Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Logi do oceny


michail55

Rekomendowane odpowiedzi

A co sie dokladnie dzieje? Zrob jeszcze gr statycznie gr 1 , 18 i 23. Grupa 13 wyglada ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecher mnie wystraszyl ze jeden z nich moze niedlugo byc do wymiany a pozatym telepie buda delikatnie do pelnego rozgrzania jak stanie na 90stopniach to drgania karoserii sa nie wyczuwalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompki są Ok,Sterownik silnika zarządza dawkami tak, aby silnik pracował równomiernie. Odejmuje wtryskom pracującym słabiej a dodaje tym pracującym lepiej.Wymagane wartości od -2mg/skok do + 2mg/skok ale najlepiej jakby były w okolicach 0,możesz zrobić jaki pisał poprzednik grupy 18 i 23.

Michail dla poprawy dawek pompek możesz zastosować preparat do czyszczenia który wlewasz do paliwa ale pamiętaj żę cudów nie należy się spodziewać choć zawsze delikatnie porawi ich wartośći i potem należy pamiętać o wymianie filtra paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zmienic dawki ewentualnie zrobic chip?? zrobic wam komplet wszystkich logow tylko mi powiedzcie ktore czy tylko te ktore napisaliscie czy jeszcze jakies??

---------- Post added at 12:26 ---------- Previous post was at 12:21 ----------

moze korekcja programu albbo chip tuning mam tu niedaleko swietnych tunerow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj dla sprawdzenia popawnej pracy pompek trzeba zrobić te logi o których ci wcześniej pisaliśmy,natomiast jeśli myślisz o zrobiemiu programu to musisz zrobić komplet logów aby sprawdzić czy wszystko jest Ok np,turbina ,EGR,N75 ale jak piszesz że masz dobrego tunera to zapewnie przd zrobieniem programu będzie robił logi żeby potem chec nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wszelki wypadek to ktorych grup mam zrobic logi na statycznych, statycznych BS oraz dynamicznych napisz to zrobie i wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupy statyczne(silnik rozgrzany 90st.na zegarach i na biegu jałowym): 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018, 023.

grupy Basic Settings(silnik rozgrzany 90st.na zegarach i na biegu jałowym z tym że przechodzisz w nastawy podstawowe i logujesz w granicach 50 sek): 000, 003, 004, 011;

grupy dynamiczne(na III biegu i logujesz się od 1500 obr/min i pedał gazu do dechy): 000, 003, 008, 010 oraz 011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma silnik AVF wiec poprzednia podpowiedz co ma zalogowac jest troche przepisana bezmyslnie.

Wykonaj statyczne na max nagrzanym motorze

001,004,007,013,018 i 023

to na początek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak

Zle to nie wyglada... ale bajecznie tez nie... bylbym czujny - jesli chodzi o PD.

Dawaj dynamiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktorych grup robic?? a czemu to nie wyglada bajecznie co tam jest nie tak ?? moze trzeba zrobic korekcje programu hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamiczne - 001,003,004,008,010 i 011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ale odpowiedz mi na pytanie co jest u mnie nie tak chcialbym wiedziec zeby moc sie zabezpieczyc na przyszlosc

---------- Post added at 15:58 ---------- Previous post was at 15:56 ----------

aha jeszcze ktore mam zrobic na BS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STATYCZNE BS

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_77734.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mixedmartialartss_77735.html

Dynamiczne beda juz w krotce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...