Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

... no jakis czas mnie nie było :kox: , ale musiałem na jakiś czas się odciąć od forum i zająć się pożądnie paroma innymi priorytetami.

w furaczu nic się nie zmieniło , wiadomo serwis , tankowanie i do przodu :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz myslalem ze go sprzedales i zamieniles na jakies bmw i dlatego cie nie bylo :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało być dożywocie [emoji6]

a gdzie ja napisałem że coś sprzedaje :kox:

Sciagnę go do Polandu , zrobie przekładkę i schowam w stodole pod sianem :kox: , za 50 lat go odkopie i sprzedam za duże $$$$$$$ :grin: :grin: :banan:

Edytowane przez miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dokladnie, u mnie tez pytaja jak to mozliwe ze sprzedaje swoja niunie :grin:

a sprzedajesz :o:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś ty był jak cię nie było :decayed:

... oj Edytko dłuuuga historia , przez forum zaniedbałem pare spraw i obiecałem sobie że musze na jakiś czas odciąć się od forumowego życia, żeby zająć się innymi osobistymi priorytetami. Jak już kiedyś pisałem , zmieniłem prace, dzieciaki do szkoły, młodsza córa zaczęła w tym roku i trzeba było jej pomóć na starcie i do tego remont domu i budynków gospodarczych w Polandzie. I napewno jeszcze coś by się znalazło.

Już wszystko doprowadziłem do porządku i mam czas żeby od czasu do czasu tu zajrzeć.

Oki starczy tego przynudzania :wink: , co tam u ciebie w temacie bo furka widziałem coraz bardziej wymiata :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam dokladnie za motor masz w tym b8

czemu nie sline ? chcesz sie w to zas bawic ?

Edytowane przez andr3i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panie nic jeszcze nie kupiłem. To Audi na zdjęciu to przypadkowe pod marketem stało, 2.0 tdi , zwykły kondon :).

Jak będę miał brać to napewno s-line na fulu i chciałbym z tym nowym poliftowym przodem, chociaż ten ryjek z ledami tez nie jest zły.

Edytowane przez miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...