Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

dopóki się na recarosach nie przejadę w trasie - nawet nie mam zamiaru myśleć o nich i wcale mi nie są potrzebne, ale ładne są, to trza przyznać...

ale s-liny z b7 w naszych b6-tkach i tak rzucają się w oczy, :wink: parę osób, jak podjechało do mnie sprawdzić coś vagiem, jak im pokazałem środek, to pierwsze co zauważyli, to siedzenia :kox:

najlepsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka w,końcu Ci nick Prezesuńco poprawił :kox:

i od razu w się lepiej czyta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nic się nie zmieniło , wystarczyło tylko litery uporządkować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiałem czyj to wątek i kto to kur.. jest, że od razu klubowicza ma :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał ci na truskawe zmienić:decayed:

truskawka może byc tylko jedna :wink::naughty:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

a ja się zastanawiałem czyj to wątek i kto to kur.. jest, że od razu klubowicza ma :grin::decayed:

:kox::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiałem czyj to wątek i kto to kur.. jest, że od razu klubowicza ma :grin::decayed:

Dobrze dobrze kolor zabrać i jako nowicjusz niech startuje:-)

Miszka ty zawsze dla,mnie Miszka,byłeś Mikaszi to jakieś takie nie słowiańskie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zastanawiałem czyj to wątek i kto to kur.. jest, że od razu klubowicza ma :grin::decayed:

Dobrze dobrze kolor zabrać i jako nowicjusz niech startuje:-)

Miszka ty zawsze dla,mnie Miszka,byłeś Mikaszi to jakieś takie nie słowiańskie :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie , moja wątroba was pozdrawia i mam nadzieje że będę mógł się nimi pochwalić na żywca na Oemie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotele petarda ! pierwszy raz widze w takim materiale :slina::shock3:

no też się dziwię za każdym razem jak wchodzę do auta , jak ten materiał elegancko podpasił i do tego idealnie się zgrywa z carbonami z rs4 . Kiedyś może pomyślę nad nową skórą ale to co jest na razie jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka w przeciwieństwie do kolegów to ja foteli Tobie nie zazdroszcze :naughty: natomiast zazdroszcze Matuli z takimi zdolnościami i cierpliwością :wink: bo mając taki Skarb , pozostaje jedynie kupić tanio siedziska i zrobić z nich majstersztyk :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka w przeciwieństwie do kolegów to ja foteli Tobie nie zazdroszcze :naughty: natomiast zazdroszcze Matuli z takimi zdolnościami i cierpliwością :wink: bo mając taki Skarb , pozostaje jedynie kupić tanio siedziska i zrobić z nich majstersztyk :whistling:

:oklasky::oklasky::oklasky:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

dodam że materiał bardzo ciężki do ogarnięcia podczas szycia , dość że pleciony to spód wykonany jest z 3mm takiej jakby gąbeczki . Strasznie się marszczył jak się go dobrze nie ułożyło , ale jakoś dało radę to ogarnąć. Do tego na koniec trzeba było powszywać wszystkie wzmocnienia i plastikowe zatrzaski . W niektórych momentach naprawdę ręce odpadały . Dobrze że maszyna do szycia w miare silna więc dawała radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...