczki mam gładkie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w okolicy to o się odezwę ;) no i dobrze zrobiłeś:)

ostatnio nazjeżdżało się do mojego miasta jakiegoś marginesu i słyszałem o serii włamań , wiem że jak bedą chcieli coś buchnąć to wywalą szybę ale to może trochę ich odstraszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mojemu kuzynowi buchneli radio z auta nic specjalnego ale odgiete drzwi i szyba zbita i było to juz 8 włamanie w okolicy:/ mieszka w Leicester. Ja też miałem kiedyś taką przygodę , wyjęli cała tylna półkę wraz z głośnikami przy tym drzwi odkrzywione ale szyba cała;) dobrze że miałem full ubezpieczenie to naprawili mi auto i dostałem zastępcze ;) sorry za off top;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mojemu kuzynowi buchneli radio z auta nic specjalnego ale odgiete drzwi i szyba zbita i było to juz 8 włamanie w okolicy:/ mieszka w Leicester. Ja też miałem kiedyś taką przygodę , wyjęli cała tylna półkę wraz z głośnikami przy tym drzwi odkrzywione ale szyba cała;) dobrze że miałem full ubezpieczenie to naprawili mi auto i dostałem zastępcze ;) sorry za off top;)

to nie off top a przestroga że w UK też są ludzie z lepkimi łapami :thumbdown:

---------- Post dopisany 05-06-2014 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2014 at 20:56 ----------

In progressss ....... :kox:

e2e5y9es.jpg

be9ysege.jpg

5u2ubemu.jpg

aze8upu3.jpg

..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe 100f zapłaciłem za cały zestaw :decayed: , ale co i jak zdradzę jak znajdę więcej czasu :wink:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

A podczas zakupu wyglądały tak :wink:

raqyde2a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień walki , ale dałem radę :wink: , głównie to zasługa mojej mamy ale ja też coś tam podziałałem

Z placu boju

urudubez.jpg

6enypena.jpg

y8u9yqav.jpg

2esyjy3e.jpg

amajy8ub.jpg

ahu5ymav.jpg

umasu4y3.jpg

su3ehe4e.jpg

9u7e9esu.jpg

Tutaj bohaterka zamieszania in progresss, niestety nie przyjmuje żadnych zamówień i limitowana wersja bedzie tylko w jednym zestawie :wink:

beze7e4y.jpg

my6asady.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniona została tylko jasna alcantara ponieważ była bardzo zajechana , szczerze mówiąc to prawie jej nie było tak bardzo była wytarta .

Materiał który został wszyty to coś ala speed który występuje w fotelach w wersji S-Line

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

qa5ejuba.jpg

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

szacun panie bo wygladaja jak ori:brawo:

Dzięki , bo na żywo naprawde urywają d*pę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo truskawa :naughty: nieźle wyszło :shock3::wink:

Dzięki :hi:

Dodam że docelowo miały być czarno-niebieskie , ale coś poknocili podczas wysyłki z USA i przyszedł czarny , nie chciało mi sie juz tego odsyłać i czekać na inny i został czarny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...